Widgets - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18

Tema: Widgets

  1. #16

    Odgovor: Widgets

    iako nisam sigurna šta znači to ,,lepe se,,
    Pa ne bukvalno "lepe".. eto kad ja objasnim kako to funkcionise..
    Pod tim "lepe" mislila sam da stoje na desktopu, posto su widgeti na koje nailazim uglavnom oni koji se poturaju na blog ili svoju web stranicu a pod tim "lepe" misljah na one koji ne sluze za web svrhe, vec samo za oplemenjivanje destopa
    valjda sam ga sad objasnila
    Ali, i pretpostavljam da sto sam sad objasnila, vi ste mi ponudili u prethodnim postovima
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Widgets

    ma ljudi,što da prljate desktop,iskreno rečeno ja koristim iGoogle stranu za to,par tabova,prvi današnji kurs,prevodioc,još par stvari koje trebaju,drugi national,treći nebitno...a i manje opterećujem komp,jbg,nemam 8-9GB rama,a krš stvari vuče...samo tabova imam bar 15 otvoreno konstantno u 3 browsera...

    aj još jedan link...

    Web widgets, desktop widgets, widget resources, samples, tutorials @ Widgipedia

    Google Desktop Download

    @M
    Ovo radi samo uy wistu,ili MSN,ili...kako god skinuo sam par smajlija i DP-a

    @starsica
    to su uglavnom yahoo widgeti,google desktop i ovi live sto ih je M postavio...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 06.03.2009 u 18:21 Razlog: link

  3. #18

    Odgovor: Widgets

    .... po meni, btw. ne vidim baš jaku vezu u sličnosti sa iGoogle sa widgetsima na desktopu.....Prvo, treba biti stalno baš na toj otvorenoj stranici, iGoogle, a usput radiš sto-drugih-stvari koje nisu na netu, npr..
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •