Pitanja, pomoc...saveti
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36
  1. #1

    Pitanja, pomoc...saveti

    Ako imate neka pitanja ili možda neki dobar savet u vezi kućnih ljubimaca, ovo je pravi kutak za to


    čuo sam da je to proizvod na bazi magnetnog polja,nema nikakve hemije,da traje 2 godine i da je cena oko 50-tak evra...navodno to je Holandski proizvod... Voleo bih da saznam više o tome i da li se može naći u prodaji kod nas?
    Poruku je izmenio silvia, 17.02.2010 u 09:00 Razlog: uvodni post
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  2. #2

    Pitanja, pomoc...saveti

    imam nemacke kratkodlake pticare ,tj tri a medju njima i jednu tromesecnu "mazu"malu Noru .Raspitivao sam se kod nasih veterinara o prvoj vakcini protiv besnila _sa koliko vremebna moze da se primi tj da se da stencu i kad da je cipujem.Dobio sam razlicite odgovore ,neko kaze kad se izvrsi revakcinacija .neko sa tek 6 meseci itd.Ja sam u nedoumici pa mi treba i misljenje nekog ko zna .hvala
    Poruku je izmenio Bombica, 02.04.2009 u 22:34 Razlog: naslov

  3. #3

    Odgovor: Preventiva I Bolesti Zivotinja

    Citat stojangrujic kaže: Pogledaj poruku
    imam nemacke kratkodlake pticare ,tj tri a medju njima i jednu tromesecnu "mazu"malu Noru .Raspitivao sam se kod nasih veterinara o prvoj vakcini protiv besnila _sa koliko vremebna moze da se primi tj da se da stencu i kad da je cipujem.Dobio sam razlicite odgovore ,neko kaze kad se izvrsi revakcinacija .neko sa tek 6 meseci itd.Ja sam u nedoumici pa mi treba i misljenje nekog ko zna .hvala
    Kažu da bi štene trebalo čipovati, kada primi prvu vakcinu, ali i ne mora. Ja imam štence stare 3 meseca, primili su vakcinu i revakcinu, ali im još nismo ugradili čipove, mislim da to možeš uraditi kad hoćeš. Što se tiče vakcine protiv besnila, ona bi, po nekom pravilu, trebalo da se da sa 4 meseca, ali ja joj ne bi dala, kao što ni svojim štencima neću, pre nego što napune 6 meseci, sigurno. To je moje mišljenje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Preventiva I Bolesti Zivotinja

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Kažu da bi štene trebalo čipovati, kada primi prvu vakcinu, ali i ne mora. Ja imam štence stare 3 meseca, primili su vakcinu i revakcinu, ali im još nismo ugradili čipove, mislim da to možeš uraditi kad hoćeš. Što se tiče vakcine protiv besnila, ona bi, po nekom pravilu, trebalo da se da sa 4 meseca, ali ja joj ne bi dala, kao što ni svojim štencima neću, pre nego što napune 6 meseci, sigurno. To je moje mišljenje
    hvala i ja mislim da je tako najbolje.Nosam siguran da je problem i kasnije da se to uradi.hvala jos jednom

  5. #5

    Odgovor: Preventiva I Bolesti Zivotinja

    Citat stojangrujic kaže: Pogledaj poruku
    hvala i ja mislim da je tako najbolje.Nosam siguran da je problem i kasnije da se to uradi.hvala jos jednom
    Nema na čemu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Pitanja, pomoć .... saveti

    JoJ sada mi je cale rekao da su komsije uzeli zlatnog retrivera (zenka) komsije su rekle da ce mi dati jedno stene hahahahah,a ja to kuce obozavam...!!!Lepo je,pametno,extra extra...!!!

    E sada mi treba odg da li se prvi psi koji izadju iz zenke bacaju...???Nzm kako drugacije da postavim pitanje xe,xe...!!!Pa sada npr ona nema ni 2meseca za koliko mi npr stize stene...!!!Za godinu dana,za dve...???
    Poruku je izmenio silvia, 17.02.2010 u 08:59 Razlog: korekcija

  7. #7

    Odgovor: 5 omiljenih rasa pasa

    Pozdrav Dule .... Prvi stenci se ne bacaju.... a kuja dostize polnu zrelost u uzrastu od oko godinu dana... e sad zavisi da li ce vlasnici dozvoliti parenje pri prvom teranju ili ne. moj savet je da sacekaju da kuja napuni bar godinu i po dana...

  8. #8

    07 Odgovor: 5 omiljenih rasa pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav Dule .... Prvi stenci se ne bacaju.... a kuja dostize polnu zrelost u uzrastu od oko godinu dana... e sad zavisi da li ce vlasnici dozvoliti parenje pri prvom teranju ili ne. moj savet je da sacekaju da kuja napuni bar godinu i po dana...
    E hvala puno.........danas idem da vidim tog zlatnog retrivera...!!!Pa nzm gde sam cuo da prvi stenci kao ne valjaju pa da se bacaju...!!!Mislim meni je malo glupo da ih bacim,ali ljudi su ne verovatni...!!!

    A trudnoca koliko traje,npr ona se pari sada sa muzjakom i za koliko bi mogao da dobijem stene...!!!Za 3,4 meseca...???

    Devojke,zabava to je moj zivot...!!!

  9. #9

    Odgovor: 5 omiljenih rasa pasa

    Citat Dule_94 kaže: Pogledaj poruku
    E hvala puno.........danas idem da vidim tog zlatnog retrivera...!!!Pa nzm gde sam cuo da prvi stenci kao ne valjaju pa da se bacaju...!!!Mislim meni je malo glupo da ih bacim,ali ljudi su ne verovatni...!!!

    A trudnoca koliko traje,npr ona se pari sada sa muzjakom i za koliko bi mogao da dobijem stene...!!!Za 3,4 meseca...???
    Prvi stenci su se ranije bacali iz razloga sto obicno zenke dozive polnu zrelost pre zavrsetka rasta i razvijanja pa su vlasnici bacali stence da im zenke ne bi zaostajale u rastu ... ali kod pasa kojima se parenje kontrolise nema potrebe za tim. Jednostavno se prekoci prvo ...ili rventualno prva dva teranja i nema problema. Trudnoca traje od 58 do 62 dana. Ako te jos nesto interesuje pitaj me PP-om... ili na nekoj drugoj temi, ovo ipak nije tema za to. Pozdrav!!

  10. #10

    Odgovor: Pitanja, pomoć .... saveti

    Citat Dule_94 kaže: Pogledaj poruku
    Ako imate neka pitanja ili možda neki dobar savet u vezi kućnih ljubimaca, ovo je pravi kutak za to




    JoJ sada mi je cale rekao da su komsije uzeli zlatnog retrivera (zenka) komsije su rekle da ce mi dati jedno stene hahahahah,a ja to kuce obozavam...!!!Lepo je,pametno,extra extra...!!!

    E sada mi treba odg da li se prvi psi koji izadju iz zenke bacaju...???Nzm kako drugacije da postavim pitanje xe,xe...!!!Pa sada npr ona nema ni 2meseca za koliko mi npr stize stene...!!!Za godinu dana,za dve...???
    Prvi stence se ne bacaju to su sulude price! Kuja je polno zrela od 8 do.... a fizicku zrelost dostize sa oko godinu i po dana. Graviditet traje 2meseca +-5 dana gore dole. Tako da kad se ta kerusa upari za dva meseca stizu stenci i jos mecec i po da malo porastu!!!

  11. #11

    Odgovor: Pitanja, pomoć .... saveti

    macor mi je bolestan i slinavi, pa ako neko ovde ima macku i imao je slican slucaj, htela sam da pitam da li zivotinji mogu da se daju kapi za nos, razblazene sa vodom? Posto i dise tesko a i kija relativno cesto
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Pitanja, pomoć .... saveti

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    macor mi je bolestan i slinavi, pa ako neko ovde ima macku i imao je slican slucaj, htela sam da pitam da li zivotinji mogu da se daju kapi za nos, razblazene sa vodom? Posto i dise tesko a i kija relativno cesto
    Izgleda da je dobio maciji grip.... Moja preporuka ti je da ga vodis kod veterinara... evo ti jedan zanimljiv text ako hoces sama da ga lecis.... http://www.pet-centar.hr/content/view/3796/70/
    Pozdrav!!!!

  13. #13

    13 Odgovor: Pogodi koja je ovo rasa?

    ej moze te li mi pomoci=????=
    imam cuku ali neznam koja je rasa=????=
    pa ako mi vi mozete pomoci===PLEASE===



    SAMO CUKO JE VEOMA NEMIRAN I UVIJEK SE IGRA I SKACE...
    PA GA NE MOGU DOBRO USLIKATI...
    Poruku je izmenio nema para, 31.01.2009 u 03:38

  14. #14

    Odgovor: Pogodi koja je ovo rasa?

    Citat nema para kaže: Pogledaj poruku
    ej moze te li mi pomoci=????=
    imam cuku ali neznam koja je rasa=????=
    pa ako mi vi mozete pomoci===PLEASE===



    SAMO CUKO JE VEOMA NEMIRAN I UVIJEK SE IGRA I SKACE...
    PA GA NE MOGU DOBRO USLIKATI...
    Aaaaaa... mali dzukac.. Kako je lep.. Druze ovo je mesanac...., jako simpatican mesanac. Pozdrav!!

  15. #15

    Pomoć za kornjačicu

    Potrebna mi je pomoc oko vodene kornjacice,nikako nezeli u vodu.stalno je na ostrvu.Ako se neko razume neka mi pomogne.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 25.09.2014, 12:44
  2. Browseri - pitanja, problemi, saveti
    Autor yige_gui u forumu Softver
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 07.05.2014, 13:56
  3. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  4. Pomoc msn
    Autor Sasa_LP u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.04.2010, 14:49
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •