Čime su vas osvojile?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 33

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Čime su vas osvojile?

    Izgledaš mi kao lutkica iz Trsta
    opeglana noći opeglana danju
    Cipelice, bluzice, kompletići, šeširi
    Bas je glupo biti zaljubljen u damu

    nanana-na m'da...svaki dan kao na maturskoj večeri...ali...
    ...ali...

    da li je baš to "ono" što vas je privuklo njoj?

    Znam, sad će svi da pohrle i da kažu:...guza dekolte noge do zemlje ...al' nije to "to"

    Možda je fora u...
    Pravom trenutku?
    Pravom mestu?
    Možda pogledu?
    Šarmu?

    m?
    Poruku je izmenio Mish, 25.02.2015 u 18:33

  2. #2

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    ...ja sam ne osvojiv...

  3. #3

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Čime me je osvojila? Nemam pojma. Sobom, valjda. Znam samo da sam zagrizao kao cipal. Kada nam se konačno dogodi ta ljubav i ta prepoznatljiva opčinjenost nekom osobom, često to bude van nekih prethodno, u našim glavama, projektovanih stereotipa o tome. Teorije o našem nekom idealnom tipu žene umeji i te kako da padaju u vodu pod navalom novonastalih osećanja. Takođe mislim da u nekim kasnijim analizama nismo u stanju da baš tačno definišemo i objasnimo razloge našeg zaljubljivanja, ma šta mi mislili i govorili o tome. Ipak je ljubav, pre svega, iracionalno osećanje. Tu razum i volja uopšte ne pomažu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja sam ne osvojiv...
    Lažeš

  5. #5

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    eh kad bi to znao, imao bi natpis na majci kao upustvo za upotrebu

    lako je mene osvojiti samo je tesko nahraniti me

  6. #6

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    lepim pisaniJem


  7. #7

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Ko to zna... Iako nisam baš od onih koji igraju na prvu loptu bio sam osvajan nekoliko puta. Kladim se da ja nisam osvojio ni jednu! One su jednostavno, iz samo nekih njima poznatih razloga, već žele mene kada su počele bitnije da ulaze u moj život i dopuštale da ih ja, kao nešto pa osvajam...

    Ja sam osetljiv na još meni nepoznatu dobitnu kobinaciju mešavine fizičke lepote i personalitija kakve već mogu posedovati inteligentne žene sklone umetnosti i suštinskim vrednostima kojima fizički izgled muškarca, to jest mene, nije prioritetan...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Čime nisu...

    Dok mlad sam bio ja svaki dan me neka osvojiti mogla,kao da sam znao zašto i na šta...osim što sam znao na šta bi nju u koju zaljubih se uvek brzo...jer prirodu žensku ne stigoh upoznati mlađan,a lovac postati bez pravilne upotrebe sačmare jednocevke ne može se,a htedoh,kao i svi moji vršnjaci....tj. škodi il' ko veruje u ljubav tužan umre...

    Kada sam rešio da shvatim poluistinu da se sex odvojiti od ljubavi može počeh praviti greške žešće...A lepo mi pok. majka govorila da je prva najbolja,a sve ostale sve gore...ponavljam se izgleda,al' moram...i to sve znači kako se ženiti počeh ja posle prvog venčanja,prim.aut.

    Znači sada padam na sexualne usluge,s tim da me posle par dana samo treba zadržati da istu ne poželim pored kao nazovi ženu i majku,jer uvek zaboravim tada da ja ni sam sa sobom ne mogu da živim,a kamoli neko sa mnom...

  10. #10

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    mene ženke ne osvajaju, već ja njih

  11. #11

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Iskreno...začudio sam se kada sam osetio da mi je sve bliža .
    Možda je "tajna" bila u tome što je namerno mi gurala pod nos sve u "najcrnjem svetlu", što je suprotno od bilo kakve "namere".
    Sad kad pogledam unazad, osvojila me baš time, mnogim rečenicama koje bi druge žene prećutale. Taj postupak nas je zbližio.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #12

    Re: Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Мени мој каз'о да је то било због дуге косе до *узе и ње саме
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •