Kako se prepoznate? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Dobro reče žena butterfly, po mirisu...nego kako?
    Čim osetim da neko vonja,oma' me odbije....privlače me samo fini,istančani,miomirisi...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #32

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Izražena intuicija (uglavnom) radi svoje,al ume i da zaebe
    Sve su to samo pretpostavke,i najbolje da na tome i ostane.
    Net je net,a RL je RL.
    Na netu možeš biti bilo ko...a i ne moraš.

  3. #33

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Neko me privuče spontanošću, mada je takvih malo. Možda se ljudi boje da se otvore, ili ja tražim nešto realno na netu, ne znam.
    Neko dobrotom, neko inteligencijom, nekog prepoznam po gluposti. Nekog po ludilu.
    Neko ko prospe neku misao, vrednu čitanja, mada je toga sve manje.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #34

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    InSekt me nikad ne vara...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #35

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Mislim da me privlace ljudi koji su mi slicni po senzibilitetu...
    volim opor humor,ne onaj ocigledan,seljoberski...volim ironiju i sarkazam,volim vise cak i cinizam od prostackog smeha

    S jednog drugog foruma, koji vise ne postoji , zadrzala sam poznanstva i prijateljstva... slozili smo se da je kljuc naseg zblizavanja bio u tome da smo se nekako nasli u isto vreme,na istom mestu,kao ostecena roba.... svako je imao svoju pricu,i nikome nije bilo dobro...preziveli smo licne price zahvaljujuci slicnom humoru i tome sto smo delili neka ista interesovanja...
    nisam nikad na forumima trazila seks na brzaka pa me u tom smislu nikad niko nije privukao
    volim ljude koji nisu na prici supermeni i ne izgledaju na avataru ko milion dolara
    tih milion dolara izgleda razocaravajuce u RL

    mogu osetiti kao bliske sebi i medjusobno vrlo razlicite ljude...recimo,ja obozavam opor humor Bazileja...volim taj bukovski-nacin pisanja,volim kad covek ume da se sprda sam sa sobom i da izbegne svaku patetiku
    svidja mi se babin mentalni sklop...zdrava u glavu,stono kazu....divan smisao za humor,bez isturanja sisa u prvi plan
    obozavam energiju Sun...jos uvek nije umorna od zivota,jos uvek veruje,jos uvek ume da se raduje sitnim stvarima
    volim lucidne,kao sto je ,na primer,Valter...
    Bazarov je ,takodje,bio moj omiljeni lik...klinac od koga bi covek svasta mogao da nauci....njega sam volela jer je i pojavom odrazavao neku poetiku,ta razbarusena kosa mladog pesnika,to divno verovanje da knjizevnost moze ,i treba da promeni svet...

    sitnice me kupe,sitnice me udalje.....
    u medjuvremenu,valjda sam omatorila,pa mi je smaranje da upoznajem ljude ...bogu hvala,moj realni zivot nije lisen dugogodisnjih ,iskrenih prijateljstava...zato se vise ne vezujem za nove ljude,prezirem laka ushicenja i izlive ljubavi...
    moja grubost je sito ....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    kad cujem ej kralju osvrcem se reko neko se meni obraca,salim se

  7. #37

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Autenticnost i ogoljenost koja ume da se odslikava na razlicite nacine - u pozitivnom i negativnom smislu.
    Mene privlace oni koji zele da podele ugusene i kontrolisane emocije iz svog svakodnevnog zivota, ali koji to cine sebe radi.

    Primecujem da se ljudi uplase i ustaknu kada se neko emocionalno otvori i ogoli.
    Ta ogoljenost se uglavno ne uklapa u sablone kultivirane lepote, nasminkanog hedonizma i vestackog idealizma.
    Ljudi se uzasno plase stvarnosti, plase se da u nekome pronadju i kroz to potvrde sopstvenu stvarnost stvarnosti...
    Ogoljena istina nikada nije lepa, nasi unutrasnji emocionalni hodnici ne mare za nadrilovan pojam obzira i modificirane varijante ispoljavanja doticnih...Oni su i nama samima sustinski nedokucivi...


    Upravo zato nema nista lakse nego biti ono sto stvarno jesi u ovom virtuelnom svetu, sem ako neko ima neke definisane interesne porive i van ovog sveta.

    Ja ovde ne mislim o tome koje sam breme nekom mojom izjavom o sebi natovarila nekome, niti o tome da li nekoga moram da (po)stedim, ni da li ce me sutra nokautirati na nekom meeting-u, jerBo zna gde su mi slabe tacke, ni da li cu tog nekoga mozda sutra sresti na roditeljskom sastanku ili teniskom turniru, niti me sustinski bole uvce kudE ce taj neko sa svim tim mojim pisanijama.

    Pisem sebe radi.
    Nekoga osetim, neko mene oseti.
    Ostali su u paralelnim svetovima - ni u tome nema nista lose.
    To je jednostavno tako - kao i u realnom zivotu, samo sa manje sminke...
    Never confuse movement with action.

  8. #38

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    uglavnom se ne prepoznajemo .
    shvatam forum bas kao sto pise rekreativnokonzumentski . to govori , izlog=radnja . kada nema godisnjeg inventara .
    nezanimljivi me ne doticu , oni jos gori , zanimljivi to be , jos manje . nadrkane obilazim , sa sveznalicama sam na
    razlicitom kontinentu . prsti jedne ruke su sasvim dovoljni da mogu da izbrojim one koji imaju moju punu paznju , sto
    je sasvim ok .


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #39

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Čitanjem napisanog se polako sklapa kostur ličnosti autora. Reagovanja istog otkrivaju da li imate slična merila vrednosti, slična viđenja, slične postupke za iste stvari.
    Ne, ne mora na prvu da se složim sa reakcijom, ali ukoliko taj neko korektno iznese zašto tako nešto vidi i zašto postupa tako možda mi i osvetli neki ugao viđenja koji mi je bio nedostupan. Na taj način smatram da sam bogatiji u smislu saznavanja više o nekoj temi.
    Nasuprot tome, izbegavam osobe koje jasno pokažu da smatraju svoje viđenje Bogom dano i aksiom kojem ne trebaju ikakvi dokazi. Isključive osobe nikada nisu spremne za dijalog, a meni su bliske baš osobe sa kojima je moguće o svemu pričati.
    Oni koji misle da su "dostigli vrh", da su najpametniji i najmerodavniji za sve (kao i njihove podrepaše i laskavce) ostavljam da žive u svom maleckom svetu.
    Prosto ne želim biti slep, uskraćen za milione stvari i saznanja.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #40

    Odgovor: Kako se prepoznate?

    Ne znam...slučajno,spontano. Volim da čitam normalne misli normalnih ljudi.Ne moraju one uvek biti pozitivne jer svakodnevnica se ne sastoji samo od dobrog.Ovde ima malo onih sa kojima sam se pronašla a ti ljudi mi zaista prijaju,bilo da smo istomišljenici ili ne.Prosto osetim kad je neko dobronameran prema meni.Takvim ljudima uzvraćam istom merom.

    Ostalima onako kako se postave prema meni.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako prepoznate dobar film?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 14:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •