Danas me je rastužilo... - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 119
  1. #46

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    sto sam morala prekinuti jedno prijateljstvo...
    Da nema "ili" ne bi postojao izbor...


  2. #47

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Kao prvo vest koju je Izabelitta stavila da je preminula Olja...do tog trenutka nisam znala...

    ...malopre, otvorim prozor i dolete neke pticice na krov, veselo cvrkucu...i cuje ih moja Sara (papagaj) i pocne nekako (drugacije nego do sada) da "cvili"

    ...izem ti taj zivot u kavezu....
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #48

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Razgovor jedan sa koleginicom....na početku bio je veseo kao što je i uobičajeno.
    U neko doba,počela da je da priča o svojoj majci...pitala me da li se sećam njenog osmeha,hrabrosti,njene sposobnosti da oprosti svakome,sve...
    Rekoh joj da je se često setim ovih dana...baš po tome.
    Rekoh joj da je ona i dalje "tu" i da ne brine,na pomen imena majke,sva su joj vrata otvorena,čak i ona koja se najteže otvaraju...pomaže i dalje...bdi...
    Razgovor je prestao...ćutke smo krile suze jedna od druge,jer znamo obe,ona je nasmejana "otišla"...a mi tu nešto cmizdrimo...

    ...ipak,rano je "otišla"...

  4. #49

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Upravo čujem da je umro Majkl Džekson...

    Ne pamtim kad sam poslednji put slušala neku njegovu stvar, ali baš sam se iznenadila, a i rastužila... Ipak je on, na svojevrstan način, bio ikona jednog vremena.
    Vrag odneo šnalu...

  5. #50

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Da, javili na CNN-u.
    Vrag odneo šnalu...

  6. #51

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Znaš kako, nekako mi se čini da je plastični čika pedofil ubio sam sebe.


    Al' ajde.

  7. #52

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Upravo čujem da je umro Majkl Džekson...

    Ne pamtim kad sam poslednji put slušala neku njegovu stvar, ali baš sam se iznenadila, a i rastužila... Ipak je on, na svojevrstan način, bio ikona jednog vremena.
    Apsolutno je bio Ikona ...
    od odnog momenta kad je poceo da se preobrazava u cudo ja sam prestala da ga slusam,sve mi je to postalo nekako patoloski.....pa ipak....da,bio je jedna od ikona dvadesetog veka....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #53

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Upravo čujem da je umro Majkl Džekson...

    Ne pamtim kad sam poslednji put slušala neku njegovu stvar, ali baš sam se iznenadila, a i rastužila... Ipak je on, na svojevrstan način, bio ikona jednog vremena.
    Bas procitala na Fejsu da je umro. Nisam mu neki fan bila nikad, ima par pesama koje volim.. i bas mi, nekako krivo. Valjda to uvek tako sa poznatima koji ostave trag

    Edit i to najveci koji moze: Upravo sam naisla na podatak da je Dzef Goldblum poginuo, jer je pao sa visine od 60 stopa (to je valjda negde oko 30 metara, rekla bih) dok je snimao film na Novom Zelandu. Steta, velika, bas sam ga gotivila..

    Edit broj dva: Procitah i da je umrla Fara Fosit, posel dugogodisnje borbe sa rakom. Mngo je jbt, za jedan dan..
    Poruku je izmenio starsica, 26.06.2009 u 02:30 Razlog: edit
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #54

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znaš kako, nekako mi se čini da je plastični čika pedofil ubio sam sebe.


    Al' ajde.
    i meni se isto čini
    a mislim i da znam razlog...posledica loše kritike koju je pročitao na VC-u

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Elem: šta god od Majkla Džeksona. Što mrzim kad muškarac zvuči kao žena.

    ah, da..danas me definitivno rastužilo što kiša ne prestaje da pada..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #55

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Upravo sam naisla na podatak da je Dzef Goldblum poginuo, jer je pao sa visine od 60 stopa (to je valjda negde oko 30 metara, rekla bih) dok je snimao film na Novom Zelandu. Steta, velika, bas sam ga gotivila..
    Ovo ipak nije tacno i je samo jedna internetska laz....


  11. #56

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Ne znam kako se jednostavno pišu ovakve stvari. Kako najjednostavnije reći da je otišao neko drag, neko tvoj, neko koga si znao od pelena. Neko ko će u tvojim očima i tvom sećanju zauvek ostati nasmejani klinac sa rupicama na obrazima. Neko za koga nikada neću moći da poverujem da ga više nema... Samo za tebe, veliki moj prijatelju

    "...Čarli, kako vreme prolazi
    sve si bliže, sve je jasniji tvoj glas
    Čarli, ne daj da nas porazi
    pruži neku malu slamku za spas..."
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #57

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Neko mi je ukrao kerice. Moji Toza i Gari vise nisu moji. Poslednji put sam ovako zbog ljubimca plakala kad mi je Dalmatinka Tisa uginula zimus. 'Ocu dumrem zato sto ih nema.
    Nadam se da ce kod tih drugih ljudi biti srecniji nego ovde. Mada, tesko. Ovde su bili presrecni.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #58

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    I danas,i sutra će me rastužiti želja kojoj ne mogu da udovoljim onako kako zaslužuje.
    Sutra će me činiti srećnim,i danas me čini,to što znam da ću joj udovoljiti na naj lepši način.
    Ali danas me tužnim čini to što se dešavalo juče.
    I srećan sam jer znam da sutrašnje jutro bliži kraj svim tugama.
    I tužan sam jer ne mogu sada da zaspem i sutra se probudim.
    I srećan sam jer neću sam čekati.

    Baš Baš,jel' znaš?

  14. #59

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Sinak se oshishao...'bem mu misha bash mi neshto doshlo zao
    Ostao samo pramenchic za uspomenu na dugu kosu


  15. #60

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Ovo ipak nije tacno i je samo jedna internetska laz....
    Tako je, internet je čudo...

    "Nakon vesti o smrti kralja popa, nepoznati počinioci počeli su da "upadaju" u "Twitter" profile drugih poznatih ličnosti i ostavljaju poruke da su preminuli.

    Odmah nakon vesti o Majklu Džeksonu, neslana šala priređena je pevačici Britni Spirs, potom glumcu Džordžu Kluniju, pa čak i pevaču Riku Estliju, a poslednji u nizu je glumac Džef Goldblum.

    Vest da je preminuo jedan od junaka filma "Dan nezavisnosti" objavljena je u televizijskom šou Stiva Kolberta koji je pročitao vest sa njegovog "Twitter" naloga.

    "Džef je snimao film na Novom Zelandu gde je pao sa litice. Vest je potvrdila i tamošnja policija", rečeno je u emisiji.

    Nekoliko minuta nakon što je informacija potvrđena iz "dva ozbiljna izvora", oglasio se i "treći" i potvrdio isto.

    "Niko neće žaliti za Džefom Goldblumom kao ja. Bio mi je ne samo mentor i prijatelj...bio je JA", napisao je glumac."

    MONDO
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  2. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •