Kafa...

Prikaz rezultata glasanja: Omiljena kafa...

Učesnika ankete do sada
102. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Espresso

    12 11.76%
  • Capuccino

    3 2.94%
  • Turska kafa

    49 48.04%
  • Macchiato (kafa s mlekom)

    5 4.90%
  • Nes coffee

    15 14.71%
  • Ice coffee

    4 3.92%
  • Irish coffee

    3 2.94%
  • Mocca

    4 3.92%
  • Nesto deveto

    7 6.86%
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 77

Tema: Kafa...

  1. #1

    Kafa...

    Kakvu kafu volite?Koliko je cesto pijete..?Gde se sluzi najbolja...i jos mnogo toga sto vam padne na pamet,a da ima veze sa kafom..



  2. #2

    11 Odgovor: Kafa...

    kod kuce pijem uvijek crnu, tursku, bez secera. sto jacu to bolju, ali u gradu volim da eksperimentisem. uglavnom pijem produzenu sa puno slaga, ili bilo kakvu drugu varijantu samo da ima slag.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Kafa...

    turska i samo turska, sto jaca to bolja i narafski bez secera... one razblazene mjesavine ko da i nisu kafa
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Kafa...

    Kod kuce iskljucivo nes kafu, sa mlekom ('ladnim kao taština duša) i sa vrlo malo secera... toga popijem jedno litar i po dnevno Na poslu pijem tursku (jer drugu i ne nude ), a u gradu najvolEm da popijem produzeni espresso sa mlekom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Kafa...

    kuci domacinski, jacu i skroz gorku...
    u gradu kratku kavu sa malo hladnog mleka i cimetom

  6. #6

    Odgovor: Kafa...

    Kuci tursku kafu jer me ona jedino radi. Kad kazem radi mislim na efekat odrzavanja budnom. Ostale kafe me uspavaju, narocito nes sa mlekom (valda se od mleka uspavam ko beba )

    A u kaficima volem da probavam raznorazne....

  7. #7

    Odgovor: Kafa...

    Jedno vrijeme sam pila samo espreso, nes i moku. Sada pokusavam da se odviknem od kofeina, ali moka kafu ne mogu da ostavim.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  8. #8

    Odgovor: Kafa...

    Slabo pijem kafu, jednu ujutru a nekad je i ne popijem. Nekad mi se bas i trazi a primetila sam da mi prija turska sa mlekom, pa nekad napravim i tu kombinaciju..

  9. #9

    Odgovor: Kafa...

    omiljena vrsta kafe je hladan nes
    jutro, dan ne zapocinjem bez jake, crne, bezseceruse

  10. #10

    Odgovor: Kafa...

    Kod kuce matorci piju najobicniju "Doncafe", ali ja licno pijem capuccino

  11. #11

    Odgovor: Kafa...

    Iskljucivo obicna crna, preterano jaka i ne zasecerena kafa...ove ostale "dzidza-bidze" zakukuljene i zamumuljene svim i svacim nisu kafa nego neki neartikulisani napitak...nit' je kafa-nit' nije kafa...bzvz
    The night seems so dark because the day is much too bright

  12. #12

    Odgovor: Kafa...

    Isključivo crna,turska bez šećera,bez mleka,šlaga ,keksa,hleba ili šta već stavljaju u tu nazovi kafu.Šolja što veća,kafa što jača i što češće u toku 24h.

  13. #13

    Odgovor: Kafa...

    Ah, kafa... Moja omiljena tema za razgovor, i omiljeni napitak uz razgovor! Ne razlikujem se mnogo, kad se probudim oci mi otvara velika doza crne kafe koju najvise volim da pijem bilo gde, bilo kada, ali posto detektorom treba traziti kafic u kome sluze tursku kafu, u gradu pijem ili hladan nes ili produzenu s'mlekom i sve uvek iskljucivo bez secera. Pored te jutarnje, najdraza mi je kafa na pauzi izmedju predavanja, posle ispita ili kolokvijuma. Najbolji nes, po mom misljenju, mozete popiti na FTN-u u Internet kafeu

  14. #14

    Odgovor: Kafa...

    Turska, crna, jaka, bez šećera, dupla. Kad god može i gde god može.

    Citat Meggy kaže:
    Na poslu pijem tursku (jer drugu i ne nude )
    A da se menjamo posla? Kod mene na poslu nude samo kesice nesa i toplu vodu iz aparata za prečišćavanje. Popijem ja to, ali nije mi to uživancija koju pruža prava domaćinska.

    U gradu ću uzeti i produženu (bez mleka, bez šećera) ako mi se baš pije kafa, a nemaju tursku. Ako mi se nešto baš i ne pije kafa, a ne piju mi se ni sokići ili nešto jače, uzeću toplu nes sa šlagom, ali će to biti više kao poslastica.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    Odgovor: Kafa...

    Turska standard, bez dodataka, ponekad sa malo secera (neznam zasto cisto mi naidje), u lokalima produzenu sa mlekom, ali to je vise varijanta ajde nesto da pijem. Najbolja turska, u kantini filozofskog fakulteta, ali samo oko 7:10 ujutru (25 din ), sve kasnije "nekako" slabe pa moras da se naviknes...

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada vam prija kafa?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 384
    Poslednja poruka: 14.10.2017, 22:02
  2. Kafa
    Autor vrsac14 u forumu Recepti
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.11.2010, 22:12
  3. Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 20.10.2009, 14:19
  4. Od iduće godine skuplje cigarete, pivo i kafa
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.12.2008, 00:19
  5. Kafa na astroloskom meniju
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.07.2008, 22:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •