Čime su vas osvojile? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Cime nije... kad se pojavila bila je ko "All inclusive" odmor i sv eje bilo bas potaman
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #32

    Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Baš onime što stvarno jeste, što nema granica i što se jedinstvena!
    Jedina žena koju sam ikada zvao princezom, uz koju sam osećao da istinski živim, od koje sam mnogo naučio i iz koju ni sekund života nije izgubljen. Mešavina istinske slobode, izuzetnog uma, kaprica, krajnosti i izazova.
    Nikada u životu nisam sreo osobu tolikog naboja, sa toliko extrema, i sa toliko tema dnevno pokrenutih.
    Bomba, u svakom smislu, sposobna sve da raznese ili da te lansira međ zvezde.
    Dosta dugo već ne propuštam priliku da se zahvalim Bogu što mi je naneo na put, što postoji i što je jedna u milijardama.
    Uvek je deo mojih molitvi i mojeg istinskog poštovanja i tako će biti dok god dišem.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #33

    Re: Odgovor: Čime su vas osvojile?

    Мени мој каз'о да је то било због дуге косе до *узе и ње саме
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •