Ženske suze su OK ili... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    10 Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    nikad ne placem da bi manipulisala nekome, jer ni ne umem da nateram sebe da placem.
    Placem onda kada me nesto uzasno povredi, ili zbog neke sitnice, koja prelije casu i onda se bukvalno isplacem za sva ona potisnuta osecanja - sto je najgore od svega.
    I tada mi je najpotrebnije rame za plakanje
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  2. #32

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    ...obozavam zenske suze...

  3. #33

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Slab sam na zenske suze..

  4. #34

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    nikada u zivotu ih nisam izazvao zenama,one kada placu,to je veoma bolno i tuzno za njih,puno bola i te suze su mucne i ja smatram da zena nikada ne zasluzuje da pusti suzu,jer nije zato stvorena,razmislite zasto je stvorena,i takve suze mogu samo da se trudim da ih zaustavim i nisu ok te suze...

  5. #35

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Baš sam htjela otvoriti ovu temu na ženskom kutku

    Hm, ne sjećam se da sam ikada namjerno išla plakati kako bih omekšala njega. Po prirodi sam inače vrlo osjećajna tako da suze jesu znale krenuti ali bez primisli kako ću ja njega na ljepilo zalijepiti.

    Čak ne vidim smisao zašto bi žene igrale na tu kartu omekšivanja, iznuđivanja? proći će možda jednom, a drugi put? Možda i drugi put ako je on tupast..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #36

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    iskrene suze su ok..i tada sam saosjecajan...nije nategnuto saosjecanje..mada znaju da se bezobrazno zaplachu kako bi time iznudli nesto..

  7. #37

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Valjda su ok
    Ne placem...vise..
    Presahnula sam davne 2001. godine posle mamine smrti.
    Tada sam plakala danima, mesecima...
    Sada tek mogu samo da mi malkice oci ovlaze, kao recimo kada sam rodila ceru...

    A tako bih volela nekada da se isplacem....ali ne ide...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #38

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Ja kad zaplačem, to znači da me je veeeeeeeeeelika muka natjerala, i uglavnom se poslije toga osjećam nekako poniženo. Tako da, suze kao neko sredstvo iznude ne bih nikada koristila. Ja pucam iz jačih oružja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #39

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    ako plachem posle seha to znachi da je bilo vrh vrhova !
    znachi, u "srce me je tako"
    ono, i "oxitocin mi iz mozga izbacio"

    inache volim da plachem u privatnosti, shto veli sneky.... a za iznudu koristim druga oruzzja, shto veli sunchica
    & underpaid......

  10. #40

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Kako reagujete na zenske suze? Mozda kao na vrstu iznude, ili prinude? Mozda ste i vi jedan od "nevernih Toma" koji veruje u njih samo kad voljeno zensko bice secka crni luk ??
    Sunt lacrimae rerum et mentem mortalia tangunt

    (Ova Vergilijeva izreka znači: Suze su u srži stvari i sve što prolazi ranjava našu smrtnost.)
    Poruku je izmenio memento, 03.03.2010 u 12:43 Razlog: Prevod sa latinskog na srpski

  11. #41

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Prave suze prolivaju se tamo đe ih niko ne vidi i ne čuje, a i kad ih vide, postoji jak razlog, te s toga mislim da rijetko kad će žena pred muškarcem pokazati odlike slabosti, sem u nekim najintimnijim i najiskrenijim trenucima, no u tim slučajevima suze nijesu samo slabost, već iskazivanje iskrenih emocija. Mada, ruku na srce, ima i onih izuzetaka đe žensku suzu možeš viđet samo ako čisti luk. u svakom slučaju suze "ciljosnice" su savršeno manipulatosrko sredstvo i činjenica je da je nekim ženama zaplakat' isto kao što je nekom muškarcu pivo popit...no nakon nebrojenih hektolitara istih valjda se vremenom ogugla i na to...
    Mada, neki muškarci umiju ženu da dovedu do suza samo kada sa njom vode ljubav. Neke onda plaču od smijeha, a neke od tuge i jada.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #42

    Odgovor: Ženske suze su OK ili...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Prave suze prolivaju se tamo đe ih niko ne vidi i ne čuje
    Prosto nemam sta da dodam..
    Sve ostale suze su za publiku i sa nekim ciljem..naravno ne racunajuci smrtni slucaj i slicne stvari, ali o tim suzama ovde i nije rec..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ženske priče
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.07.2010, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •