To samo meni moze da se desi
Strana 1 od 34 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 508
  1. #1

    To samo meni moze da se desi

    Odgovarala sam na temu o tamo - nekoj ole - lole pesmi koja oslikava moje, nase, vase raspolozenje , "zviznula" jedan levi klik za slanje, nece i nece..(opet sam se nesto "zakocila") i nije mi bilo tesko da par puta pritisnem Alt+S, i na kraju dobijem obavestenje da poruku ne mogu da posaljem , nije ni cudo.. "ole - lole" je bio "izstancovan" u jos 15-ak postova, pala sam u nesvest

    I u ovo doba neko vredno radi , pa je na kraju ispalo sve kako valja

    Imate li nekada utisak da ovakve ili slicne gluposti mogu samo vama da se dese ?

  2. #2

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ma Gogo draga,nek' je to najgore sto moze da ti se desi,ziva bila
    Ja cesto upadam u ovakve situacije,..zato me u drustvu zovu baksuz,al' sta sad ,di su mladi tu i sala vrca.
    Sto se nekog primera tice,vecina,jel'te nije za ovde,ali uglavnom su to neki padovi (nimalo naivni nazalost )...najupecatljiviji je bio u tada popularnom Paradiso-u ...drugarica i ja,veoma bitne plesacice ,popesmo se na stepenice koje vode od bine (tu plesu hrabri il' poma'nitali )a pored kojih je mali procep pa veeliki zvucnik.Pored procepa-naravno ja ..i tako u ritmu nekog Dzoganija malo malo ja propadnem,na pravdi boga .Drugarica me trazi,gledajuci oko sebe,nema me.Posle mi je priznala da je mislila da sam opet otisla nekom da se javim .Pogleda,ja bogte u rupi,kad se nije skljokala.Ih,a tek dok su me izvadili,eh to su bila vremena

  3. #3

    11 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    jedva sam dosla do jednog filma koji sam godinama trazila. sva sretna sto sam ga se docepala, prebacim ga na hard i odem na trknem da kupim disk na koji cu ga narezati. film je imao oko 730 - 740 MB, pa kupim onaj od 800 MB. e, tu su nastale moje muke, racunar mi nikako nije "prepoznao" taj disk od 800 MB, i ja skontam da cu kompresovati film, pa da ga narezam na onaj od 700 MB.
    iskompresujem ja film, ostavim ga na hardu par dana - sve me nesto mrzilo da ga rezem, te sutra cu, te sutra cu i tako skoro mjesec dana. onda sam jedan dan krenula da sredjujem foldere, sta sam radila, sta nisam radila, uglavnom ja greskom obrisem taj film. i onda krenem u potragu za programcicima tipa "recover lost files" , ali eto nije pomoglo. sad se tjesim da sam bar film pogledala, ako ga vec nisam narezala. ali da sam smotana, jesam.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    10 Moj blam... :)

    Pre 2-3 dana,bila sam sa drustvom na bazenu... Bilo je ekstra,zezanje,vristanje,itd... I tako,'ocu ja da se sad napravim hrabra,i resim da odem na skakaonicu da skocim... Skocim ja,i krenem da izadjem napolje iz vode.Kada sam izasla,vidim ja,svi me gledaju i smeju se.Ja jos uvek nista ne kapiram,pitam se,sta je sada do vraga... Prilazi mi drugarica i kaze 'Jesi li ti normalna?!Spusti kupaci,vide ti se grudi!!' Jao,zemljo,otvori se,preklinjem te...

    Koji je vas najgori blam?
    Poruku je izmenio yige_gui, 24.06.2006 u 20:22

  5. #5

    Odgovor: Moj blam... :)

    Prvo što mi pada na pamet: ulazim u taksi, pozdravim čoveka i kažem ulicu... On meni na to: "izvinite, možete li malo jače", a ja sva bitna pojačam glas na maksimum i blago se rečeno proderem čoveku na uvo... Na to će dragi taksista meni: "mislio sam malo jače vrata da zatvorite". To je jedan od skorijih, ali bilo ih je ohooohoj, sve je to život

  6. #6

    Odgovor: Moj blam... :)

    Prije neki dan odem ja u 'Talijanski restoran i narucim spagete, a konobarica pita: "Oces marinadu bez mesa ili s mesom?". Ja nisam dobro cula onaj dio pitanja - bez mesa- jer je nekako to promrmljala i ja se zbunim...
    Pa joj odgovaram: "U cemu je razlika?" (to mi prvo palo na pamet )
    A ona ce: "Pa marinada s mesom je s mesom a bez mesa je bez mesa."

    Tek sam tada skontala sta me je pitala pa smo se svi odvalili od smijeha
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Danas sam 3 (slovima: TRI!!!) puta udarila istom nogom u isti prokleti cosak od stola, i to onim istim kolenom sa kojim vec imam problema!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Paaa nije baš da samo meni može da se desi, al evo... mrtva gladna pre ne znam koliko minuta, stavim špagete da se bare i vrnem se ovde i potpuno, ali potpuno zaboravim sve što se dešava u kuhinji... a onda je počeo da dopire miris... a bogami i zvuk ja potrčim, a ono k'o jaja da se prže boktemazo sve se zalepilooooo na licu mesta temperatura se podigla za 10 stepeni, pa ja ono sjurim pod vodu... posle se setim da sam mogla da uslikam

    Otišla mi very late dinner u majčinu... al' dobar je i voćni jogurt + bonžita
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat SQUAW kaže:
    mrtva gladna pre ne znam koliko minuta, stavim špagete da se bare i vrnem se ovde i potpuno, ali potpuno zaboravim sve što se dešava u kuhinji... a onda je počeo da dopire miris... a bogami i zvuk ja potrčim, a ono k'o jaja da se prže boktemazo sve se zalepilooooo
    E i meni se slicno desilo prije mnooogo godina. Ja pristavim supicu da se ugrije i naravno zaboravim na nju (ali potpuno). Sta sam radila ne sjecam se... Cini mi se da sam cak i izasla iz kuce.
    Elem, posle nekih sat vremena, ja dolazim kuci kad ono "opojni miris sirio se svuda".
    Ja otvaram vrata i od dima ne vidim nista
    Onda nekako dodjem do sporeta i jedva ali jedva odvojim serpu od ringle i na sekundu se zbunim sta sad da radim

    I onda mi "sine". Otvorim prozor i zavrljacim serpu kroz prozor, ali uz obavezno upozorenje: CUVAJ SE!!!

    ps. imala sam 7 godina i nisam dobila batine
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Elem, dogovorim ja jedno skajpanje sa odredjenom personom. Ulogujemo se regularno, ubodemo jendo drugo al nesto ne fercera
    Cujem ja nju al nije to to, kaze i ona cuje mene ko iz kakve kace. Gledaj levo, gledaj desno... promeni slusalice opet isto. Da je slusam na zvucnike nije dala jerbo je to iritira . Vec sam poceo sam sebe da izjedam, pogledam slucajno da mi se kabal od slusalica nije gde prekinu kad tamo
    Ladno dok su mi jedne slusalice bila na glavu druge su bile ustekane u komp , znaci to moze samo meni da se desi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat swba kaže:
    Da je slusam na zvucnike nije dala jerbo je to iritira .
    Je l' da? A tebe, inace, ne iritira?


    E, tako ti je to, Swbo, kad zajebavas druge za slusalice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ne kazem da moze samo meni da se desi, al eto bas meni se desilo. Tako mi i treba kad hocu da pricam o necemu u cega se uopste ne razumem. Ovog puta su u pianju racunari. Znam da ga koristim (evidentno) ali apsolutno nemam pojma (manje-vise) sta se u njemu nalazi, kako to sve funkcionise itd... Dakle...

    Slucaj 1.
    Pre dve godine se to zbilo. Dolazim kod tadasnjeg momka, kad imam sta i da vidim: on sa drugom i bratom rasklopio racunar, nesto nije u redu, mislio je da ce zavrsiti dok ja ne dodjem (ma da...) pa da sacekam malo. Ja sta cu, sela, gledam sta rade, nemam pojma sta rade. Posto se to onako posteno oteglilo ja reko ajde da se nadjem u razgovoru i upitam: A sta vam je taj dzemper, za sta sluzi? Umesto dzamper naravno, pukli su mi od smeha...

    Nije meni ova ispala nije bila naravoucenije da neguram nos gde mu nije mesto, pa je usledilo jos vece pokrivanje usima, i to bas pre neki dan. Neki ce se u ovoj prici prepoznati pa mi je bas drago sto ce se slatko smejati mojoj gluposti (mada ce se smejati i ostali, ne sumnjam).

    Slucaj 2.
    Otisla sam sa momkom kod jednog njegovog druga i devojke. Posle se pojavio jos jedan njihov drugar. Svi se znamo, opustena atmosferica. Svi zive za racunare, pa se naravno u jednom trenutku pocelo pricati o njima. Tako se pokrenula tema da li je pasta provodnik ili nije. A ja tako neupucena upitah: koja pasta, za zube ili ono jelo?
    Verujem da svi znaju o kojoj pasti je rec, ja sam zaboravila...

    I eto tako ja ispadoh glupa, a bas nisam morala...

  13. #13

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    opet ja i tehnologija
    znaci zavalim se sinoc u krevet, latim daljinac, kad cvrc ne fercera... reko koji mu je sad... skocim na noge lagane po nove baterije, ubacim ih ono opet nista drmnem ga koji put o dlan, reko mozda se nesto otkacilo , opet nista...
    na kraju nisam imao izbora vec da ustanem i upali TV rucno... kad tamo ladno mi je neko iskopcao TV iz struje ... jadni daljinac, umalo i zid da popije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    menjala sam dzozle sa jednom osobom i uspela sam da ih slomijem nakon nedelju dana navodno je ta osoba te dzozle imala 3 godine a ja ni nedelju dana ma garant mi je nesto podvalio

    opsssss... bat it voznt mi
    moomoo meee jooouu

  15. #15

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    uspela sam da iskrivim vec uganuti glezanj
    tek sad pravo boli
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 34 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •