To samo meni moze da se desi - Strana 19
Strana 19 od 34 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 508
  1. #271

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    novi mob, pa sam se navuk`o na slusanje radija preko njega, kroz slusalice...
    toplo vece, ja u gacama, moram do kupatila a mrzi me da vadim slusalice iz uva...
    na brzinu strpam mob u gace da mi budu slobodne ruke...
    elem izlazim iz kupatila, a ovi moji me gledaju negde dole...
    kad pogledam, ovaj novi mob sa velikim displejom, svetle mi gace k`o neonke... neki specijalni materijal, pruge ostanu tamne, dok belina blesti...
    a jos ja podesavao mob da se ne gasi svetlo na displeju bar dva minuta...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #272

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vodili smo bebančicu na vakcinu. Srećni tata sa bebom ode na ulaz za zdravu decu a ja na šalter da predam knjižicu. Nova sestra na šalteru pita " Vi ćete kod doktorke Ane?" (koja je inače lekar za školsku decu) odgovaram joj da ne, da idemo kod doktorke Eve. "Ali doktorke Eva radi sa bebama" kaže mi sestra. Kažem joj da znam i da sam dovela bebu na vakcinu, na šta se žena nasmeja i kaže " Izvini, ja sam mislila da si TI došla kod lekara, izgledaš kao srednjoškolka!"

    Mislim, šta reći....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #273

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Malopre, bejah da uriniram, pa se setih sta mi se desilo prosli vikend..
    Bila na proslavi jednoj, ortak je diplomirao, i bilo tu nas cudo i tako se, eventualno, napijemo kao majke i negde oko ponoci, tako lepo pijani, krenemo mi u grad. Potrpamo se u kola i zapalimo u bJel' svet. LM, kad smo stigli na zeljenu destinaciju, meni se pripiski zesce od onog silnog piva sto sam popila i sta cu? Moram, jbg. Snimim ja neko napusteno zemljiste i zaputim se tamo da obavim pos'o al' me jeb'lo sto je travuljaga bila em nepotkresana em oooooogromna. Nadjem ja dobro mesto, zaklonjeno, cucnem.. i osetim ja, pece me po guzici nesto, al' u onom blazenom stanju prvog mlaza nisam ni obracala paznju, tek kad je osecaj nirvane poceo da popusta, skontam da me jako pece i umesto da ustanem i premestim se na drugo mesto dok mogu, ja strpam ruku ispod sebe sa guzne strane, i to nesto mi oprzi ruku. Jaoooooo, mene me.. pa ja cucnula u koprive al' 'ajde da su to male koprive, neg' neke kultivisane u Cernobilju, Sunce mu poljubim celo vece sam hodala kao da medj' nogama imam shuru, drapala se za guzicu, imala omanje plikove po prstima na rukama.. guzicu sam se usudila da pogledam tek sutradan i mal' nisam pala u nesvest kad sam pogledala na sta lici. Kao da su me sabljozubi komarci izujedali al' dobro, proslo je, sad mi je guzica sehi opet
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #274

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ne prodje mi brijanje nogu a da nemam makar jednu rasekotinu, ali makar jednu, minimalnu iz koje istece krvi da se vampir podmiri, barem. Malopre, nakanim se da se obrijem, red je vec i do'vatim brijac, cige-cage, par rasekotina koje peku, nema veze, kad se obucem, nece se videti. I zamislim se nesto, al' ruka radi i dalje i na desnom kolenu, lose postavim brijac i on sklizne i samo sam osetila bol. Prvo sam skontala da sam rasekla blandu koju sam drkala vec par dana od kako me je ujeo komarac i buljim ja u tu tacku od blande, a ono nema krvi. Buljim i dalje, sve ne smem da pogledam maaalko ulevo, jer je lokva pocela da mi curi niz nogu. I nista, kuliram ja, kontam nece boleti, ali kad sam pocela da spiram penu, mal' mi oci nisu iskocile, to je toliko peklo i kroz glavu mi je samo prolazilo kako mi zija rana a krv siklja, pa se nisam ni oprala kako treba. LM, skliznuo mi je zilet i cela mi je ostrica otisla pod kozu. Sva sreca, zaobisla je casicu kolena, ali je bedak sto sam prosekla najjace bas onu tanku kozicu koja ce da zaraste, ako budem imala srece, u avgustu.
    Krv smo sad keva i ja zaustavile (a keva mi se o'ladila kad je videla ranu, sto zbog mene, sto zbog krvi, jer ne podnosi krv), stavile gazu i ja ne mogu da stojim na desnoj nozi, uopste ne mogu da napinjem misice jer mi se rana tako otvori. Tako da, sedim sa vodoravno podignutom nogom uz minimalno naprezanje iste.

    A plakacu.
    Zasto?
    Zato sto danas u mojoj opstini pocinje moto-susret a ja necu moci da idem, najverovatnije ni sutra, kad ce biti AC/DC tribjute bend tuga mi je pregolema, soferska
    Izes nogu, kad se motora necu nagledati
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #275

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Upravo sada...skuvala kafu i da sipam u solju...i omasim je citavu i opecem prste
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #276

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Četvrtak / petak, nisam spavala skoro celu noć, pošto sam šibala bosa ( u stopalima ), i dobila alergijsku reakciju na ujed nečega .
    Potrošila sam ceo Hipergel na mackanje.
    Stigla u mirovinu doma svog, krenula da se tuširam, kad ono - ogromna buba u kadi.
    Da ne bih počela da vrištim, pustim vrelu vodu , sa ciljem da je sistematski uništim.
    Na 40 stepeni u hladu, vrela voda, buba i ja.
    Da zlo bude veće - što sam je više ganjala tušem, bila mi je sve bliže.
    Stopala me više nisu svrbela, već pekla, buba je uništena - a meni više nije ništa

    Za poznavaoce đikanskih uleta: ''ja bosom nogom, panj izbijem!''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #277

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    "udavila" sam misha (ovaj od kompjutera) u vino.....i to belo....prosula sam i dobro ga nalila

    jadan sad jos radi, ali samo cekam kad ce otkazati zbog alkoholiziranog stanja


  8. #278

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenula ja juče svojoj kućici, bus pun k'o šibica a klimu nema što implicira da se svi tope da umreš... Nego, sjeo sa mnom neki lik, kao sve fin, te smeta li ti ovo, te hoćeš da ti ostavim torbu gore, i tako to... Ali ne lezi vraže, kad se poprilično smračilo, kunjam ja, s' vremena na vrijeme provirim da vidim gdje smo... Osjetim ja da me dohvaća po nozi ali mislim pomjera ruku pa sjučajno, posle par minuta isto Pomjerim ja nogu i iskuliram, i dalje ubjeđena da je slučajno i nastavim da kunjam...kad nešto mi gmili po rebrima i polako se penje... Trgnem se i pogledam ga a on se smješka Kad sam mu zalijepila šamarčinu preko ruke, čitav se bus okrenuo
    Pa da čovjek ne povjeruje koji bezobrazluk i drskost
    Ja sam definitivno magnet za budale
    I'm floating on air..

  9. #279

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kad god odem s nekim u grad , odnekud se stvori . Viri iz prikrajka i špijunira.
    Daću mu ja šesto čulo i treće oko...



  10. #280

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ostah sinoc sa prijateljima u nekoj nedodjiji dok, namrsteni konobar, nije poceo inventar da broji i gleda nas onako ispod oka i samo sto ne vice
    - Ljudi, aman imate li vi dusu?

    Stigoh kuci i vidim nije mi ostalo bas mnogo vremena za spavanje.
    Navijem sat na knap,posto je kolega dolazio po mene.
    I tako krenemo mi jutros na posao i bisercic odluci da idemo nekim novim neispitanim i nikad predjenim putem,kako bi pokupili jos jednog kolegu usput, a on zivi tamo odakle je i medved pobegao i kako bi stigli popiti kafu pre nego sto krenemo u Bg.

    Vozi on nekim atarom,trc, trc pa kuca, ma pustinja.
    Pomislih, ne daj boze da nam pukne guma,naderali smo ga, a on pri tom jurca tim drndavim putem.

    Mislim da mi misao nije posteno ni prosla kroz glavu, kad odjednom prasak i auto pocne da se prevrce kao ringispil

    Epilog
    Guma pukla,prednji deo auta razlupan,mene po ruci kao da su macke grebale, a vidi se i jedan nespretan zahvat na bradi i direktorovo pitanje posle svega
    Da mi je znati ko je od vas troje pametnjakovica, odlucio da glumi avanturistu po neistrazenim predelima u cik zore

  11. #281

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da zovem drugaricu (u dr. drzavi) u ovo doba i da joj sve po spisku...mene nasla..

    Pricamo danas na skajpu, vratila se s' mora i bila prvi dan na posao...i pitam je sta ima novo....kaze, imala danas (onaj hebeni) blowjob...a kako sam znala da je blow...udar ili nesreca...a job ...pos'a...pomislih da je imala nesrecu na poslu
    Josh je pitam, auuu i kako ti je bilo...kaze...super, ali pricacu ti sutra...i ode off.

    Mislim se ...kako super (breJ), odem po recnik...te reci nema...ali blow jeste nesreca...i rekoh da pitam vas
    ...e sada mi i ona objasnila sta je bilo

    ccc, ispade svi znaju sem mene
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #282

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da se ujedem za usnu (s' unutrasnje strane...gornju) u toku spavanja...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #283

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    pokusam da povucem i namestim fotelju kod mojih, pa je tako nespretno okrenem, da sam uspela da polomim nokat na palcu i oderem kozu na drugi prst....
    'bem ti - al boliiiiiiiiii


  14. #284

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da spržim dobar dio nepceta danas iako sam znala da je vruće...niti sam puhala niti sam sačekala. Boli.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #285

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kikijeva vaspitačica je iz mog rodnog sela... Znamo se dugo... Kada odem u vrtić - priči nikad kraja...
    Prošlog petka sam otišla po čedo, i vidim promene kod vaspitačice...
    ah, da... frizura je u pitanju... pošto je frizurica slična mojoj... pohvalim je naravno...

    Kaže ona
    - Ma.. ništa me ne pitaj...
    - Što? Jesi li se sama ošišala?
    - Ma ne, dala sam 2000.00 dinara za šišanje, pa nisam bila zadovoljna. Otišla sam kod drugog frizera na ''popravku''...

    Pukla je preko dve hiljade dinara za fizuru, koju sam nazvala remek delom njenih ruku
    Sreća, pa me zna, tako da mi nije zamerila...
    - Ha, ha, ha... Goga, opet se šališ...
    - Nisam se šalila... Šta ti je?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 19 od 34 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •