Zašto kupujete brend? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45
  1. #31

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Kupujem brend zato sto nisam dovoljno bogata da kupujem bofl...

    Naravno da ne mogu sve sebi da priustim brendirano....al patike, kozmetika, obuca, jakne i tako poneka majcica i pantalone, dobre carape, novcanici, kaisevi i slicne sitnice kupujem kvalitetne i brendirane...nemam tih stvari na pretek, naravno, al gledam da ih imam...najcesce cekam rasprodaje da bih kupila tako sta.....

    Kupujem i jeftinije varijante za sve ono izmedju...Mislim sta fali obicnoj majci za 300 din iz Arilja, od njihovog dobrog pamuka? Nista...

    Dakle, za stvari koje ocekujem da mi traju duzi vremenski period dam lepo pare i cutim...uskratim sebi neka druga zadovoljstva i cekam sledecu platu...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #32

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Ne kupujem baš sve brendirano.Uglavnom neke važnije stvari.Patike recimo,cipele za zimu.Volim brendrirane naočare za sunce i nakit.

    Ostalo mi manje-više nije važno.Ima dobrih stvarčica van šoping molova gde su cene astronomske.Majičice,farmerke,torbe koje obožavam mogu da se nadju i kod Kineza ako se malo bolje "gnjura".

    A što se tiče hrane ,od brendiranih proizvoda najviše volim slatkiše,recimo Jaffu,Plazmu,Nestle čokolade...svašta nešto.

  3. #33

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Ne kupujem brend.Jer sam u svetu trgovine i dobro znam da razlike nema.

  4. #34

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    ...zato što uvek dobijem lepu i kvalitetnu kesu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #35

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Nisam ljubitelj firmiranje odece.
    To mi nista ne znaci.
    Smatram da odeca ne cini coveka.
    Zasto bih bacala 3.000 na obicnu odvratnu krpicu koja ruzno izgleda?
    Bolje mi je da uzmem 3 lepe za oko kineske majice nego ''Zarnu'' robu,razne majice i krpice koje nisu nista posebno.
    Kao da neko i vidi etiketu.

  6. #36

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Citat Sultanija Hurem kaže: Pogledaj poruku
    Bolje mi je da uzmem 3 lepe za oko kineske majice nego ''Zarnu'' robu,razne majice i krpice koje nisu nista posebno.
    Šta znam...meni nekako...noge manje smrde u najkama nego u kineskim šunjalicama.
    Al' opet...kad pogledaš...skoro sve je made in China.
    Nem' pojma...biće da je sve u glavi...jbm li ga.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #37

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Odavno već ne kupujem brendiranu robu. Nešto češće kupim tek brendi. Da me želja mine.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat Sultanija Hurem kaže: Pogledaj poruku
    Bolje mi je da uzmem 3 lepe za oko kineske majice nego ''Zarnu'' robu,razne majice i krpice koje nisu nista posebno.
    Šta znam...meni nekako...noge manje smrde u najkama nego u kineskim šunjalicama.
    Al' opet...kad pogledaš...skoro sve je made in China.
    Nem' pojma...biće da je sve u glavi...jbm li ga.
    Управо тако. Већина брендиране робе у свету (а нарочито код нас) је направљена у Кини. И остала (јефтинија) роба се такође прави тамо. Ове "брендиране" марке су само нешто бољег квалитета од оног што се прави за масовно тржиште.

    Узгред, све светске познате марке имају неколико линија производње: за западно и остала тржишта. Уколико купујете неку познату марку парфема, чоколаде и сл. можете бити сигурни да је лошијег квалитета од оног који користе људи на Западу, иако плаћате слично. Већина њих се производи за источноевропско тржиште у Пољској.


    Него, да се приметити систематско опадање квалитета свих производа. Вешти "трговци" су се досетили да могу да нам продају знатно лошију робу по скупљој цени, од оне које нам је била доступна раније.

    Кад смо код одеће, да ли се неко од вас сећа овога?



    Сада тога скоро више нема.

    Нажалост, стари занати изумиру, а домаћи занатлије-кројачи (који су преостали) више не могу да издрже конкуренцију јефтине а безвредне робе која се сада нуди. Ништа не може да се упореди по квалитету са одећом израђеном по мери, код старог кројача. То је боље од сваког "бренда".

  9. #39

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Ej ljudi kad smo već kod brendova...Da li možete da verujete da su pravi INTEX bazeni jeftiniji nego kod kineza?Ja nisam mogla da verujem
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #40

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ej ljudi kad smo već kod brendova...Da li možete da verujete da su pravi INTEX bazeni jeftiniji nego kod kineza?Ja nisam mogla da verujem
    Pa zavisi sta kupujes.
    Oni ovde kod nas dovoze svoj otpad.
    A kvalitetne stvari su im inace skupe.

  11. #41

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Jer Kinezima još nije palo na pamet da to štancuju.A kako stoje stvari,ne verujem da će skorije.Nego,čula sam da se uskoro vraćaju kući.Polako,jedan,dva,jedan,dva,tri...milion I da se ne lažemo,kad kupim original,osećam se kao na vrhu sveta!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #42

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Ugl. zato sto provjereno znam da je kvalitetno. Ne zato sto volim da se vidi da imam "Nike" patike ili tako nesto. Pojedine sam pocela da izbjegavam, cisto jer ne zelim da znam da sam im dala svoje pare
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #43

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Citat tozans kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me zašto kupujete firmiranu robu?Da li zato što je kvalitetnija ili zbog nečeg drugog?Koje brendove najčešće kupujete od prehrambenih proizvoda?
    Ne svrstavam se u skupinu kupaca koji kupuju isključivo brendiranu robu. Ja kupujem ono što mi se svidi. Pogriješim li ako kupim neki šrot koji nije brend - pomirim se s time i pripazim tijekom sljedeće kupovine. Međutim, postoje neke stvari koje svakako moraju biti brend. Naočale Ray Ban, tenisice Nike ili Skechers..

    Što se prehrambenih proizvoda tiče, tu volim isprobavati nove marke, no uglavnom preferiram određene tvrtke tipa Vindija, Podravka i sl. Hoću li kupiti neki proizvod ''no name'' - ovisi o mojem raspoloženju. Sklona sam probati marke trgovačkih lanaca jer iako ima loših kopija ima i uspjelih.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #44

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Jako dugo već ne kupujem skoro ništa brendirano. Brendovi su sada samo deo mojih uspomena. Nekad bilo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #45

    Odgovor: Zašto kupujete brend?

    Neke stvari iz navike,uopste ne razmisljam da je to brend.Verovatno zbog jake marketinske kampanje,velike zastupljenosti na svim mestima,dobre lokacije u prodavnici..

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Najpoznatiji srpski brend
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:23
  2. Da li kupujete online knjige
    Autor littleangel u forumu Književnost
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 28.03.2009, 21:08
  3. Šljivovica zvanični nacionalni brend
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •