Fast Food - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39

Tema: Fast Food

  1. #16

    Odgovor: Fast Food

    Pa kad god ogladnim, a nisam kod kuce ili necu skoro, a ima koja parica u dzepu, ja klopam picu, pljevu, burek... index. A i nije neki izbor. Brzo sve to dosadi.

    Ima ukusnih rostilja, al neznam od cega ga prave kad je tako tesko kasnije.
    Danas sam smazao domaci peceni kulen..... e nema toga na ulici. Samo soja...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  2. #17

    Odgovor: Fast Food

    Pica, burek, pljeskavica... Ali ne cesto. Drazi su mi moji topli sendvici.

  3. #18

    Odgovor: Fast Food

    Ma sve jedem,hamburgesu,pizza,ma bilo sta mi sta ispred
    No me toques

  4. #19

    Odgovor: Fast Food

    Meni je ,da izvinete svi vi ovde obozavatelji brze krane, to odvratno...jesti te samlevene pilece kozurice,kosti,mrtvu svinjsku odojchad...posle mlevenja dobro zacinjenu i zbarenu + dobro namashcenu da se lepo zakrche svi krvni sudovi... a i nije mi ukusno...
    Ta industrijska hrana mi je uvek bila tako gnusan nachin da se od ljudi stvori gomila debelih bezmozgasha koji su jedino dobri potroshaci pa tako extra trziste {tipujem na Ameriku...}

    Pizze i indexi mi nisu tako grozni,mada ni to ne jedem, ali hamburgeri,oni pomfriti i ostalo smece...mi je bljak bljakova... secam se kad smo ishli u Grchku jednom i stali usput da jedemo nesto...odemo u neki restoran zvao se Amerikanac,sto onako od gladi nismo ni procitali...
    Tamo izlozene spagete potopljene u masti neko mleveno meso puno one mlevene paprike i naravno masti...
    Nama muka...Odemo i kupimo neke sendviche kad smo ih zagrizli a oni puni nekog starog,hladnog krompira sto je uzgred jako opasno jer je krompir jako kvarljiv... i nekog nedefinisanog mesa koje isto nije ni za...
    Sve smo to pobacali i usput nakupovali neke banane da prezivimo do hotela...

    Inace i hleb slabo jedem jer mi smeta kvasac i aditivi u istom...
    Burek,pite i ostala mashcenja isto organski ne podnosim...
    Ali mi je fast food definitivno najgora kategorija...ma ja to ni ne nazivam hranom... Hrana sluzi za ishranu a ovo stvarno nikom ne bi pozelela da pojede...

    I da, zaboravih reci kako mi je odvratan onaj monstrum otvoren pored MNG ... koliko li ce samo to josh tela u grob da otera...

    Ubica mekog srca.

  5. #20

    Odgovor: Fast Food

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Meni je ,da izvinete svi vi ovde obozavatelji brze krane, to odvratno...jesti te samlevene pilece kozurice,kosti,mrtvu svinjsku odojchad...posle mlevenja dobro zacinjenu i zbarenu + dobro namashcenu da se lepo zakrche svi krvni sudovi... a i nije mi ukusno...
    Ta industrijska hrana mi je uvek bila tako gnusan nachin da se od ljudi stvori gomila debelih bezmozgasha koji su jedino dobri potroshaci pa tako extra trziste {tipujem na Ameriku...}

    Pizze i indexi mi nisu tako grozni,mada ni to ne jedem, ali hamburgeri,oni pomfriti i ostalo smece...mi je bljak bljakova... secam se kad smo ishli u Grchku jednom i stali usput da jedemo nesto...odemo u neki restoran zvao se Amerikanac,sto onako od gladi nismo ni procitali...
    Tamo izlozene spagete potopljene u masti neko mleveno meso puno one mlevene paprike i naravno masti...
    Nama muka...Odemo i kupimo neke sendviche kad smo ih zagrizli a oni puni nekog starog,hladnog krompira sto je uzgred jako opasno jer je krompir jako kvarljiv... i nekog nedefinisanog mesa koje isto nije ni za...
    Sve smo to pobacali i usput nakupovali neke banane da prezivimo do hotela...

    Inace i hleb slabo jedem jer mi smeta kvasac i aditivi u istom...
    Burek,pite i ostala mashcenja isto organski ne podnosim...
    Ali mi je fast food definitivno najgora kategorija...ma ja to ni ne nazivam hranom... Hrana sluzi za ishranu a ovo stvarno nikom ne bi pozelela da pojede...

    I da, zaboravih reci kako mi je odvratan onaj monstrum otvoren pored MNG ... koliko li ce samo to josh tela u grob da otera...
    Au lepojko.Ubi me u pojam.Prelazim u insekte.

    Pizze,po koji hamburger.


    A za fotke cemo razgovarati .Cek,cek,a tek za jegulju !!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  6. #21

    Odgovor: Fast Food

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Fast Food - koliko cesto jedete? ... Koji vam je omiljen "fast food"?
    Pa i ne baš često...
    Pre je to bila pizza a sad jedino po nekad poručimo iz kineskog restorana pohovani ananas sa čokoladom...

  7. #22

    Odgovor: Fast Food

    Srećom da kod mene u selu nema te hrane da se kupi, pa i ne jedem, a pošto slabo baratam sa stranim jezicima, nešto me i nazivi plaše. Dugo sam se mučio da prevedem šta znače pojedini nazivi, a najviše me uplaši "hot dog", pa bože ovi ameri jedu toplo kuče, picu bih nekako i svario.

  8. #23

    Odgovor: Fast Food

    Obozavam fast food hranu
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  9. #24

    Odgovor: Fast Food

    obozavam fast food i stvarno je cesto jedem
    u svakom zlu ima nesto dobra

  10. #25

    Odgovor: Fast Food

    nesto to ja bas ne varim.. prvo sto ne volim da bacham pare na to, kad isto mogu kuci da spremim, a drugo, od kako ne jedem meso, ni ne zalazim u hamburgerije i tako to
    prosle nedelje, kad sam bila sa dustvom an bazenu, ogladneli nesto i ovi moji nahrupili u neki kiosk sa brzom hranom.. prvo, pljeskavica velicine moje pesnice je 200 dinara, a od toga obicno dete ne moze da se najede ja sam uzela kokice malo dalje na nekom drugom kisoku a oni su odlucili da krce arterije tamo.. i poruce oni dve velike mekike sa pavlakom i sirom, veliki pomfrit i par palacinki sa eurokremom..
    da mi drugarica da probam onu mekiku, a meni to je toliko tesko za stomak, da je to nemoguce kontam ja da se to krka kad nemas vremena npr. ili kad zuris ili te mrzi da kuvas.. i ne kazem ja, jela sam to, ali nikako previse.. zasto bih? Imam kuci friz, imam kuci sve te sastojke pa cu da zbuckam sama, samo cu znati ko ga je pravio, sa cistim rukama i sa kakvim namirnicama..
    lepo meni ovako, cak se i osecam zdravije od kako ne jedem fast fud
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Fast Food

    volim sebe i svoju porodicu, tako da ovu vrstu hrane gledam da zaobidjem u širokom luku..

    može da prodje poneka pizza, ali iz domaće radinosti, sa puno povrća i mladog sira..a i sendviči u toj kategoriji su ok..

    ne bih volela dugo da živim, ali bih dok živim volela da budem zdrava i vitalna..zbog toga svakodnevno radim na tome, tj u svojoj kuhinji..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #27

    Odgovor: Fast Food

    Moram da priznam da prosto obozavam pljeskvice

    Al ih ne jedem cesto, otprilike jednom mesecno....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #28

    Odgovor: Fast Food / Brza Hrana

    I Love Mc'Donalds

    Mek je najbolji !
    Jeste da je skupo odnosno luksuzno ali kada god imam para hranim se u Mek-u

    Poruku je izmenio Charlie Harper, 21.02.2009 u 15:37

  14. #29

    Odgovor: Fast Food

    Није тенисер, ал' зато :

  15. #30

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Jamie Oliver's Food Revolution
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 22.11.2010, 16:06
  2. Food art
    Autor ZOE u forumu Umetnost
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 23.05.2010, 14:29
  3. The Fast and the Furious (1, 2 ili 3?)
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.09.2007, 11:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •