Kad biste mogli...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 44
  1. #1

    Kad biste mogli...

    Svi smo mi iza sebe imali lepe i one manje lepe trenutke,
    u zivotu i svi smo povredjivali i bili povredjeni...

    Svesno ili nesvesno,ali sigurno se desilo...

    Kad se okrenete i pogledate u stranice koje je zivot ispisao,
    da li postoji neko ili nesto sto biste zeleli da mozete da izbrisete iz svog zivota ?

    Da jednostavno ga stavite na delete i da ga vise nema ?

    Ili bi ste ga ostavili ad akta, da se nadje kao podsetnik na nesto sto je bilo, a nije trebalo ?

  2. #2

    Odgovor: Kad bi ste mogli...

    nikada nista ne brisem...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Kad bi ste mogli...

    volela bih.. da mogu da izbrisem tih pola godine.. i njega, koji mi je svojim konstantim prisustvom u glavi samo otezavao stvari.. a nije mi bio blizu, a ipak je bio tu.. iako je bio neko kome ja nisam znacila nista, volela sam ga.. besomucno i jako.. a za njega sam bila samo prah.. i sad sam..
    mozda i ne bih brisala, cisto da imam podsetnik na muke koja sam prosla da ga prebolim.. ali ponekad je dobar osecaj kad iz svega mozes kao feniks da se uzdignes..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Kad bih mogla ...

    Izbrisala bi jednu decembarsku noc,jezivo hladnu...
    Noc posle koje vise nista nije bilo kao pre,
    noc koja je promenila sve u samo jednoj sekundi,
    u samo jednoj recenici tihoj skoro necujnoj.
    Izbrisala bih je, bez osvrtanja iz srca, proterala bih je iz misli,
    kad bih mogla ...

    Samo kad bih mogla ...

  5. #5

    Odgovor: Kad biste mogli...

    nista t.j nikog ne bih izbrisala...svaka osoba koja se pojavi u nasim zivotima tu je iz nekog razloga....da nesto naucimo od nje ...dozivimo neko iskustvo...jes da su neka i ne tako prijatna ali ipak svako iskustvo je nova lekcija.


  6. #6

    Odgovor: Kad biste mogli...

    ...ja sam sve što je bilo ružno, premazao korektorom...providi se ponekad, ali nije strašno, podnošljivo je...

    ... a lepih stvari je bilo...ne mnogo....ali su mnogo vredne...i njih se sećam i one su tu i dalje...

  7. #7

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Imam. Nerado se toga secam, ali je neminovno da ispliva povremeno na povrsinu. Neke stvari se zaista stave a/a u neku fijocicu u malom mozgu. Ponekad otvaranje te fijocice zna da umori i premori. Zgrci se neki misic u grudima, grlu...opet se spakuje i idemo dalje.

    Na svu srecu, desavalo mi se mnogo lepih stvari kojih se rado secam i srecna sam zbog toga.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  8. #8

    Odgovor: Kad biste mogli...

    "Pa lepe potiskuju ružne al nekad poručim piće i tako to krene ...."
    "Tuge postoje da bi prizvale smeh..."
    Ne, ništa brisala ne bih,kao što nisam ni zaboravila...ni lepe ni ružne,sve sam to .JA_ !
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #9

    Odgovor: Kad biste mogli...

    -ne brisem nista(sve je to moje),ali teske trenutke potisnem,tako da samo ponekad zaprete da ce se pojaviti...

  10. #10

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Ne bih volela ništa da brišem.
    Svaki i ružan i lep trenutak i svaka osoba, prava i promašena, čine mene ovakvom kakva jesam.
    A ne bih želela da budem neko drugi.
    Sećanja su svakako uz mene, lepa, od kojih me još ponekad prođu žmarci i ružna koja su ipak morala da se dese.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  11. #11

    Odgovor: Kad biste mogli...

    kad se ovako presaberem, bilo je više ružnog, nego lepog u mom dosadašnjem životu..i kad bih imala moć brisanja, ostala bih bez velikog dela života i sa velikim prazninama..

    da li to želim?

    uprkos svemu, ipak ne..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #12

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Ne bih nista brisala iz svog zivota. Vremenom sve ruzne stvari zaboravljamo mada to ne znaci izbrisati iz secanja vec secati se bez tuge i bola i neke stvari koje su nam se cinile nepremostive i nepreboljive, danas su samo senke koje ne stvaraju ni toplotu ni hladnocu u nama.
    Mislim da nema slucajne ljubavi i da je svaka donela nesto u nas zivot sto ne treba brisati...pa makar to bili i oziljci...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  13. #13

    Odgovor: Kad biste mogli...

    ...mjesec mart 2005. i jednog manijaka...izbrisala bih takve ljude sa zemlje...a kamoli iz svog života...da mogu...
    I'm floating on air..

  14. #14

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Šta god da mi se dešavalo, to jeste deo mog života. Sve to je uticalo da ja budem ovakva kakva sam. Ne, ne bih izbrisala niti jedan sekund, ni lep ni ružan. Moji su, ne stidim ih se, kakvi god bili.
    Mada... neke bih volela malo više da potisnem, da ih se ređe setim, da opet zabole ređe.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    Odgovor: Kad biste mogli...

    Tokom godina, dozivljavao sam strahote jednu za drugom... Bilo je tesko, bilo je trenutaka kada sam mislio da necu izdrzati....

    Ali, sve to je deo mog zivota, i sve to me je ucinilo jacim, spremnijim da se suocim sa novim izazovima, promenilo me je u potpunosti...na bolje, nadam se.

    Ne bih nista menjao, ono sto se dogodilo, bilo je i proslo, tako je moralo biti. Zivot ide dalje.


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. U kom gradu (ne) biste mogli da zivite?
    Autor Meggy u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.08.2022, 16:06
  2. Bez kog otkrica ne biste mogli da zivite?
    Autor Wampirche u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:52
  3. Kad biste mogli (raz)otkriti jednu misteriju..!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 07.08.2015, 21:37
  4. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  5. Kada bi mogli da biramo...
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 02.12.2007, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •