To samo meni moze da se desi - Strana 13
Strana 13 od 34 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 508
  1. #181

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoc sam se malo bolje zagledala u odraz u ogledalu mrsava k'o kostur...ochi mi malchice izrazajnije, da ne kazem buljave...bogtemazo na sta lichim! Na severnoamerickog oposuma. Eto na sta
    Nije problem, sad cem ja to da popravim. Malo zafarbam kosu, malo se oshisham i eto novog imiga.
    Zbuckam farbu, istresam na kosu, utrljavam i sve se odusevljavam kako lepo mirishi. I razmisljam: baba koja si seljancura! Gusis se s onom tvojom farbom godinama koja jos i pece kao kiselinu da stavljas na glavu...vish kako je ova lorealova blaga, a mirisi kao da su mi zumbule posadili u lobanju
    I bila sam pri kraju, kada mi se pogled nenadano spustio prema lavabou...a pored stoji hidrogen.
    Umesto hidrogena sam u farbu sipala balzam za kosu...pa nije ni chudo sto mirishi jbt
    Tako da sam popravila imiG svaka mi cast
    Umesto pepeljasto plave moja kosica je rozLe boje

    Al' nema veze...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #182

    11 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Spremam juče da pristavim pasuljčinu za ručak. Nešto bio slab pritisak vode pa mi bilo teško da držim šerpenju dok se nalije voda, i spustim je u sudoperu.
    Uzmem šerpu, stavim je na šporet, kresnem plin, čujem pucketa nešto.
    Kontam to je vlažno dno šerpe pa pucketa. Međutim posle par sekundi počne i da smrdi Sagnem se da pogledam, a na vlažno dno šerpe se prilepila ona plastika za skupljanje sitnih otpadaka iz sudopere i zapalila se!
    Ugasim plin, uhvatim onu poluistopljenu plastikicu a ona mi se sva izlepi po prstima
    Ali pasulj je bio odličan
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #183

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    malopre, cudo od macka skoci mi u krilo i sad smestimo se nekako da i on moze da legne.. samo sto je veceras nesto hiper bio, pa se premestao stalno i skakao na sto.. i jednog momenta, ja se nesto zablenula ovde i on, valjda supak osetio da ga ne jebem ni 2%, krene da se umiljava i sklizne mi sa butine.. samo sto je pokusavao da se zadrzi na nozi.. noktima jao Boze i svi sveci.. nisam verovala da mogu toliko da urliknem, keva je umrla od straha
    tako da sam, do malopre, sredjivala rane, ne mogu da se oslonim normalno na levu nogu, imam gazu preko cele butine posto se zadrzao noktima na mojoj kozi sve dok nije svojim nogama dodirnuo tlo
    boli u finu materinu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #184

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zavrsila sam pisanje novogodisnjih cestitiki i dok mi se po glavi vrti misao :ako polizem jos jednu kovertu bacicu peglu uzasnuta, zgrozena, sokirana i ne znam ti ni ja sta jos, shvatam da cu morati da polizem novih dvadesetak
    Na poledjini napisati ko si, sta si i odakle si...e...ja sam sva bitna na svakoj koverti napisala:
    baba ta i ta
    adresa ta i ta broj 27
    21000 Novi Sad
    Serbia



    Alchajmer mi je srednje ime
    ...mu ja pas mater
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #185

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da budem lepak za ludake,da umesto daljinskog upravljaca pokusavam da menjam kanale sa mobilnim,i da stavim kutiju cigara u frizider i posle trazim kao ludak po kuci i sve zivo rasturim ne bi li je nasla

  6. #186

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Legla sam kao svako iole ''pristojno'' čeljade negde posle ponoći...
    E, sada ću da se naspavam do 06h - ihaaaj!
    Probudim se u 04h, i ne verujem sopstvenim očima, glavi čemu - god.
    Čekala sam da zaspim, napadala sam san, ali džaba

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #187

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    u subotu otisla na pojtarje kod drugara (doduse, u 6 popodne, ali nema veze ) i malko mamurna i prilicno raspolozena dogegam svoje sexU kosti do kuce.. inace, ja svoje drugare veoam retko obilazim, obicno oni dodju kod mene, a kod ovog sam poslednji put bila na nekom klinackom rodjendanu tipaaaaaaaa.. 10 godina smo imali e sad, njegova kuhinja je prilicno velika, spojena je sa trpezarijom i ima dvoje vrata, jedna vode u ostale prostorije a jedna vode u spajz.. upadam ja u kujnu do njegove keve da se iscestitamo i poprilicno zbunjena, okrecem se u levo i masim se za kvaku.. kad ono, tegle gledam, pa mi nije jasno, obicno tu budu vise soba.. skontam ja posle par sekundi kad je do mene dopreo smeh iz kuhinje ljudi koji su tu sedeli uz komentare: "Aaaa, kako ona zna gde treba uci, pa nije ni ona blesava.." ili "Sva sreca pa je svo meso na stolu.." missim.. sta sad da radim, okrenem se i nabacim najkiseliji osmeh ikad i brze-bolje pobegnem u sobu.. gde me je docekao ortak koji je sve cuo i ode iz sobe da bi se vratio sa teglom tursije, uz obrazlozenje: "Pa zato si usla u spajz, ne?"
    Poruku je izmenio starsica, 22.12.2008 u 03:35 Razlog: ubachila smajlija
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #188

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da nestane dugme za uklucivanje kompjutera (ovde na poslu)
    morala sam da ga ukljucim pomocu olovke...


  9. #189

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ma kuckao ja neki dokument o skoli,ispisao vec nekoliko strana,kad ono nestade struje,a ja ne sacuva...
    There is no rules!!!

  10. #190

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Početak drugog polugodišta. Uspavali smo se. Kažu, da za sve postoji prvi put.
    Sledeća novost, koju mi je servirao tata u koloru je da ne fercera jedna faza (opet). Možda sve to ne bi bilo toliko strašno, da za sutra ne spremam đakonije za Slavu.
    Ništa, iz ove koće se ne može, pomišljam da je dobro što barem imamo vodu.
    Onda smo ostali i bez nje.
    Poziv iz Kikijevog vrtića. Reči: ''Znate, Kiki se inficirao...'' - ostatak nisam čula, munjevito sam odletela do vrtića, spakovala dete i odvela ga kod pedijatra.
    Doktorka je smatrala da to nije ništa, da se takve stvari dešavaju kada su deca u kolektivu. (naravno)
    - za medicinsku sestru - vaspitača -
    Otišla sam kod tate, jer kod kuće ništa nisam mogla da uradim.
    U povratku me zove komšinica, da me pita da li imamo vodu
    - izvodim zaključak da voda, naravno još nije stigla.
    Ono što me iznenađuje je moja smirena reakcija. (više mi nije ništa)
    Očekujem da mi iz monitora izleti neko čudovište, ili vanzemaljac. Eto, još to da me snađe, pa mirne duše , mogu da idem na spavanje.
    :ćelavsampašta:
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #191

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uspavam Kikija večeras, ili on mene - nebitno.
    Podesim mobilni da mi zvoni u 23h, jer naravno vodim računa o nižoj tarifi.

    Probudim se ranije, i ostavim telefon u spavaćoj sobi, jer mi naravno neće biti potreban.
    Sedim za kompom, kuckam, valjam se od smeha...

    Odjednom čujem alarm koji zvoni... zvoni... zvoni...
    Odjurim u sobu da ga deaktiviram, i vidim samo izbezumljeno lice tate u koloru , koji se naravno probudio...
    Ako ništa drugo, barem mu nikada nije dosadno pored mene

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #192

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Znam da budem izgubljeni slucaj, kupim cigarete i onda ih trazim,trazim pocnem da kriziram i nadjem ih u kanti za djubreinace ih redovno stavljam u frizider ili su mi ispred nosa a ne vidim ih

  13. #193

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoc, legnem ja da nunam, pogasim svetla, samo sam TV ostavila upaljen, i zovnem ono cudo od moje macke, Kerofiksa, posto spava sa mnom mukica e sad, posto sam lezala na boku, on nije legao kod nogu, nego se smestio na moje rame i tako se tu nesto malo mazuljao, dok nije skontao kako trepcem.. skontam i ja da je skontao (ala kontamo ) i kako mi je urnebesno bila smesna njegova faca i izbecene okice (posto je mrak bio, pa su mu zenice bile siroke) ja pocnem da kolutam ocima, da trepcem kao da sam napad epilepticni dobila.. magarac a on je samo gledao.. i gledao.. i gledao.. i CAP majku ti milu, kad je on skocio na lice, mal' me srcka nije opalila svaaaa sreca, sapom mi je samo nos ogrebao, promasio je oci, ali je njegova reakcija bila haos.. cim mi je skocio na lice, kao oparen je skocio nazad na rame i legao u isti polozaj u kojem je bio pre nego sto je skocio i sad, en znam da li je to svojstveno zivotinjama, ali mi je olizao ranu koju je napravio nisam ga dirala ni ukorila, samo sam kad je zavrsio vidanje, oprala vodom.. vazna je paznja
    i onda kako da ga ne volim
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #194

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Negde oko 10 sati pre ponoci zovne mene keva da joj ispisem virmane za platu, koje ne znam zasto mi nije dala jutros da radim, nego sam tad morala, ali dobro, dobicu 1000 dinara bonusa sednem ja, kad ono, Sunce mu poljubim, ima bar 150 virmana za ispisati ja je gledam zblanuto, kao kontam jebava me i isprobava zivce.. kad ono, ozbiljna zena naskroz dobro, sta cu, to mi je pos'o jbg, moram.. sednem ja, krenem da pisem, utrne mi ruka posle nekih sat vremena pisanja, a ja jos ni na pola nisam bila.. nema veze, zatucam se ja, pisem i pisem, lupam pecate i picim, picim.. i negde oko 1 sat zavrsim, sa odusevljenjem bacim to kod keve na sto i odem da operem kosu (nije valjda ).. posle 20 minuta vracam se u sobu a keva me ceka i smeje se.. pitam je koji joj je kad se kezi kao luda na brasno.. kaze ona meni: "Ae da mi pises virmane." i smeje se i dalje.. gledam je i kazem joj da nije popila lekove, da sam ja moje uradila sad i da hocu bonus.. nastavlja da se ceri, donese mi virmane.. ja pogledam.. i skontam da sam umesto "04.02.2009." lupala "04.02.2008."
    i sta sad sedi glupaco, pisi ponovo, jebale te plate.. do malopre sam ja gulila prste, sa povremenim upadima na sajt, cisto da nesto ne prodje bez mene
    i da, ipak moram da ustanem u 8, nece da me pusti da spavam
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #195

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ili... kako sam postala patka

    Divan dan, započet sa lepim vestima, koje sam i obnarodovala. Odem po Kikija, crkenm od vrućine - što je zanemarljivo. Častim sebe još jednim parfemčićem, Kikija kamiončićem i bagerom.
    Po ovako divnom danu da idemo kolima, ili taxijem kući? Ne pada nam na pamet. Šmeknula sam stazicu između sela i naselja, pristojno se osušila - nema veze štoje preksinoć padala kiša.
    Šetamo čedo i ja, oduševljavamo se automobilima (kažu niko nema para, a svi voze nove automobile ) i ostalim prevoznim sredstvima. Stignemo i do stazice. Vidim malo ću nositi Kikija, malu neću...
    Stigli smo i do pedesetak metara ispred našeg ulaza... Ispred jedne garaže... Nisko tlo... Blata... do kolena...
    Neću da se vraćam, pa da idem putem, da me pokupi još neki idiJot!
    Procenila sam situaciju, rekoh idemo dalje...
    Uzmem čedo u naručje (u glavi mi samo da ne padnemo oboje, ličićemo na prasiće - dobro ja sam malo starija ) i hvrabro krenemo napred. Kakav filing... Nije ono ni ''šljap'', teško je dočarati merak upadanja cipela (novih, pride i kožnih) u blato... Kada smo se hrabro probili do dela putića koji je suv, bila sam: blatnjava do kolena, a i šire, jer sam nosila Kikija.
    Još se kao nešto čudim, pa zašto nema nikoga da prođe , a komšiluk pootvarao prozore, da ih malo ogreje Sunce... i gledaju čudo neviđeno... ( i krstili su se verovatno, ali zabolE mene)...

    Epilog

    Ulećemo u stan, skidam se brzinski.. skidam Kikija, presvlačim ga... Nosim cipele i farmerke na pranje (dubinsko)... Sve sam uspela da sredim, dok je dete u međuvremenu jelo...
    Nazovem tatu, da čujem kako je... šta radi... i pričam mu...
    Kaže: ''Pa ti si plivala kao patka!'' i ahahahaha ahahahaha...
    Tata, kao prvo ne zaboravi da sam i dalje tvoje dete, kao drugo i dalje si mi otac (što ide jedno sa drugim) Nemoj mi se smejati, dovoljno je što se sama sebi smejem .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 13 od 34 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •