Ljubav na drugi pogled...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    02 Ljubav na drugi pogled...

    Prvi susret...i niste bili ni malo zainteresovani...
    Medjutim, posle duzeg vremena,kad ste je bolje upoznali,
    sve se promenilo...

    Verujete li u sansu i varnice, na drugi pogled ?

  2. #2

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Prvi susret...i niste bili ni malo zainteresovani...
    Medjutim, posle duzeg vremena,kad ste je bolje upoznali,
    sve se promenilo...

    Verujete li u sansu i varnice, na drugi pogled ?
    U mom slučaju ispostavilo se baš tako ,ono što je bilo na prvo pogled..nije bilo ono pravo...samo mi se učinilo da jeste...

    A u slučaju drugog pogleda...radilo se o drugoj osobi...stvarno rekoh sebi...to je to...nisam sumnala..jer nisam imala razloga..bila sam sigurna ,posle drugog pogleda...sve se promenilo...ko da je važno da li je prvi ili drugi,važno je da je pravi .

  3. #3

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Verujete li u sansu i varnice, na drugi pogled ?
    Vjerujem mada mi se to nikada nije desilo. Uvijek sam "padala" na one fatalne ljubavi na prvi pogled.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #4

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Ljubav na drugi, ili koji već po redu, pogled, a koji se izbori da pobedi prve, mislim poglede, ume i te kako da iznenadi svojom dubinom, snagom, ali i stabilnošću i velikom srećom. Ne retko se završavaju brakom. Takvi brakovi možda i vode u procentu uspešnosti u odnosu na one nastale posle famoznih prvih i fatalnih pogleda...

    A možda i nije baš sve ovo ovako...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Ja i ne znam za drugačiju ljubav nego na drugi, treći,...n-ti pogled.
    Varnicu vrlo često i ne primetim na prvi pogled. A varnica me sigurno neće ogrejati. Ogrejaće me vatra koju treba razgoreti novim, dubljim, otvorenijim, iskrenijim, pronicljivijim,... pogledima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    ljubaw koja brzo plane,brzo se i gasi...prozimanjem do prawe ljubawi..a to 'na prwi ,drugi'' i tako.. sex da al ljubaw

  7. #7

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    za druge ne znam, ali kod mene ako ne zaiskri odmah, onda i neće..

    što kaže Goga, takav mi temperament..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #8

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...



    Nikad nisam bila od onih koji su padali na prvi pogled ili osmeh ...

    Kod mene to nekako drugacije funkcionise,
    na prvi pogled mozes da vidis fizicke karakteristike te osobe,
    ali mnogo vise treba da sagledas dusu. Lepota mi nikad nije bila bitan presedan u izboru i
    uglavnom sam se zaljubljivala na taj drugi pogled,kad je necija dusa uspela da nadje put do moje ...

    Poruku je izmenio bellissima, 04.12.2008 u 00:02

  9. #9

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    ljubav na...ne znam koji pogled...ja i moj dragi bili smo drugovi dobrih tri godina, nakon sto smo shvatili sto osecamo jedno za drugo...


  10. #10

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Nekad za ljubav pravi "pogled" nije ni potreban. Umeju da se dese i na neviđeno. Ovaj naš dragi Internet je na taj način uzurpirao mnoga srca, upriličio im mogućnost da se osete, prepoznaju, pa dalje kako se ko izbori... Branku Miljkoviću je bio dovoljan pogled na fotografiju umrle devojke, pa da emocije obuzmu toliko da napiše jednu od najljubavnijih pesama "Uzalud je budim".

    Možda su uvertire različite, pa nekom iz prve sve bude jasno, a neko mora poduže da se beči, ali je od svega najvažniji cilj, a to je obostrana ljubav.

    Meni se dešavalo svašta... I duuuga gledanja, i slepilo, i progledavanja, pa ne mogu da se baš odredim. Mislim da i nije toliko važno kada će nam pući pravi vidik, važno je da pukne...
    Vrag odneo šnalu...

  11. #11

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ja i ne znam za drugačiju ljubav nego na drugi, treći,...n-ti pogled.
    Ni ja.
    Da je Pera otisao pravo u policiju svega ovoga ne bi bilo. U mom slucaju, da sam na vreme proverila dioptriju mozda bih i dozivela iskustvo ljubavi na prvi pogled.
    Ne cuje baba sine.

    Sadasnjeg muza (tada potencijalnog macana za razmenu neznosti) sam gledala 3 meseca i nista. I ne da nisam bila zainteresovana, nego nisam mogla da ga svarim nikako. A onda sam progledala...i zatelebala se...i udala se. I volim ga najvise od sve dece
    Poruku je izmenio _baba_, 04.12.2008 u 03:49 Razlog: o BozO...:wacko: 'ladno sam napisala 'bivseg muza'...zjuu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Vjerujem mada mi se to nikada nije desilo. Uvijek sam "padala" na one fatalne ljubavi na prvi pogled.

    Takođe, shodno mom temperamentu.
    Ukoliko se iskrica nije pojavila pri prvom kontaktu,
    neće je ni biti.
    Tako je barem bilo do sada.

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Kod mene je to retko pogled..pre bih rekao da je u pitanju "deo duše" koji se otkrije kroz neku, slučajno uhvaćenu opasku . Okrenem se...potražim pogledom autorku bisera...klimnem sa poštovanjem i nazdravim čašom pića. Mnoge princeze su za svoj biser bile nagrađene osmehom i saznanjem da im je račun za piće već plaćen .
    Nije moralo ništa dalje da se desi...ja imam potrebu da nekako nagradim inteligenciju, duhovitost i pronicljivost. Uvek sam "skidao kapu" curama koje su prirodne, iskričave i borbene.

    "Samo još snovi...slobodno jezde,
    u daljini obrisi...poslednje stanice,
    samo se orlovi ...na vrhu gnezde,
    za presto su ipak...potrebne carice" (strofa jedne moje davno napisane pesme za bend).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Ja se nikad i nisam zaljubila tj. nije mi se desilo ono fatalno na prvi pogled
    Na to ja uopste ne reagujem
    Treba mi mnogo vise od toga
    Zato se valjda uvek zaljubljujem u muskarce koje poznajem duze, duze i od drugog, treceg pogleda
    I uvek je bilo tako
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #15

    Odgovor: Ljubav na drugi pogled...

    Ljubav se ili desi ili ne, e sad na koji pogled...prvi...drugi...nije ni vazno...vazna je ljubav....

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav na prvi pogled
    Autor blondiens u forumu Ljubav
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 01:21
  2. Pogled u prazno
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 10:55
  3. Pogled, osmeh, dodir, reč ili...
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 18.07.2009, 18:54
  4. Spektakularan pogled u unutrašnjost tela
    Autor SQUAW u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.10.2007, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •