To samo meni moze da se desi - Strana 2
Strana 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 508
  1. #16

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Imam utisak da neko ''sabotira'' moj ''noćni život''
    Kao i svaka žena, poznajem svoj stan, svaki njegov pedalj, gde je šta i kako... ali... u sinoćnom pohodu na toalet (kako sam fina ), napala me je jedna papuča Pružila sam se po hodniku koliko sam dugačka, zviznula glavu - nije joj ništa Ipak imam jednu čvorugu (malu) , ali nisam rekla ''lepšoj polovini'' - razvalio bi mi d*** od zaj********
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    dakle breeee
    svoj mobitel ne cujem najcesce kad treba.. a i kad zvoni obicno me drugi upozore na to da mi zvoni... pa eto, tako i danas.. samo sto je danas znak upozorenja bila -- profesorka predaje ona tako svoje predavanje.. kad cujem (ne osetim, vec cujem ) ja nesto vibrira... vibrirrrrra.. vibrRRRRRRiraaa.. vibrrrrrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRiraaa... i kontam, jebote, koji to kreten nece da prekine vibriranje... i pocne zvoniti.. i zvoniiiiiiiiiiiiiii... zvoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... histerichna melodija i profesorka prestane da prica.. i sad svi vec gledaju po razredu, okrecu se (i ja se s njima okrecem, gledam -- u fazonu onaj pogled budalo-iskljuci-zvonjavu) znaci NE KONTAM da zvoni meni.. i ne znam kako mi doslo iz dupeta u glavu... samo ga iskljucim i kaooo upsssss
    znaci tudum koji ne prepoznaju melodiju na svom mobitelu... a nije kao da ih menjam svaki dan!
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    elem... nakon i ko zna koliko vremena vraca nama profa danas neki test iz matisa koji je bio blago receno degenericno lak... uzimma ja svoj rad nazad i vidim 90% tacno... reko majku mu kako pa do sad nisam imao laksi test u zivotu... kad otvorih rad imas sta i da vidis... u jednom zadatku mi je 7+3 ravno 11 a u drugom 7+6 okruglo 15... nek mi jos jednom zada zadatak sa sedmicom kao glavnim faktorom ima da ga skalpiram
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Razbila sam luster

  5. #20

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da tražim ličnu kartu 2 meseca i taman kad pomislim da odem da izvadim novu nađem je i shvatim da sam je ustvari stalno nosila sa sobom, a to nisam ni znala...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vozim danas kod prijeteljice kod koje sam bila vec milion puta u zivotu (citaj mogla bi zmireci da vozim) i od silnih namjestanja suncanih cvika na nos skrenem jednu raskrsnicu ranije nego sto je potrebno. Vozim i cudom se cudim kako se je krajolik promijenio otkad sam zadnji puta bila kod nje i ne kontam uopce da sam krivo.Javlja mi se sin sa zadnjeg sjedala: " Halo mama, mislis li ti vise to auto okrenut? "
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  7. #22

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc jedna osoba nije bila sigurna dal' sam ja zapravo ja.. jerbo kazze da mi u profilu pishe da sam mushko pa se zbunili neki


    dobro raja, sto mi niste skrenuli pazznju!?
    moomoo meee jooouu

  8. #23

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    sinoc jedna osoba nije bila sigurna dal' sam ja zapravo ja.. jerbo kazze da mi u profilu pishe da sam mushko pa se zbunili neki


    dobro raja, sto mi niste skrenuli pazznju!?

    Ovaaaaaj... ja nisam primetila možda je to zato što je i meni do skoro pisalo da sam muško pa ispravih...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    05 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Molim proizvodjače sirupa za decu (na biljnoj bazi) da ubuduće prilože kombinirke , bonsek i sl. za otvaranje istog...
    Naime, posle bezuspešnih pokušaja, Mili je pokušao da ga otvori, zatim je čuveni sirup odnet kod komšije, pa je od komšije odnet kod komšijinog komšije, zatim nam je komšijin komšija vratio isti kao štafetu - otvarač je ličio na cvet - sirup je otvoren kombinirkama
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #25

    02 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Od jutros sam uspela da zakuvam ''Čokolino'' umesto kafe i da nekako brzinski se tuširajući odvalim sebi mladež sa ledja
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #26

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ja sam malopre htela da okačim bade mantil na čiviluk iza vrata (onaj što visi na vratima) i fino odvalim jednu kuku i sve stvari popadaju dole dignem ja onaj mantil prvo i reko' sad ću da premestim na drugu, pa ću da pokupim i ostalo što je visilo tu, okačim ga i otkinem i drugu sad sam zarobljena u sobi, jer ne mogu da otvorim vrata od stvari otkopaću se verovatno kad mi se pripiški
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Indijanka iz Darkvudske šume dimnim signalima pokaže svoju poziciju, to vide Indijanci koji su otišli u lov, po signalima zaključe da se nešto desilo i najbrže što mogu dođu i spasu Indijanku iz Darkvudske šume ispod hrpe Odeće...

    OVO JE PLAN ZA SPASAVANJE INDIJANKE IZ DARKVUDSKE ŠUME KOJA SE PROTIV SVOJE VOLJE NALAZI ISPOD BRDA ODEĆE.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  13. #28

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jedna čizma je počela mi da "škripi" kako krenem ona "škripi"
    Osećam se kao da me u stopu prati neki "žunjavac"

  14. #29

    Odgovor: To samo meni moze da se desi



    Pre neko vece bila ovde, (naravno) i odjednom nece da ucita stranicu...
    Probam, pokusavam i nece pa nece...
    Sutradan opet isto. Nazovem burazera kazem mu sta je problem- konektujem se, sve je ok, signal very good, al' nece nista da otvori. Da mi on broj provajdera, tehnicka podrska i lepo ti ja nazovem, objasnim problem,- kad ce meni lik:"u minusu ste"!!!
    Znaci, nije mi ni palo na pamet da sam potrosila megabajte...

  15. #30

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Skoro sam kupila novog mišonju za komp jer mi je onaj stari umro. Malopre sednem za komp i primetim da je i ovaj umro. Gde god pomerim, neće Stoji ona strelica na jednom mestu i ne mrda

    Ej radosti kad sam primetila da sam uhvatila mobilni telefon koji je stajao pored i da ga vozam po podlozi

    Umem da budem baš odsutna, više nego svi koje poznajem, ali ponekad i sama sebe iznenadim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •