Vi i kuhinja
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 78

Tema: Vi i kuhinja

  1. #1

    Vi i kuhinja

    tj. mi i kuhinja

    Kako se snalazite u kuhinji? Koliko su vam strane varjaca i serpa?

    Ja odgajan u stilu sina jedinca, i to zlo bude gore Balkanca, u kuhinji znam samo kako da nesto podgrijem Uvijek mi je kuca bila puna zena, tj onih koji se snalaze bolje u pomenutom djelu nego ja. Valjda iz licnih interesa mi nisu davali da se priblizim sporetu A kad nije bilo njih onda je tu bio otac koji savrseno barata pomenutim orudjem Mada ni meni totalnom laiku nije strano da isprzim ili cak skuvam neka jaja, na sto mogucih nacina znam da ih spremim a i za kafu sam se ispraksao odlicno.
    Zato ako meni banete kojim slucajem nenajavljeni ne garantujem da necete otici gladni
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    12 Odgovor: Vi i kuhinja

    Pa, u poslednje vreme sam prinudjen. Snalazim se sa jednostavnim jelima, a za nešto komplikovanije nemam volje. Jednostavnije je sedneš, poručiš... i odmeriš konobarici noge i guzu...

  3. #3

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Meni je za malo prije mjesec dana rad u istoj dosao glave- a samo sam 'tela da mi soljice za kafu blistaju , od tada imam zabranu sa vise adresa da se priblizavam sudoperi, a sporet me nikada nije privlacio
    Ja i kuhinja-nikako

  4. #4

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat zlocazlockasta kaže:
    Meni je za malo prije mjesec dana rad u istoj dosao glave- a samo sam 'tela da mi soljice za kafu blistaju , od tada imam zabranu sa vise adresa da se priblizavam sudoperi, a sporet me nikada nije privlacio
    Ja i kuhinja-nikako
    Jadan tvoj co'ek!
    Volim da kuvam. Nekako se osjecam sposobnijim kada znam sto vise jela da napravim. Djevojke se posebno loze na momke koji umiju da naprave neki specijalitet za intimnu veceru ili sl., vjerujte mi na rijec.

  5. #5

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat swba kaže:
    tj. mi kuhinja


    Ja odgajan u stilu sina jedinca, i to zlo bude gore Balkanca
    Ja sam i jedinac i Balkanac!

  6. #6

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat zlocazlockasta kaže:
    Ja i kuhinja-nikako
    da ja onda preselim temu i u vas kutak

    Citat greco kaže:
    Djevojke se posebno loze na momke koji umiju da naprave neki specijalitet za intimnu veceru ili sl., vjerujte mi na rijec.
    ja tu samo znam da priredim dezert
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Evo, javlja se trеći Balkanac jedinac.

    Umem da kuvam... jaja... na oko... tvrdo kuvano... meko kuvano... kajganu... omlet... sa salamom... sa slaninom... sa šunkom... sa kobasicom... sa šampinjonima... sa svim gore navedenim zajedno... Umem da skuvam i viršle i kafu i čaj i da napravim sendvič (nekoliko vrsta).

    Ali zato najbolje od svega umem da spremim roštilj. I to ozbiljno. Kada se ide na roštiljanje, zna se ko je glavni kuvar. Uhhh, roštiljanje... Sad će 1. maj.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Zaboravili ste da navedete da znate i da otvorite konzervu.

    Muskarac u kuhinji... ali ne zenski petko... taj je prizor ravan zalasku Sunca.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat Kunic kaže:
    Evo, javlja se trеći Balkanac jedinac.

    Umem da kuvam... jaja... na oko... tvrdo kuvano... meko kuvano... kajganu... omlet... sa salamom... sa slaninom... sa šunkom... sa kobasicom... sa šampinjonima... sa svim gore navedenim zajedno... Umem da skuvam i viršle i kafu i čaj i da napravim sendvič (nekoliko vrsta).
    A evo i četvrtog

    Hvala ti, Zekane, što si mi otvorio oči Ja mislio da se u kuhinju razumem k'o baba u Internet, kad ono... i ja isto znam da skuvam sve to što i ti ... pa to ispade čitav mali kuvar, jebote
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  10. #10

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat Kunic kaže:
    Ali zato najbolje od svega umem da spremim roštilj. I to ozbiljno. Kada se ide na roštiljanje, zna se ko je glavni kuvar. Uhhh, roštiljanje... Sad će 1. maj.
    rostilj se ne ubraja u kuhinju muski dio moje porodice, pa i ja sa njima, je neprikosnoven u tome... pitajte irnik kakv smo rostilj priredili za nedeljni rucak ... aman bre mi ne slavimo 1. Maj
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    12 Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat swba kaže:
    aman bre mi ne slavimo 1. Maj
    Je*eš zemlju koja nema Prvomajski uranak...

    Nije fer, roštilj se ne računa... to znam i ja... makar da upalim hepo kocku...

  12. #12

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Ma nauchim sve po potrebi.. Al za sada se ne trsim mnogo, jednostavno me mrzi.. Ali nisam od onih koji to smatraju nekakvim ponizavanjem ili ne znam chime .. volim da smuljam picu shpagetle i tu klasiku .. moracu da provalim lazanje ... a ono shto ne volem ima ko da mi sprema

  13. #13

    Odgovor: Vi i kuhinja

    To je bre prostorija u kojoj se najbolje snalazim,uz spavacu sobu naravno!Imao sam tu nesrecu da kad sam stigao ovde,poceo sam da radim po restoranima,hrana je postala vise objekat nego delikates na tanjiru,kuvam samo kad moram ili kad mi dodje vece drustvo,tada dobijem inspiraciju pa ih iznanadim necim lepim
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  14. #14

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat gogothegreat kaže:
    A evo i četvrtog

    Hvala ti, Zekane, što si mi otvorio oči Ja mislio da se u kuhinju razumem k'o baba u Internet, kad ono... i ja isto znam da skuvam sve to što i ti ... pa to ispade čitav mali kuvar, jebote
    Mogli bi da organizujemo takmicenje.

    Joj, sad ce 1. maj. Sunce sija, mi rostiljamo...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  15. #15

    Odgovor: Vi i kuhinja

    Citat swba kaže:
    rostilj se ne ubraja u kuhinju muski dio moje porodice, pa i ja sa njima, je neprikosnoven u tome... pitajte irnik kakv smo rostilj priredili za nedeljni rucak ... aman bre mi ne slavimo 1. Maj
    Uh, odlican rostilj . Nisam mogla da ustanem sa stilce jedno 10-tak min jer sam se prejela. Peporucujem swbu za rostilj-majstora!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Meksička kuhinja
    Autor Aiko u forumu Recepti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 04:14
  2. Paklena kuhinja
    Autor lado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.11.2010, 00:00
  3. Vaša omiljena kuhinja?
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 28.03.2010, 12:53
  4. Ruska kuhinja
    Autor leptirić u forumu Recepti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.05.2009, 15:01
  5. Kuhinja
    Autor Najgora u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.07.2008, 14:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •