Čudne navike...uh - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 86 od ukupno 86
  1. #76

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Ja sam uvek zamotavala celofan u foliju, da mi se ne bi zalepio za upaljen cigar
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #77

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam uvek zamotavala celofan u foliju, da mi se ne bi zalepio za upaljen cigar
    a aa nije mi to gust...gust mi je finale,kad upaljacem gorim sa svih strana taj paketic,a noktom palca dodirujem taj rastopljeni celofan....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #78

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Imam ih.
    Neke su toliko čudne da se nikad ne bih usudila ni da ih napišem.
    One bezazlenije su da nakon rukovanja obavezno perem ruke. Prezirem rukovanje. Osim, ako nije u pitanju osoba koja mi se dopada. Tad ne perem ruke.
    Nikad ne sedim u kući u stvarima koje su mi za "grad" tj posao ili u kojim odlazim van kuće. Po kući i po kraju idem bukvalno u ritama i to mi je super, odeću u kojoj sam na poslu ili u gradu obavezno skidam kad dođem kući. Ne sedam na krevet ili još gore na posteljinu u odeći u kojoj sam negde već sedela. Posteljina ne sme da se kontaminira spoljnim bakterijama
    Ne bih mogla da zaspim sa šminkom na licu. Kako dođem kući tako skinem šminku. Nisam uvek dolazila straight kući, ali šminka je morala da se skine pre nego padnem u komu. Da Bog poživi vlažne maramice
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #79

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Uvek me je nerviralo kevino "Kad se dođe iz škole, presvuče se.", "Ne može za svetac i za petak biti isto", "Kako dete možeš u tim farmericama da sediš u kući...". A sada se raskopčavam već u liftu. Garderobu sa sebe skidam s vrata. Dok se ne razgaćim, nemam osećaj da sam stigla kući. A kućna preobuka mi je uglavnom čipkana, tj. rupičasta. Neki su se dobrovoljno javili da me zakrpe. Nisam dala. Donji deo trenerice koji sam godinama nosila po kući bacila sam tek iz opklade.

    A odeća za "van kuće" mi se seljaka. U spavaćoj sobi, u plakaru, imam posebno mesto za ono što je potpuno čisto i opeglano. Potom, u drugom delu plakara, ono što čeka peglanje. U hodniku su stvari koje sam nosila, a još nisu za korpu za veš.

    Sad, sezonsko spremanje garderobe. Kad otopli, perem kompletnu zimsku garderobu (bila čista ili ne) i dižem je u gornje elemnte plakara. Naravno, to znači da pre toga sve ono što je u plakaru od letnje garderobe, onako, s merdevina bacam na pod i ubacujem u veš mašinu. S jeseni ponavljam isti proces kad spuštam zimsku i dižem letnju garderobu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #80

    Odgovor: Čudne navike...uh

    prvu kafu pijem uvek sama
    ne pijem kafu u gostima
    prvo operem kosu,pa se nasminkam,pa onda idem na tusiranje tela
    nikad ne nosim unihop na pantalone,ali - nikad
    .....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #81

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Sad, sezonsko spremanje garderobe. Kad otopli, perem kompletnu zimsku garderobu (bila čista ili ne) i dižem je u gornje elemnte plakara. Naravno, to znači da pre toga sve ono što je u plakaru od letnje garderobe, onako, s merdevina bacam na pod i ubacujem u veš mašinu. S jeseni ponavljam isti proces kad spuštam zimsku i dižem letnju garderobu.
    I ja
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #82

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Sto'no rece Isahara, ne lezem u kervet sa sminkom. To je apsolutni no - no. Ne mogu da kazem da se nije desavalo, ali to je obicno u situacijama kad vise ne znam za sebe. I cak i tako, do sada se desilo mozda 5 puta za citav moj zivot. Svaki put se sebi zacudim kad se ujutru probudim kako skinem sminku a da prethodno ne znam ni kako sam kuci stigla

    Kad jedem hleb, prvo moram da chapnem iz sredine pa tek onda pocnem da ga jedem sa ostatkom hrane.

    To sam vec rekla na temi predvidjenoj, ali da se ponovim, nema veze. Meni kako voda dotakne prste na nogama, ja moram da piskim Zato ne volim bazene.

    Kada lezim, drzim ruke izmedju butina ili u pantalonama ili u gacama. Naravno, ne dodirujem polni organ, sake su mi obicno na kukovima. Obicno
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #83

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Ne mogu (msm mogu ali ne volEm) da sipam dva puta vino u istu čašu. Nemam pojma, nekako mi deluje muzgavo
    Svaki put uzmem novu čašKu.
    Posle tuširanja namažem na sebe 5-6-7 različitih krema (naravno na različitim delovima tela).
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #84

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Leptirava, tebi je kanda potreban kompletan kafanski inventar da bi se čestito zapila.

    Od srednje škole kada sam uspešno zamenila dan za noć, vikendom se ne budim pre podneva. A i tada samo ako me probude.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #85

    Odgovor: Čudne navike...uh

    E...ali u moje čaše stane po' litra
    Ne treba mnogo, jedno 3-4...tamaM.

    Inače čarape perem uvek posebno, nekako mi grTko da ih perem sa ostatkom robe...i onda smor...dok se nakupe, dok ih isprevrtam na "pravu" stranu, dok ih sve pokačim, dok ih posle uparim...i uvek bude neka raspar
    Prvo kada dođem kući skidam sat...a to radim i u gostima
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #86

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Podsetilo me guljenje a ne verujem da sam ovu naviku do sada spomenula
    Doduše to sam češće radila kada sam bila mala...sada samo slučajno ako se desu.
    Kao mala sam jakoooo volela da namažem OHO lepak (dlanove, ruke, noge...) i da ga razmažem i sačekam da se osuši pa se onda satima zabavim guleći ga.
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Navike
    Autor starsica u forumu Psihologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 06.04.2013, 12:08
  2. Ružne navike
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.08.2010, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •