Birate li stalno pogrešne partnere? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 70
  1. #46

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Више верујем да сам био биран, него што сам ја бирао. Међутим, имао сам срећу. Бирале су ме, у већини случајева, сјајне партнерке.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #47

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    svaki je isti na kraju...
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  3. #48

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Nisu one bile pogrešne...Sve su sjajne . I trebale su da se "dese" baš tada. Ne bi sad bio ovo što jesam da nema njih (čak i one za koje sam tada mislio da su prave "rospije" i da sam pogrešio što sam ih ikad i upoznao).Puno sam naučio od svake i drago mi je što sam sa većinom i dalje u dobrim odnosima.
    Nijedna nije bila pogrešna...ali na žalost ,nijedna nije bila ni ona prava...

  4. #49

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    jok.. svi su oni bili pravi u pravo vreme.. sigurno je da mi se ukus menjao tokom godina i nesto sto nisam kao klinka mogla da zamislim da cu raditi ili imati, upravo to sad prizeljkujem ili imam
    i svaki je pogresan, ili bar u njemu postoji nesto pogresno, koliko god da je pravi i koliko god da ga volim.. ne mogu i necu naci nekoga ko je "sasiven" za mene..
    sad mogu da kazem da sam birala pogresne, jer znam sta mi od njih smeta i znam sa ne zelim da imam pored sebe..
    npr. sa jednim sam mogla da se sporazumem samo cuteci.. jer cim progovorimo, posvadjamo se od tada trazim diplomatu..
    dobila sam diplomatu koji je samo pricao.. ali samo pricao bukvalno posle toga shvatih da mi treba neko ko pored price ima i jos neki kvalitet..
    nadjoh sebi idiota koji se zadrzao dugo pored mene samo zato sto je pored price umeo i da me zasmeje..
    naravno, nije se sve to desilo ovim redom i bas ovako..
    svaki ej bio pravi u to vreme jer sam mislila da je to pravo za mene onda i sto smo zreliji, stariji.. to znamo sta je pravo za nas i jednom cemo morati da u moru pogresnih pronadjemo svoje blago..
    jer ono sto je nekome otpadak.. drugome je hrana..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #50

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    jok.. svi su oni bili pravi u pravo vreme.. sigurno je da mi se ukus menjao tokom godina i nesto sto nisam kao klinka mogla da zamislim da cu raditi ili imati, upravo to sad prizeljkujem ili imam
    i svaki je pogresan, ili bar u njemu postoji nesto pogresno, koliko god da je pravi i koliko god da ga volim.. ne mogu i necu naci nekoga ko je "sasiven" za mene..
    sad mogu da kazem da sam birala pogresne, jer znam sta mi od njih smeta i znam sa ne zelim da imam pored sebe..
    npr. sa jednim sam mogla da se sporazumem samo cuteci.. jer cim progovorimo, posvadjamo se od tada trazim diplomatu..
    dobila sam diplomatu koji je samo pricao.. ali samo pricao bukvalno posle toga shvatih da mi treba neko ko pored price ima i jos neki kvalitet..
    nadjoh sebi idiota koji se zadrzao dugo pored mene samo zato sto je pored price umeo i da me zasmeje..
    naravno, nije se sve to desilo ovim redom i bas ovako..
    svaki ej bio pravi u to vreme jer sam mislila da je to pravo za mene onda i sto smo zreliji, stariji.. to znamo sta je pravo za nas i jednom cemo morati da u moru pogresnih pronadjemo svoje blago..
    jer ono sto je nekome otpadak.. drugome je hrana..
    Kada može da bude u onoj vukojebini sa svojih 20 ovako 'načitana' ne može čovek,a da joj ne oda priznanje...Em znam slučajno da su joj i izbori stvarno pravi,a ako je nekom teško da ne napravi pogrešan onda je to ona,što u RL,što ovde...Znači koleginice čestitam...

  6. #51

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Hmmm...pa ne...svi su oni bili pravi, za taj period...kada sam ja birala birala sam snazne licnosti, inteligentne...nezavisne...i eto problema, tesko je uskladiti dvoje ljudi sa takvim karateristikama....sa svojim bivsim imam ok odnos, nikada se nisam razilazila sa nekim kao sa neprijateljem, i to pokazuje koliko su bili pravi u momentu, trajali smo dok se nismo potrosili i to je to...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  7. #52

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    nisam vise sigurna ko je bio pravi, a ko nije, kao ni da li sam ja u tim pricama bila prava..
    svaki je mozda u datom trenutku kao jedinka bio pravi i kao takav mi je tada zbog neceg odgovarao, ali vremenom u kombinaciji i interakciji se ispostavilo da smo ipak bili pogresna varijanta...
    uspevala sam da od mirnih i povucenih dobijem zestoke i explozivne reakcije, a kazu da ni sa kim tako nisu reagovali..pri tome i sama sam na neke reagovala tako da nisam mogla da se prepoznam..
    jedno je sigurno..kroz njih sam uspela da bolje upoznam sebe....a sto sebe bolje poznajem, to se vise volim...
    iz supljeg u prazno .. ..

  8. #53

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Stalno pogresni,nemam srece pa to ti je.Pitam se sta sam bogu zgresila,da budem ovakav maler?Postoji jedan za kojeg mogu reci,da poseduje sve ono o cemu svaka zenska osoba sanja,ali srcu se ne moze zapovedati,uvek izabere pogresnog.
    Poruku je izmenio maja bg, 08.02.2009 u 03:34

  9. #54

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Devojke moje drage birate pogresne frajere jer ne znate ni same sta hocete.

  10. #55

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Poshto su zhene te koje,ustvari,biraju,ne biram ja nishta...Kao i svi ostali mushkarci,ali mnogi od njih toga nisu ni svesni...
    Tako da,mozhda sam pogreshan,mozhda nisam,kako za koju...
    Ali,ako je neko "magnet za budale",verovatno je i on sam budala...
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #56

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ali,ako je neko "magnet za budale",verovatno je i on sam budala...
    Ova teorija nije tačna!
    Evo ja npr. ja sam klasičan primer koji privlači budale...to su sve neke propalice koje volU da sisaju rakiju, samo na blud misle i sede na ladnom betonu...
    a ne moŠ reći da nisam fina

  12. #57

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ova teorija nije tačna!
    Evo ja npr. ja sam klasičan primer koji privlači budale...to su sve neke propalice koje volU da sisaju rakiju, samo na blud misle i sede na ladnom betonu...
    a ne moŠ reći da nisam fina
    Da,daaa...Sad treba da kazhem kako si ti izuzetak?
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #58

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Da,daaa...Sad treba da kazhem kako si ti izuzetak?
    Mislila sam da ćeš reći...ćuti ti...ti si udata

  14. #59

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Mislila sam da ćeš reći...ćuti ti...ti si udata
    Zashto bih to rekao,kad znam da cesh ti to da kazhesh?
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #60

    Odgovor: Birate li stalno pogrešne partnere?

    Tema je Birate li stalno pogrešne partnere?, chat je na delu foruma predvidjenom za to
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da ponovo birate
    Autor Mish u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 12.09.2019, 21:52
  2. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  3. Da li treba stalno pitati:Zasto?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.03.2016, 21:43
  4. Pogrešna predvidjanja
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.09.2010, 00:23
  5. Pogrešno čuli, pogrešno otpevali
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 22.03.2010, 13:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •