To samo meni moze da se desi - Strana 34
Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24323334
Prikaz rezultata 496 do 508 od ukupno 508
  1. #496

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Moj brat, koji mi je i najbolji drugar, strašno voli da me podjebava. Za sve. Mislim, nema za šta me ne podjebava, od toga kako mi je velika glava i da mi je, kad je radio na brodu, auru video iz Hondurasa, do toga kako će me, ako umre, najstrašnije progoniti. Ono, perem zube pa se on na deo sekunde pojavi u ogledalu, ili će da mi trese zavese i pomera slike, i tako to. Kako kaže, ako umre, odma' da znam da se i ja pozdravim sa normalnim životom. Znači, nikad više normalno drkat' neću

    Ove godine je otišao preko Work and travel agencije preko, u Amerike, i pošto je sad već završio sa poslom, otišao je kod sestre. Leteo avionom. Čujemo se mi taj dan, javi mi da je sleteo i da ne brinem, slike još neće padati sa zida.
    Sedim uveče sama u sobi, zvoni mi telefon. Zove me on, njegova slika na displeju. Gledam ja u onaj telefon, on gleda u mene, i gotovo. Preseče me. Reko', ovaj je umro, zove me Vesna (njegova mama) da mi kaže kako ga stružu sa asfalta/da je pao sa 17. sprata/da ga je neko izbo nožem/da su ga silovali, da će njegovo telo poslati avionom i da dođem kući zbog sahrane. To mi je šištalo kroz glavu tokom nekoliko sekundi, dok se nisam javila. Tišina sa druge strane, kontam, žena plače i ne zna kako da mi saopšti sve to, ja kažem 'Alo malo glasnije i samo čujem sa druge strane: "Neeeeeeeeeeeeee." kao iz daljine i veza se prekinula.
    E sad, zašto bi meni, kao i svakom normalnom čoveku, palo na pamet da je on poneo karticu preko? Naravno da mi neće to pasti na pamet. Isto kao što mi nije palo na pamet da ne treba da se javim. Kad je on drekn'o Neeeee u slušalicu, meni, naravno, nije prvo palo na pamet da ne treba da se javim, nego da mi viče Neeee sa onog sveta
    Sva unezverena, otvaram Viber i pišem mu na Viber, i kažem mu da me je neko zvao sa njegovog broja. Moja logika u celoj toj priči je impozantna. Ako je umro, kako će da vidi da mu je neko pisao na Viberu?

    [Tuesday, September 30, 2014 11:00 PM] Panjina : pa bog ga jebo!!!


    [Tuesday, September 30, 2014 11:00 PM] You: Upravo me je neko zvao sa tvog broja
    [Tuesday, September 30, 2014 11:00 PM] You: Živa se usrah


    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] Panjina : pa sta mislis ko te zove sa mog borj


    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Pa ne znam
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Jebote
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: ZNAŠ TI DI SI???


    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] Panjina : ja reko od svih najpametnija, skontace da ne treba da se javis
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] Panjina : i ona se javi


    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Znaš li ti kako sam se ja istripovala?
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Pazi sad
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Molim te
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Mislila sam da me zove Vesna
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Da mi kaže da ti se nešto desilo
    [Tuesday, September 30, 2014 11:01 PM] You: Gotovo
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #497

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da ne primetim da je napolju napadalo pola metra snega i onako opušteno u duksu, trendži i patikama krenem do trafike i pekare i šlogiram se kada vidim kako veje, ali ipak nastavim dalje i sada se cedim.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #498

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Opet sam u fazi čišćenja kuće (a proleće još nije)
    Rešim danas da oribam šporet...ali onako skroUz da ga izvučem iz mesta (i da sklonim onaj švedski sto iza njega ).
    Jao blagog li užasa, jao gadosti koja me dočekala.
    Krenem da ga oribam 'ta strane...kad vidim nešto kao izgrebano...hmmm.
    Pošto su mi nokti glavni alat...zagrebem ja to...kad ono još više i grđe izgrebano
    ...i tu skapiram da je to ona plastika u koju pakuju belu tehniku i da ja je nisam uopšte ogulila
    Za tren se gadost pretvori u radost... em nisam morala da ribam em mnogo volEm da gulim (ali o ovome ću na drugoj, odgovarajućoj, temi)

    p.s. da l' da napišem da šporet imam skoro 9 godina i da ič nisam primetila da to čudo i dalje tu stoji?
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #499

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da se javim na svojoj jedinoj pauzi za kafu od 15 min na nepoznati broj I da mi moju milu pauzu uništi smaračica koja nudi neke izraelske kreme I mazalice I ko zna šta još...udavila me je
    Ako provalim ko je ostavio moj broj pošto se pozvala na prijateljicu, koja da je, gotova je

  5. #500

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ..da kupim cipele i ne proverim drugu..kuci ustanovila da su brojevi razliciti

  6. #501

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    E, pa ja onomad došla kući sa dve desne patike.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #502

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da pomjesam babe i zabe... i to sve zahvaljujuci jednoj babi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #503

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da u koje god doba dana zakoračim u taxi pozdravim taxistu sa "Dobro veče"
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #504

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Od hormona mi koža na bradi često odlepi, posebno u pms-u. Tako su mi nikle dve divne bubuljice koje od juče tretiram pastom za zube. Ono, namackam kad sam u stanu kad se setim.
    Tamo negde oko 1 popodne, žurim da se spremim i spakujem, jer pičim kući u selo a nisam bila već mesec dana, dok napolju pada kiša i molim Boga samo da prestane da ne navučem neku boleštinu.
    Ispadam iz stana, čekam gradski...
    Smeška mi se jedan momčić. Reko', vidi ovog malog što je kuražan
    Ulazimo u gradski, smeška mi se drugi tip. Razmišljam šta je... Nisam se šminkala, obično sam obučena, natakarila sam kapu do pola očiju...
    Malo tako blenem po busu, primetim da mi se neka riba smeška. Znate onu staru... Kažu da se posle seksa koža sija, ali tri dana je tri dana, nisam halogenka jbg Riba se i dalje smeška, ja sva bitna uzvraćam smešak Međutim, iskulirala me je i slomila mi srce junačko.
    Prođe ta epizoda, kupujem kartu za selo, šalteruša me malo-malo pa zagleda. Reko', gotovo, provalila je da imam više od 26 godina i da mi ne važi popust na indeks
    Ulazim u bus, kondukter dolazi do mene i počinje da se smeje u brk. Meni tu već prekipi, jer vidim da se ljudi smeju meni ali ne provaljujem šta je u pitanju. Kad je skontao moju zbunjenu facu, kaže lik: "Il' poznaješ Hulka, il' nisi dobro obrisala usta posle pranja zuba."
    U silnoj žurbi nisam primetila da mi je ostala pasta za zube na tim bubuljicama. Nema veze, ulepšala sam dan prolaznicima Iako sam mislila da flertuju sa mnom
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #505

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Napokon smo na poslu naručile jastučiće za ručne žigove. Kada su isti došli, ne pitajte me zašto i kako mi je to palo na pamet, išla sam pogledati koliko je taj jastučić mekan te sam, onako fino, muški utisnula desni palac u njega. Mislite da sam razmišljala o tome zašto je on zatvoren u kutijici? Mislite li da sam razmišljala o tome zašto me je čovjek, prilikom naručivanja, upitao koju boju trebam? Ne. Nisam razmišljala. No razmišljala sam o tome, kada sam utisnula palac u taj jastučić, kako je mekan i mokar. Mokar! I tako.. Ja već dva dana hodam s velikom flekom na desnom palcu. Netko bi pomislio kako sam davala otiske prstiju na policiji.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #506

    Re: Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Elem,u oktobru sam kupio lap top neke ajde da kažemo srednje klase ...I sve bi to bilo ok da nisam nakon instalacije Vindovsa primetio obrise na displeju,koji su i filmove visoke rezolucije učinili negledljivim ...Prvo sam mislio da je problem do drajvera ili čipa,ali na drugom ekranu problema nije bilo ...Odneo sam ga u radnju i žalio se,uvažili su mi žalbu i poslali ga u svoj servis ... Zadržali su ga dve nedelje i uredno ga vratili,ali problem nisu otklonili uz reči da je takav displej fabrički .... Trajalo je dosta dugo natezanje sa njima,da bi na kraju otišao kod uvoznika koji mi je dao potvrdu o neispravnosti uređaja i sa kojom su mi tek vratili novac...Još me pitaju da l želim da pogledam neki drugi lap top ...Gospodo u vašu radnju neću više ni kročiti a kamol šta kupiti ...

    E da, obrisao sam mrljavi displej fona vlažnom maramicom i sad imam mrtve piksele ....Haos

  12. #507

    Odgovor: Re: Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Danas mu je rođendan...uvek sam ga zezala sa "rođen 3. jula" jer jako sliči (fizički) na aktera u filmu "Born on the Fourth of July"
    ....koji je btw istog dana rođen kao gorepomenuti...
    Ali....visočiji od istog za cca 15 cm
    Sve je ovo tako (ne)bitno ....jerrr....
    Pre neki dan svrati do mene saS rakijom...šatro domaćom (u to se baš i ne razumem) upakovanom u flašu od Knjaza Miloša mineralne vode (one zelene...gazirane)...manje od pola...
    Doneo mu lik a on doneo meni (iako ja rakiju nisam konzumirala već par godina....ali ne laje kera zbog sela već sebe radi ).
    Popismo mi tu....ja svoje vince...on svoju radžu....i takoooo...
    ...a usput cirkali i pravog Knjaza (mineralnog)....
    Probudim se ja u neko gluHo doba....vrućina/sparina...žedna....
    ...vidim dve flaše Knjaza jedna pored druge...

    U jednoj više u drugoj manje
    Onako bunovna od sna...a i u poslednje vreme se u mene budi neki (bezrazložni) racionalizam...posegnem za flašom koja je manje puna...da prvo nju dokrajčim...nategnem onako kako samo vodu žedan čovek može nategnti i
    Au...sprži mi ganglije iz momentalno...evo i sada pričam kao Don Vito Korleone....
    Msm kada pričam...jer je jače od mene..pppppiiiiiipppp...pip...piiiiiiiipppp....pii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip...$%&#$%$#...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #508

    Odgovor: Re: Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da me odvali auto na pesackom prelazu i da popizdim na ove iz hitne pomoci koji obigravaju oko mene...De jadna ne bila, pusti mene, idi vidi sta mi je s biciklom.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24323334

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •