Zašto mi se ovo dešava? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Nikad se ne pitam zasto? Uvek se pitam kako da reshim.
    Odgovore i reshenja potrazite na poslednjoj strani.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #17

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Pa zapitam se ponekad da li sam na Boga lajala...da...ali nekad sam i ja kriva za x situacija, pa sad, šta je tu je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #18

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Zadnjih nekoliko meseci desava mi se nesto koje ne mogu da prebolim i prebrodim iz jednostavnog razloga - jer znam zasto mi se desava. Znam gde je greska i zbog cega se to dogodilo... Jer znam da nije se moralo dogoditi.

    Ne volim da t.r kukam, patim se, zapitkujem zasto i kako mi se to desava i okrivljavam sebe ili druge. Vise volim da se suocim s problemom, realno sagledam posledice i sto pre nadjem resenje...

    Bilo je trenutaka, kad sam bila i u tezim situacijama, ali uvek sam sebi govorila, da to tako mora da bude, da prodje...da idu bolji dani...
    Bilo je tada i situacija kad su moji roditelji govorili da oni imaju odgovornost za to sto se meni desava, sto prolazim kroz nesto tako tesko.

    Nisam im nikad prebacila niti im jednim gestom pokazala da se slazem. I nikad nisam trazila krivca ili okrivljavala sebe. Jednostavno prihvatala sam da to moram izdrzati...
    Poruku je izmenio Bombica, 25.10.2009 u 23:28


  4. #19

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Uvek se to pitam, uz sve drugo, sada mi je i na poslu teska atmosvera, kao i pred svaki reizbor...uvek se pitam i jedini odgovor je : Volja Gospodnja.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  5. #20

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Ovo je misao koja mi se od jutros vrti po glavi Hronična "bolest" pokazuje svoju tamnu stranu i uskraćuje mi čitav dan ono što mi je za normalno funkcionisanje prosto nepohodno,moje noge,mogućnost da se normalno krećem,sedim,ležim,...Sama pomisao je krajnje nepodnošljiva

    Znam zašto se dešava,znam koji je uzrok,ali zašto baš sada?

    .....i baš nije moralo,ako mene pitate.
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #21

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Znam zašto mi se ovo, kao uostalom i sve ostalo dešava. Nisam bio dobar!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #22

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Nema tu pitanja "zasto"? Desava mi se, jer se u zivotu svasta desava, jer je zivot crno-belo-sareni svet. Nikad ne znam koja je sledeca boja na redu. Isto kao u pokeru... mislis, izvucices as, a izvuces k**ac... pa da...
    neunistiva zlojebaba!

  8. #23

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Kazu da tri puta Bog pomaze.E ovo je treci put.Ne pitam zasto mi se dogodilo.Da je trebalo da se ne dogodi-tako bi i bilo.Napred samo...bez pitanja.
    Nema tog resenja za koje ja nemam problem !

  9. #24

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Uglavnom se nešto bezveze dešava iz razloga što su ljudi različiti i svako ima svoje viđenje i shvatanje stvari i događaja koja se smenjuju kao na pokretnoj traci. U poslednje se vreme sve manje čudim nekim stvarima i shvatam, sve više, kao normalnost da se to iz nekog opravdanog razloga dešava. Živ se čovek na sve privikne.
    Prvi utisak uvek vara

  10. #25

    Odgovor: Zašto mi se ovo dešava?

    Nikad to sebe nisam pitao,jer znam da sam samo ja krivac,za sve shto mi se u zhivotu deshava...Ako neko drugi radi vama neshto shto vam se ne svidja,krivi ste samo vi,jer ste mu to vi dozvolili...
    Lepo kazhe jevrejska poslovica...
    Ako te jednom neko za`ebe,kriv je on...Ako te drugi put za`ebe,krivi ste obojica...Ako te treci put za`ebe,krivac si samo ti...
    Ali,ja poshto nikako nisam tolerantan,za sve shto mi se desi,kriv sam samo ja...Jer sam sam doveo do toga,zato shto nisam neshto menjao,kad je trebalo i dok je moglo...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •