Najbolji pisac tema? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    U posljednje vrijeme, jer na posljednje vrijeme i mogu samo da se osvrnem...sviđaju mi se teme koje je postavila Bellissima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #17

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Mish i dalje , nema joj premca
    Slažem se..samo bih dodala i bellissimu..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #18

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Teskog srca to kazem ali mislim da je Yossa
    Covek daje sve od sebe i obimno zaista pise i sve shvata kao da je to bitno sto je toliko napisao kad znam da niko ama bas niko ne procita sve ono do kraja

  4. #19

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Kohili

  5. #20

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Drinche
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #21

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Kohili i Bellisima
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Kohili i Bellisima
    Ove dve. Kohiline teme zahtevaju višesatno isčitavanje, kako bi uopšte mogli da smislite razuman odgovor, a kad bella sklopi temu na ljubavi čak se i nepopravljivi antiromantik poput mene zamisli.

  8. #23

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    1. Love Hunter. Ponekad me skroz izuje iz sobnih papuca kad procitam uvodni post teme koju je otvorio. Malo ljudi sa toliko ljubavi mogu da pisu, a on moze, saaaamo kad hoce

    2. Bellissima. Mislim da zaista najlepse teme dolaze iz njene tastature.

    3. Kohili. Prvo sto su njene teme dosta smislene i sto sam sklop njenih misli iziskuje dobar napor. Drugo, sto citanje njenih uvodnih postova zahteva ponekad i citanje iz vise puta da bi mogao sasvim da razumes i sklopis svoj odgovor.

    4. Mish. Prva asocijacija na njene teme su mi one u Muskoj kafani Ali, ako neko ume, ona ume.

    5. Euridika. Bez reci. Neko ko sa ljubavlju prozme svako slovo.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Imamo stvarno pun ku.. fer (kako ja volim da kažem) čarobnjaka. I čarobnica.
    Za sve "u(l)kuse".
    Kako imam svoje raznobojne faze, tako mi u različitim trenucima pažnju skrenu, ili jednostavno "legnu" različiti majstori pera.
    Bojim se da ću nekoga propustiti, ali ovo su otprilike moji favoriti. Oni koje ja volim da vidim i pročitam.. i kada komentarišu i kada pišu.. a i kada otvaraju teme.

    Angus.. excentričanexcentrik u svakom slovu .. take razumem i "bez reči".. i žmureći
    memento.. voli da izmiksuje ozbiljnost, strogost, odličan smisao za humor, finoću, uljudnost i poneki udarac u plexus.. sa podacima. I to ispadne baš nako - kako se meni dopada.
    Hlebmaster.. čudo kako su meni njegove reči žive, čini mi se dok ga čitam - da mu čujem glas
    yossa.. u svoj onoj suvoparnosti od politike, biti onako vrcavog duha.. tako produhovljeno_duhovit (bez obzira što se i "izvređamo") ma.. ne propuštam da vidim šta je gde rek'o
    vladapera .. i da nije rekao, znala bi da je ta duša ~ umetnička ~
    love hunter.. čovek me nervira, provocira, skače mi po ganglijama.. ubilabiga najradije, ali.. njegove srceparajuće i sreće i tuge, od reči čitave "slike" .. malo ko bi umeo i da iskopira.
    Ide mi na živac posebno - kada glumi fixera.. nepotrebno.. jer ima svoj sopstveni rukopis.. i to odličan.

    maski ...oh rly-ya rly amazonka, sa prstima punim raznobojnih tuševa,, i noktima kao kaligrafskim perima - oštrijim od mača
    kohili ... pjuuuuur spirit... i secret i sacred ..
    Drinche ... ona je i Alisa .. a i Zemlja čuda
    Najgora .. majstor jedne reči, kojom ume da kaže sve. To isto ume i sa jednim jedinim smajlijem. inače žena-energy.. 220 u woltima



    kako mi sad ovo ispade ...? da muškarci vode "za prsa" svaaaašta ...?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #25

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Mish i memento su mi do sad neprevazidjeni!
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #26

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Dopada mi sa lakoca kojom se memento izrazava
    Kohili je rodjeni filozof, kada ga zamrsi i zamuti, ni ona sama nije sigurna sta je napisala
    Mish - kriticar bez greske
    Baba - smeh do suza
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Omiljeni pisac
    Autor Kunic u forumu Književnost
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 26.09.2018, 12:59
  2. Odjavna tema
    Autor swba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 02:53
  3. Lars von Trier ~ scenarista, pisac, producent
    Autor Isahara u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.10.2012, 17:27
  4. Da li ste pisac?
    Autor kohili u forumu Književnost
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2011, 18:01
  5. Da sam pisac...
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.08.2008, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •