Kako izgleda vaš radni sto?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 61
  1. #1

    Kako izgleda vaš radni sto?

    Kako izgleda vas radni sto? Da vidimo koliko ste uredni/neuredni...kakav ugodjaj imate prilikom svakodnevnih poseta omiljenom nam forumu?

    Evo, ja cu prvi:



    Sto mi je uglavnom u ovom stanju, s tim sto je povremeno zatrpan tiketima s kladionice, kafom, kakvim picencem......itd.

    Iza stola vlada, blago receno, haos u vidu gomile kablova od kojih polovina i nema funkciju

    Izvinjenje zbog kvaliteta, slikano mobilnim telefonom....

    Da vidimo vas?
    Poruku je izmenio Morpheus, 23.11.2008 u 17:40

  2. #2

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    dobar ti je komp imam isti takav stampac,samo sto je moj sivi
    hehe

    trenutno mi se na stolu nalazi diskman,kojeg jedva ikad i slusam,onaj glupi stalak za olovke,zvucnici,kamera,sestrin mobilni,slusalice,neka glupost sto u njoj budu papiri i 10KM.
    onda je sa strane zakacena stona lampa na kojoj stoji neki privjesak a na njemu se nalaze neki bedzevi.
    na 'drugom dijelu' stola je stampac,neka figura kao kostur (skroz je zakon xD),kasa za parice sto je moja seka kupila (hoce da stedi za more sledece godine i morala je kupiti onu sto se ne moze otvoriti,nego se moze samo razvaliti,pa da ne uzima stalno pare xD) onda casa koju trebam da odnesem u kuhinju da se pere .. i ispod se nalaze police sa knjigama i tako tim glupostima..
    i naravno komp,u fakd ap stanju...


    P.S.
    nisam slikala,nemam sa cime trenutno.. valjda nije obavezno
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #3

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?


    Iza ne smem da zavirim
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #4

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Lepo...uredno...sa ipak manje kablOva nego kod mene I meni je u planu jedan 16:9 monitor...uskoro realizacija

  5. #5

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Imam sa čime da slikam,ali ne mogupošto trenutno završavam neki rad pa mi je sto sakriven ispod:gomile papira i papirića sa kojekakvim beleškama,5-6 otvorenih knjiga,stotinak kopiranih stranica,tu je i prazna šolja od kafe,nekoliko čaša,dvadesetak olovaka i bojica,nekoliko praznih i nekoliko punih kutija cigareta,prepuna pepeljara...
    Snalazim se nekako
    Don't tease me if you can't please me!

  6. #6

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Citat misti kaže: Pogledaj poruku
    Imam sa čime da slikam,ali ne mogupošto trenutno završavam neki rad pa mi je sto sakriven ispod:gomile papira i papirića sa kojekakvim beleškama,5-6 otvorenih knjiga,stotinak kopiranih stranica,tu je i prazna šolja od kafe,nekoliko čaša,dvadesetak olovaka i bojica,nekoliko praznih i nekoliko punih kutija cigareta,prepuna pepeljara...
    Snalazim se nekako
    A ja bih bas voleo da vidim kako izgleda misticni haos

  7. #7

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Ma bruka i sramota ,ne usuđujem se nikako da to javno pokažem!
    Don't tease me if you can't please me!

  8. #8

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    ja sam izgleda jedina koja nema flat monitor ne mogu vam pokazati, jer ne mogu da ga ufotkam, ali je kod men na stolu generalno red, posto je omanji i nema nesto posebno mnogo mesta tu je jedna straaaaaaaasno kic stona lapma (dva zuta labuda koja se ljube ) 4 upaljaca, dve Dimine knjige, slusalice za zvucnike, 3 pakovanja maramica a od toga u svakom ima po jedna maramica pored toga, jos dve iskoriscene maramice odvratna sam kutija Winstona 100's, disketa koja se ne vidi od prasine.. kapi za nos i telefon
    i pakovanje gumica
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Uz takaw opis, kome treba slika ...

  10. #10

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Citat starsica kaže:
    ja sam izgleda jedina koja nema flat monitor
    Pa i ne bas..

    Izgled mog radnog stola se mijenja iz dana u dan,uvijek drugi papiri
    Svaki dan ga sredim,al' mi to nista ne vrijedi,kad ga za 5 minuta opet ne vidim

    Dakle,sad je na njemu,pored mog fosil-kompa,i knjiga (od Paula Koelja,Brida.. da ispane da citam knjige ),4 mobitela (nisu svi moji,moj je samo jedan,jadan pacenik),knjiga i sveska i jos unutra nekih pet hiljada papira moje sestre,2 pernice,parfem (Davidoff,Cool Water,predobar je :D),i jos mnoogo mnogo papira i kojekakvih shitova Naravno ima i stvari koje sam vec nabrojala u prvom postu.. koje ovde stoje od kad znam da postoje
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #11

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    zeMskinje tvrde da su im stolovi neuredni

    Ajd' recimo da vam verujem

    Hajde, da vidimo malo slicica, vidite kako se ja i shacky ne stidimo

  12. #12

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Drveno.


  13. #13

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    moj sto................pa izgleda savrseno,al samo kad ja nisam za njim.......evo trenutno na njemu imama dve solje od kafe(jednu sam okrenula da mi komsika gleda,a iz druge pijuckam kafu)......imam neku svesku(sad cu da vidim sta ima u njoj)..........onda mobilni telefon,tu pored je i fiksni ocekujem poziv..i da logicno lcd monitor............evo i neki papirici sa brojevima telefona
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #14

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    Citat morpheo kaže: Pogledaj poruku

    Hajde, da vidimo malo slicica, vidite kako se ja i shacky ne stidimo
    Ja nemam radni sto
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Kako izgleda vas radni sto?

    ...uredan i pregledan...


Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako izgleda vaš desktop trenutno?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 221
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •