Čudne navike...uh - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 86
  1. #16

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    obicno mi je kez od uva do uva... i ljudi misle da sam trsla... sta ces kad volim da se smejem... pogotovo kada se setim neceg lepog (;
    Citius, Altius, Fortius.

  2. #17

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    Pa npr. kad citam knjigu i kad dodje neki dio koji smara,onda pocnem da razmisljam,i tek skontam kad prijedjem citavu stranicu a nista nisam procitala
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #18

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    Sipam sebi čašu soka, ostavim je na sto pored komjutera i sednem da još ponešto iskuckam.
    Krenem da ga ugasim i zakačim čašu ii lepo prospem sav sok po monitoru, tastaturi, zvučnicima......ma ispolivam sve živo, i sebe i stolicu i pod, jbt kao da sam prosula 5 litara soka.

    Šteta.....nikakva.....srećom.

    Sada mi kompjuter miriši na borovnicu
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #19

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Sipam sebi čašu soka, ostavim je na sto pored komjutera i sednem da još ponešto iskuckam.
    Krenem da ga ugasim i zakačim čašu ii lepo prospem sav sok po monitoru, tastaturi, zvučnicima......ma ispolivam sve živo, i sebe i stolicu i pod, jbt kao da sam prosula 5 litara soka.

    Šteta.....nikakva.....srećom.

    Sada mi kompjuter miriši na borovnicu
    Hehehehe...neverovatno,pa i meni se to isto desilo ,samo sa tom razlikom da je moj sok bio od narandze.hihihih.....
    Danas je takav dan...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #20

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    Uh, ja pijem čaj.

    Spremala sam svoj omiljeni pirinač i umesto karija, stavila sam cimet. Nije baš toliko loše, ali ne preporučujem.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #21

    14 Odgovor: Sta sam radio/la?

    Zaukala sam se kod komšinice
    iz susednog ulaza, sa Kikijem naravno.
    Šibamo uz stepenište, misli vrludaju na trista strana...
    Osećam da me dete zaustavlja ..
    'Ladno sam promašila vrata.

    Da Kiki nije bio sa mnom,
    zapitala bih se da li sam potrefila ulaz
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #22

    Odgovor: Sta sam radio/la?

    sad me podsetila keva
    neretko mi se desi da ako se nalazim u nekoj prodavnici ili butiku koji imaju staklena vrata, zaboravim da ih otvorim da bih usla ili izasla ono, ne obracam paznju na njih, ap se zalepim svom sirinom i duzinom po njima
    Poruku je izmenio starsica, 12.09.2008 u 18:16 Razlog: jbt, nEje ekva, nego keva.. :lol:
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Čudne navike...uh

    Ja imam jako čudnu naviku koju pokrenem kad mi je dosadno, a to je...sve što vidim brojim, reči, predmete, boje, stvari...a ako se slučajno završi na parnom broju...recimo...ima 8 hemisaka, ja moram iskombinovati da ih ima 9, odnosno mora biti neparan broj...

  9. #24

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Čudna navika,moja je ,da imam običaj da čitam riječi unazad i trazim u njima sasvim nove riječi...nisam najbolje rekla...al npr...voz-zov,muk-kum....čudno...
    Poruku je izmenio Goga, 06.11.2008 u 02:05 Razlog: veličina slova

  10. #25

    Odgovor: Čudne navike...uh

    cudna navika???
    Pa da pijem kafu (jutarnju), u pidzami, pre nego sto operem zube. Onda se obucem i dva puta prebrisem prasinu, pre nego sto operem zube
    neunistiva zlojebaba!

  11. #26

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Sviram klavir po butinama. Ali stvarno. Kad se udubim u slusanje pesme, pogadjam note na prazno I sta znam, uspeva mi. Odvezbam par puta na butkicama i kad sednem za kljavir, sintisajzer nije bitno, odsviram kao da sam vezbala nedelju dana. Ili su u pitanju zivci?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Čudne navike...uh

    obicno kad se smorim, uhvatim se za levo uvo i ceskam resicu ili uhvatim mindjusu pa je preturam medj' prstima
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Imao sam rotvajlera po imenu Bak.
    Omiljena igračka mu je bila neka loptica.
    I redovno kad god se vratim sa posla igramo se par minuta sa njom a da i ne uđem u kuću.
    I primetim da je počeo lopticu da ostavlja na sred dvorišta.
    Par puta sam dolazio sa posla a on se od BogTePita od kuda stušti pa pravo na lopticu sav srećan laje što je stigao do nje pre mene.
    I ja prihvatim igru i počnem krišom da ulazim u dvorište kad god vidim preko kapije da je loptica na sred dvorišta.
    Lagano otključavam kapiju,pa se šunjam kroz maminu baštu (uf to je bilo ko džungla po nekad) pa pravac na lopticu kad ocenim da sam dovoljno blizu.., uvek je foto finiš odlučivao ko će pre do nje.

    Eto,sad ima dve godine kako njega više nema... a ja,eto i dan danas uhvatim sebe kako pogledavam preko kapije gledajući gde je loptica...ponekad tiho otključavam kapiju i šunjam se po maminoj bašti...gledajući odakle će da iskoči...

  14. #29

    10 Odgovor: Čudne navike...uh

    Čudne navike...uh
    ...
    da pisem na nekoliko postova u isto vreme ali na razlicitim forumima. A opet to mi je postalo nesto sasvim obicno a verovatno je nekom cudna navika a vidim da i drugi tako pa se tesim

  15. #30

    14 Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...a ako se slučajno završi na parnom broju...recimo...ima 8 hemisaka, ja moram iskombinovati da ih ima 9, odnosno mora biti neparan broj...

    Hvatam sebe, kako se trudim da uvek ostavim neparan broj postova.
    Ne volim komplete sa parnim brojem čaša, uvek se jedna, po nepisanom pravilu razbije.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Navike
    Autor starsica u forumu Psihologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 06.04.2013, 12:08
  2. Ružne navike
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.08.2010, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •