To samo meni moze da se desi - Strana 29
Strana 29 od 34 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 508
  1. #421

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    U ....jbt....pokusam da odgovorim na pp...iliti pm...i raspisem se tu kao lOOda...kad ono....sve ono sto sam pisala stigne meni ME...
    ...ispade da sam samoj sebi si poslala pp...
    I gledam gde sve to da prosledim a da ne moram da kuckam ponovo....i cvrC...
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #422

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dve nove džezve mi izgorele u mesec dana zbog VC-foruma.
    Pristavim pa se zaboravim..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #423

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Odem danas do SUPa zbog LK i to tacno u podne, samo ja biserka mogu da si zakazem u tom terminu...i kako otvaram ona vrata zapnem na neku sipku dole...i umal' se ne srucih Maci u krilo
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #424

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Misssiiim...stvarno je cool nekada testirati sebe ili neke relacije ali..jbg ja uvek biram extreme .
    Naime...pre par nedelja sam imao saobraćajku:
    ..kao pešak sam sopstvenim telom zaustavio Opel Vectru 2.0 i to kada je išla bar 90km/h i bez trunke kočenja.
    Ja to ladno preturim preko glave...a većina mi tvrdi da manje od 10 procenata to uspe preživeti.
    LM...koji moj ja uvek moram biti u tako maloj verovatnoći ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #425

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da kupim dezodorans za, izgleda, lezbeJke
    Stojim pre neki dan u DM-u i gledam koji cu.
    Necu neki koji sam vec imala, nesto bih novo...a ne volim roll on ili stik, preferiram sprej...a taj se ne moz' pomirisati.
    Ok ako ima isti "tip" u drugom obliku...njusnem...
    ..ali ja se 'zalepila' za jedan sa nekim, staro, mineralima...i ima samo sprej...
    Uzmi, ostavi, uzmi, ostavi...uzO...
    Kada sam dosla kuci i prsnem...skroUz muski miris...
    Koje sam srece..uvek se uFatim za nesto sto....

    p.s. kao mala sam se uvek "kacila" na kondome...a oni ih kao slucajno drzali pored kase a ja bila ljuta na mamu sto nece da mi kupi te DZvake
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #426

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da izgorim od sunca u kolima...po nogama
    ...ne pitajte kako
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #427

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da se ,naizgled ,sitnica koju treba odraditi pretvori u nocnu moru posle razgovora sa elektricarom.....
    mislim da cu da se ubijem ,nacisto...
    ovo je treci ranitidin,od jutros....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #428

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Juče posle bazena potopim kupaće kostime da ih proprem od hlora u ladnu vodu,
    a mislima sam ko zna gde ....te umesto da naspem tečni deterdžent
    za veš,dohvatim se sredstva za pranje podova....
    Srećom na vreme primetim...pu 'ebem ti misli lude...
    za malo, šteta od par hiljadarki..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #429

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Juče posle bazena potopim kupaće kostime da ih proprem od hlora u ladnu vodu,
    a mislima sam ko zna gde ....te umesto da naspem tečni deterdžent
    za veš,dohvatim se sredstva za pranje podova....
    Srećom na vreme primetim...pu 'ebem ti misli lude...
    za malo, šteta od par hiljadarki..
    nije to nista,Isaharina baka je oprala kosu dohvativsi sa ivice kade Anitra-wc.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #430

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    oprala kosu dohvativsi sa ivice kade Anitra-wc.....
    ...mama moja jednog leta na Zlatiboru mazala lice balzamom za kosu...da ne pocrni,pa se posle čudila
    što je izgorela na suncu....,srećom pa je posle dva dana primetila.
    I dan danas se smejemo kad se toga setimo.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #431

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kad su u pitanju pogrešni preparati, hit mi je Starsicina priča ovde http://www.vojvodinacafe.rs/forum/pr...tml#post745630

    Onomad, na fajrontu nekog ženskom druženju, sa već otežalim izgovorom glasa R, rešimo da popijemo kafu, pa pošaljemo porodične žene relativno normalne kući. Stigla kafa, stigao račun, i vazda najbrža na novčaniku vadi da plati. Ja besno kažem "E, ne možeš baš uvek ti", vadim novčanik, izvlačim prvu novčanicu (misleći da je hiljadarka) i galantno nudim kintu za ceh.

    Najpre muk, potom vrisak, smeh i suze, i naposletku ponavljanje scene radi fotografisanja.
    Ime: enecestimenihocuijadauc.jpg Pregleda: 29 Veličina: 49.2 KB
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #432

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    mama moja jednog leta na Zlatiboru mazala lice balzamom za kosu
    Moj cale ruke. I jos dodao kako mi je "dobra ona krema za ruke sto stoji u kupatilu". Brzo upija i tako to
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #433

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    mama moja jednog leta na Zlatiboru mazala lice balzamom za kosu
    Moj cale ruke. I jos dodao kako mi je "dobra ona krema za ruke sto stoji u kupatilu". Brzo upija i tako to
    Moj brat prao kosu shamponom za intimnu higijenu od njegove sestre, duze vreme.
    Ona primeti da joj se brzo trosi, a setila se u cemu je fora kad joj brat pofalio novi sampon od kojeg mu je kosa postala mekana i sjajna


  14. #434

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Moj brat prao kosu shamponom za intimnu higijenu od njegove sestre, duze vreme.
    Moja keva je pre mesec dana krenula mom sinu da pere kosu sanekim intimo Nivea, što se slučajno zateklo tu, a ja je lepo pitam: Za tebe je kosa baš intimna stvar, m?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #435

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Odem danas da mi ova smizla dopuni gel na nokticima.
    Sedim tamo, ona radi svoje i osecam se skroz normalno. I odjednom mi nije dobro. Jedno minut i po razmisljam da l' da izadjem malo i kako sam to pomislila, samo sam ustala i krenula prema vratima. Sedela sam na jedno metar od njih i samo mi se odjednom smrklo pred ocima. Sednem na stepenik i nije mi ni malo bolje. Pogledam ruke - mokre skroz. Bela kao krpa. I nikako da prodje. Interesantno je da mi je u tom momentu proslo kroz glavu da ce bas da bude awkward ako prodje neko dete iz skole, a ja bacim peglu u onaj zbunic ispred mene

    I sredim se, kao. Kazem joj da cu da odem malo do stana da se sredim i istusiram (posto sam bila kao da sam upravo iz bazena izasla), pa cu da dodjem da mi to zavrsi. Sednem na bajk i vec posle 2 coska mi ponovo nije dobro Skontam da cu jedva do zgrade da se dovucem, al' da nema trika da cu se popeti do 4. sprata i da mi je pametnije da produzim nekih 300 metara niz ulicu do mojih. Udjem tamo u kupatilo, ispolivam se 'ladnom vodom, al' i dalje se pridrzavam za zidove, samo sto ne roknem. Udjem u sobu i kazem kevi da mi je malo pozlilo i vidim da nisam dobro zatvorila kapiju i sad je to pobogu jaaaako bitno!
    Neka neko ide da zatvori kapiju, Mrvica ce pobeci
    (a jedva govorim )

    Moja keva je bas pribrana zena i uvek je u fazonu "ajde, nije ti nista", al' kad me pogledala i uzela telefon da zove hitnu, mislim da me vec bila otpisala


    A inace bas nisam sklona incidentima
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 29 od 34 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •