Prvi Rock koncert na kom ste bili - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Toni Montano, '87 - '88, ne secam se tachno...ispred SKC - a, na ulici, ne secam se ni kojim povodom...znam da je bila shutkaaaa...
    ...kenjas......pa ti bar ne volis te grubijane i nekulturne tipove...
    ...zakleo bih se da si gledao Lea Martina al' te sramota da priznas...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kenjas......pa ti bar ne volis te grubijane i nekulturne tipove...
    ...zakleo bih se da si gledao Lea Martina al' te sramota da priznas...
    Chasna titova piJonirska...


    ...znash kako, tad sam bio maaaaali...a Leo...moja tiha patnja...

  3. #18

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zakleo bih se da si gledao Lea Martina al' te sramota da priznas...
    Šta fali Leu, ja ga slušala u Domu Sindikata '97 (extra Nena mu bila gost jbte )

    ...medjutim...posle njih je bio Chola......jbg...nemaju bas svi srecno detinjstvo...
    Što se tiče srećnog detinjstva slušala sam i Garavi Sokak jer se brat od drugarice sa svojom grupicom koja se raspala pre no što se sastavila nekako uglavio da bude predgrupa, pa je bilo nas 6 koji smo znali sve tekstove
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Dobro bRe, a shta fali Garavom?

    Nego, kad se vec vracamo unazad, Sun-shine su bili jedna od najboljih live grupa koje sam ikada gledao, a gledao sam ih 5-6 puta...shteta shto su se raspali...Bogi se, valjda, ozenio Hajdanom Bulajic, manekenkom, kcerkom Veljka Bulajica (da, da, onog rezisera), Ramirez se pojavljuje povremeno pod imenom Sanshajn...kao i Bane...Kojot ima, to svi znate, Eyesburn...Ne znam shta je sa Stacom i dj Andrej-om?

  5. #20

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    prodigy 96'

  6. #21

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    zivim je l' u vukojebini seoskoj, najblizi grad mi je NS na 75 km juzno.. i retko sam kad odlazila na koncerte koji nisu bili odrzavani u neposrednoj blizini..
    ali prvi rock koncert koji cu i da pamtim kao prvi, odrzavan je u mojemu selu, mislim 2000. godine, ali nikako nisam sigurna, mozda je bila i 2001. godina.. uglavnom, na plazi je bio postavljen veliki strand, avgust je biJo..
    onaj cova kod kojeg su moji bili na rodjendanu u petak ima muzicki studio u NSu i tamo snimaju dosta poznata imena, da mu sad ne pravim reklamu.. i uglavnom, na ime svoje reputacije dovukao u selendru DLM, Love Hunters, Amajliju i jos nekoga, ali ne mogu da se setim.. znam samo da kad su nastupali Huntersi i krenula pesma "Das Vaterland" ja u momentu bila ona sto najvise skace a kad su krenuli DLM da prze, nisam biJo tu, vec u nekoj satri na obali Tise..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Na svom prvom rock koncertu bio sam 2001 kada je moj grad bio domacin BLOCK OUT-u (jedan od mojih omiljenih).
    Odsvirali su fantasticno i bas sam uzivao.
    Naravno pre toga sam jedino bio na lokalnim svirkama i to je isto veoma dobro ali je koncert ipak ono pravo.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 23.11.2008 u 20:59

  8. #23

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    divlje jagode u NS na sajmu...pocetkom osamdesetih

  9. #24

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Riblja Čorba ne sećam se koje godine valjda 2004 samo se sećam da nisam mogao da pricam nedelju dana

  10. #25

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    bilo je to 1988...ili 89...jbmliga...proshla sam kroz neke qqruze....preskochila ogradu...i ushunjala se na koncert Tine Turner....ona je sletela na binu....skakala....mlatila grivom....propadala kroz binu....

    kakav je to spektakl biJo za 12ogodishnjakinju



    posle su nam jebali chvorka jer nismo nikoga pitali....ali to je za drugu temu....

    ja sam tad imala 20 godina vise, ali mi je ostao duboko u sjecanju ako si gledala u v. gorici onda smo skupa gledale

  11. #26

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Prvi rok koncert - Atomsko sklonište na Novosadskom sajmu, 1981.

  12. #27

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Bese to daaaaaaaaaaavno, Sajmiste, Bijelo dugme i Lipe cvatu...., 83.-84. nisam sigurna ali bilo je dooooooooobro...

  13. #28

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Riblja corba u Splitu 87-88 ispred Dalme...
    Boro majstore, Boro majstore!... skandirala je masa...
    Back in red!

  14. #29

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    1984
    Divili smo se sto svi nose "Starke".

  15. #30

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Ako se izuzmu izbori za hit dvesta dvojke na Tašu kada nisam znala ko su svi ti ljudi (Čorbu sam znala ) ali sam bila najblaže rečeno oduševljena svaki put kada je Vlada Džet najavljivao, a muzičari izlazili i prašili; koncerti Đavola, Tonija Montane i ostali koje sam polu - slušala u SKC- u jer tamo sam skoro uvek gledala gde je dečko u koga sam bila zaljubljena i da li me je pogledao i koncert Olivera Mandića u Sava Centru na koji sam odvedena jer su najavili nešto kao "prvi put laseri u vašem gradu" (precrkla sam od stra'a i saginjla glavu kad god sam videla one šarene svetlosne snopove da mi se približavaju i trpim i dan danas zaEbancije zbog toga)...
    ... onda mi je prvi, pravi i nezaboravni koncert bio koncert EKV-a u Pioniru '88 ako dobro pamtim. A sigurno da mi je najdraži. Dobro, Ac/Dc sad iznenadiše dolaskom, oboriše i tu nema poređenja ni deljenja ljubavi. I nisu prvi
    Poruku je izmenio DrinChe, 27.07.2009 u 11:31

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •