Sta ste poslednje downloadovali?
Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 191
  1. #1

    Sta ste poslednje downloadovali?

    Ja muziku iz novog Dreamworks-ovog crtaca "Over the Hedge" (offtopic-bogme i njega sam 'skinula' ) ... ali sam je i izbrisala,jer je ocajna!

  2. #2

    11 Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    film - whats cooking?, mada ga jos nisam stigla pogledati
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Ja,sto se muzike tice .... tri albuma,danas je bilo plodonosno

    -iz Prljavog Plesa,collector's edition,2 cd-a
    -iz Da Vincija,fina muzikica,instrumentali Zimermana,genija..
    -Iz Kabarea,extra za raspolozenje ...

  4. #4

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Ras Kass - Rasassination. Kako ću da se otkinem od slušanija kad dođem kući.

    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  5. #5

    11 Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    uh, skinuo mi se linton qwesi johnson, sad sam ga konacno kompletirala
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Ceo novi album "Galije" i bas je dobar

  7. #7

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Novi album Red Hot Chili Peppersa

  8. #8

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    ne zamaram se tim skidanjem sa neta.. za to imam druge ljude koje mi posalju ono sto oni skinu

    mislim da na prste mogu da izbrojim koliko sam puta nesto skinula sa neta

  9. #9

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Upravo skidam poslednje megabajte prve jednočasovne epizode (od ukupno 13 ) najboljeg ikada snimljenog naučnog serijala "Cosmos", čiji je autor legendarni Carl Sagan!

    btw: Neposredno pre toga, skinuo sam IMHO najbolji SF movie svih vremena, "Contact", koji je takođe snimljen prema motivima Sagan-ovog istoimenog romana!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  10. #10

    11 Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Citat gogothegreat kaže:
    btw: Neposredno pre toga, skinuo sam IMHO najbolji SF movie svih vremena, "Contact", koji je takođe snimljen prema motivima Sagan-ovog istoimenog romana! [/SIZE][/FONT]
    o gospe ti!!! a gdje si nasao "contact"? pretpostavljam sa jodie foster. pa ja ga ne mogu nigdje iskopati. any hint, torrent, tracker, bilo sta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    po mogucnosti da nije u DVD formatu...
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Citat nattydread kaže:
    o gospe ti!!! a gdje si nasao "contact"? pretpostavljam sa jodie foster. pa ja ga ne mogu nigdje iskopati. any hint, torrent, tracker, bilo sta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    po mogucnosti da nije u DVD formatu...

    NattyDread kucaj www.phazeddl.com i u search ukucaj Contact i odmah ces dobiti link sa kog mozes da downloadujes film. Na phazeddl mozes naci bas svega. Ali je uglavnom na rapid share-u sve, tako da ti preporucujem da skines i program za download sa rapid share-a rapget sa http://www.rapget.com/en/index.html ...... Naravno sve ovo ako te ne mrzi.


    Poslednje sam downloadovala neki plugin za Winamp. Autoplay sa kojim mozete da namestite da vam se winamp sam pali u odredjeno vreme i gasi u odredjeno vreme.

  12. #12

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Citat nattydread kaže:
    o gospe ti!!! a gdje si nasao "contact"? pretpostavljam sa jodie foster. pa ja ga ne mogu nigdje iskopati. any hint, torrent, tracker, bilo sta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    po mogucnosti da nije u DVD formatu...
    E, a skinija san ga sa TorrentSpy-a, normalno! Je, Jodie Foster je u pitanju! Što reći, osin - Iskopao ga je Bili! Kvaliteta snimke je izvanredna! Doduše, film je u jednom komadu (.avi format) veličine oko 1.6GB, tako da san ga mora rizat na tri diska, ali ne žalin se! Žilin ti uspišan download, a ako budeš imala bilo kakvih poblema, javi se na PM.

    P.S. Izvini ako sam pogrešio temu sa ovim splitskim naglaskom, ali ti si me izazvala sa onim "gospe ti!"
    btw: Ne znan da li Splićani i "film" izgovaraju kao "film" ili kao "filn"!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  13. #13

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Skinila (sve u duhu meni divnog Splicanskog ) sam albume Klapa Maslina,Klapa Cambi i Ribara,dodatnu muziku iz Karaule,muziku iz Top Gun-a...sad skidam neki Sex Lounge,a posle cu ... ne znam.

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Sta ste poslednje downloadovali?

    Danas sam imala krizu,nisam znala vise sta da skidam
    Ali brzo me je prosla pa sam skinula sve hitove M. Jacksona (200 mega,2cd-a,opusteno..)

Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste dobili/poklonili poslednje?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 948
    Poslednja poruka: 09.07.2016, 23:27
  2. Čuvene poslednje reči
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.07.2015, 23:03
  3. Šta ste poslednje kupili od kozmetike?
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 04.07.2010, 23:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •