Naprednjaci - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 50

Tema: Naprednjaci

  1. #31

    Odgovor: SNS-proevropska stranka?

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Prvi ljudi SNSa, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić boravili u Briselu, gde su razgovarali sa Olijem Renom evropskim komesarom za proširenje i Pjerolom Mirelijem direktorom Direkcije za zapadni Balkan.
    Po povratku Nikolić je izjavio da će SNS formirati odbor za evropske integracije, gde će postaviti mlade ljude iz stranke,i poslati ih na obuke u institucije EU.

    Da li vas iznenađuje ovakva promena raspoloženja prema EU, ako znamo kakav su imali odnos prema evrointegracijama?
    Da li je to potez pobednika nad doskorašnjim partijskim kolegama, ako se setimo "amaneta" Vojislava Šešelja kad je štrajkovao glađu u pritvoru u Ševeningenu?
    Da li će članstvo stranke pratiti svoje vođstvo ili se Toma preračunao?
    Da li je to manevar EU da se nastavi put Srbije prema integracijama, koji jenjava?
    Da li je to opomena Tadiću?
    Da li će antievropski blok ostati samo na Koštunici i ostatku SRSa?

    Mnogo pitanja.

    Nadam se interesantnoj raspravi
    prvo pozdrav za sve forumase,ja sam ovde nov,prvo ovo nije novo kod nikolica,on ovo sto sad radi ponavlja vec sest godina,drugo ,razlika velika ne postoji izmedju njega i kostunice,nego izmedju kostunice i seselja.trece,najvise proevropskih zakona su donele kostunicine vlade.cetvrto,ds je preuzeo monopol da su jedini bliski eu,a ustvari su samo drugo -STAMBOLICEVO-krilo komunisticke partije koje se razjedinilo 88. i ponovo sjedinilo prosle godine.ali ovako udruzeni ds i sps su mnogo gori od milosevica,mislim da su na staljinovom nivou.

  2. #32

    Odgovor: SNS-proevropska stranka?

    Vrlo je interesantno gledište NiN SNS KI -og: da je DS deo komunističke partije (odnosno SKJ ) Stambolićevog krila.

    Svašta sam pročitao na ovom forumu, ali ovo je stvarno nešto novo.
    Kolega bi takvu tvrdnju trebao barem nečim potkrepiti, a ne ostaviti nas neznalice da zbunjeni pitamo sami sebe da nije štamparska greška.

    Ono što ja znam je da su obnavljanje stranke pokrenuli, između ostalih, Zoran Đinđić, Vojislav Koštunica, Srđa Popović,Dragoljub Mićunović, Desimir Tošić, Borislav Pekić itd...

    Borislav Pekić (naš poznati pisac, da ne bude zabune), je od komunističkih vlasti 1948 godine osuđen na 15 godina robije, zbog "neprijateljske delatnosti" U stvari zbog osnivanja omladiske demokratske partije (ne mogu se trenutno setiti punog naziva stranke).Posle osmogodišnje robije (dobio pomilovanje), izgubio je građanska prava, pasoš itd.Po dobijanju pasoša, iselio se u V. Britaniju.Vratio se pred uvođenje višestranačja.

    Preporučujem cenjenom kolegi (naravno i svima ostalima da pročitaju "Godine koje su pojeli skakavci", u kojima je ovaj veliki srpski pisac opisao godine istrage i robijanja)

    Desimir Tošić je takođe živeo u Londonu, gde je pobegao od komunističkih vlasti.


    Ostali navedeni su živi (naravno osim Đinđića) pa se možemo setiti da li su bili komunisti.

    U to vreme veliki nacionalista Šešelj je doktorirao na temi ONO i DSZ.

    Mislim da bi za sve bilo poučno da nam NiN SNS KI pojasni vezu komunista i DS-a

    Unapred sam zahvalan kolegi članu.
    Poruku je izmenio pera lozac, 05.07.2009 u 21:29 Razlog: izostavio slovo

  3. #33

    Odgovor: SNS-proevropska stranka?

    Ne znam kakva je politička orjentacija novopečenih naprednjaka. Jedno znam, a to je da im ne verujem. Ne verujem im, kao što ne verujem bilo kom čoveku koji svoje mišljenje menja svaki dan. Jedan dan su evroskeptične sluge Vojislava Šešelja, a već narednog dana su pristalice pristupanja EU. Pitam se za šta će se prodati već sutra. Jedina pozitivna strana formiranja te stranke je svođenje političkog uticaja desničarske grupacije zvane SRS na razumnu meru.

    Poruku je izmenio Morpheus, 06.07.2009 u 01:21

  4. #34

    Odgovor: SNS-proevropska stranka?

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo je interesantno gledište NiN SNS KI -og: da je DS deo komunističke partije (odnosno SKJ ) Stambolićevog krila.

    Svašta sam pročitao na ovom forumu, ali ovo je stvarno nešto novo.
    Kolega bi takvu tvrdnju trebao barem nečim potkrepiti, a ne ostaviti nas neznalice da zbunjeni pitamo sami sebe da nije štamparska greška.

    Ono što ja znam je da su obnavljanje stranke pokrenuli, između ostalih, Zoran Đinđić, Vojislav Koštunica, Srđa Popović,Dragoljub Mićunović, Desimir Tošić, Borislav Pekić itd...

    Borislav Pekić (naš poznati pisac, da ne bude zabune), je od komunističkih vlasti 1948 godine osuđen na 15 godina robije, zbog "neprijateljske delatnosti" U stvari zbog osnivanja omladiske demokratske partije (ne mogu se trenutno setiti punog naziva stranke).Posle osmogodišnje robije (dobio pomilovanje), izgubio je građanska prava, pasoš itd.Po dobijanju pasoša, iselio se u V. Britaniju.Vratio se pred uvođenje višestranačja.

    Preporučujem cenjenom kolegi (naravno i svima ostalima da pročitaju "Godine koje su pojeli skakavci", u kojima je ovaj veliki srpski pisac opisao godine istrage i robijanja)

    Desimir Tošić je takođe živeo u Londonu, gde je pobegao od komunističkih vlasti.


    Ostali navedeni su živi (naravno osim Đinđića) pa se možemo setiti da li su bili komunisti.

    U to vreme veliki nacionalista Šešelj je doktorirao na temi ONO i DSZ.

    Mislim da bi za sve bilo poučno da nam NiN SNS KI pojasni vezu komunista i DS-a

    Unapred sam zahvalan kolegi članu.
    Prvo sto im je zajednicko je da su levo orijentisane partije.Moderno receno,socijal-demokratske orijentacije.Drugo,da nije ubijen,Stambolic bi bio njihov kandidat protiv Milosevica 2000.godine.A on je bio 10 puta veci komunista od Milosevica.Od ovih sto su zivi,Kostunica je vec odavno raskrstio sa njima,a Micunovic je u bivsoj Jugoslaviji bio najpoznatiji jahac popova,toliko o njegovoj demokratiji.Ovi sto nisu medju zivima,sigurno nisu obnovili ds ocekivajuci ovo.Iz ovog ds-a bi i Djindjic bio izbacen.Da se razumemo,ne svidjaju mi se ni Djindjic ni ovi sad u ds-u.Evo kod mene u Ki,svi koji su bili direktori devedesetih kao kadrovi sps-a,sada su direktori kao kadrovi ds-a.I jos nesto,tacno je da je Seselj bio clan komunista,ali isto je tako tacno da je on od strane sto komunista,sto socijalista hapsen 5-6 puta,i da je lezao u zatvoru zbog njih ili sam ili sa Nikolicem zajedno.I jos nesto sto je vrlo bitno,Nikolic i Vucic nikada nisu bili clanovi komunisticke partije.
    Poruku je izmenio NiN SNS KI, 06.07.2009 u 15:56

  5. #35

    Odgovor: SNS-proevropska stranka?

    Citat NiN SNS KI kaže: Pogledaj poruku
    Prvo sto im je zajednicko je da su levo orijentisane partije.Moderno receno,socijal-demokratske orijentacije.Drugo,da nije ubijen,Stambolic bi bio njihov kandidat protiv Milosevica 2000.godine.A on je bio 10 puta veci komunista od Milosevica.Od ovih sto su zivi,Kostunica je vec odavno raskrstio sa njima,a Micunovic je u bivsoj Jugoslaviji bio najpoznatiji jahac popova,toliko o njegovoj demokratiji.Ovi sto nisu medju zivima,sigurno nisu obnovili ds ocekivajuci ovo.Iz ovog ds-a bi i Djindjic bio izbacen.Da se razumemo,ne svidjaju mi se ni Djindjic ni ovi sad u ds-u.Evo kod mene u Ki,svi koji su bili direktori devedesetih kao kadrovi sps-a,sada su direktori kao kadrovi ds-a.I jos nesto,tacno je da je Seselj bio clan komunista,ali isto je tako tacno da je on od strane sto komunista,sto socijalista hapsen 5-6 puta,i da je lezao u zatvoru zbog njih ili sam ili sa Nikolicem zajedno.I jos nesto sto je vrlo bitno,Nikolic i Vucic nikada nisu bili clanovi komunisticke partije.
    Kakva ekvilibristika ! Kakva fabula radnje! Koja politicka analiza! Sjajno!

  6. #36

    Odgovor: Naprednjaci

    NiN SNS KI tvrdi:
    Da je komunistička partija i socijaldemokratija isto.
    Potoj logici isto je biti u boljševičkoj partiji i npr socijalista u Španiji,Norveškoj ili nekoj drugoj kraljevini.
    To bi bilo kao da poistovetimo Pol Pota sa npr. Vilijem Brantom i Adenauerom iz SDP Nemačke.
    Interesantno je povući te paralele samo zato što su " levo " orijentisani.

    Za one koji se ne sećaju: Koštunica je već uveliko bio kandidat za predsednika ispred DOS-a, kada je Stambolić kidnapovan i ubijen,od strane države (da se i toga potsetimo).

    Glupost da je Mićunivić jahao popove ne koriste čak ni "biseri" SRS-a Vjerica Radeta, gospođica Jovanović, ili Todorović, toliko je ta Šešeljeva izmišljotina blesava.
    Upravo je temu nasilja i beskrupuloznosti nad sveštenicima obradio Borislav Pekić u filmu "Vreme čuda", za koji je napisao scenario.
    No to kolega sigurno zna, samo je možda "zaboravio"

    Ležanje Šešelja u Miloševićevom zatvoru pamtimo kao jednu predstavu za javnost, i ne bih na taj cirkus trošio reči.
    Zbunjuje, međutim, kako je Nikolić vodio mogao biti direktor javnog preduzeća (JKP pogrebno) u rodnom mu gradu, uz toliko političkog proganjanje kojima je bio izložen od svih partija, stranaka, NVO, CIA, Mosada itd...

  7. #37

  8. #38

    Odgovor: Naprednjaci

    Nego mene brinu sledeći koraci T. Nikolića.

    Npr. šta ako Toma krene da sarađuje sa NATO paktom?
    On i Šešelj su se nudili Amerikancima da pošalju "svoje oružane snage" kada su ovi krenuli u invaziju na Irak.

    Kako bi to pomirio sa stavom svog jarana Koštunice koji traži referendum o tom pitanju?
    Koštunica je pre koji dan tražio i od Dodika da raspiše takav referendum.
    Dokle će dr. Voja stići sa tim zahtevima?Možda nagovori i Mađarsku, Bugarsku i ostale države u okruženju na taj korak.

  9. #39

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    NiN SNS KI tvrdi:
    Da je komunistička partija i socijaldemokratija isto.
    Potoj logici isto je biti u boljševičkoj partiji i npr socijalista u Španiji,Norveškoj ili nekoj drugoj kraljevini.
    To bi bilo kao da poistovetimo Pol Pota sa npr. Vilijem Brantom i Adenauerom iz SDP Nemačke.
    Interesantno je povući te paralele samo zato što su " levo " orijentisani.

    Za one koji se ne sećaju: Koštunica je već uveliko bio kandidat za predsednika ispred DOS-a, kada je Stambolić kidnapovan i ubijen,od strane države (da se i toga potsetimo).

    Glupost da je Mićunivić jahao popove ne koriste čak ni "biseri" SRS-a Vjerica Radeta, gospođica Jovanović, ili Todorović, toliko je ta Šešeljeva izmišljotina blesava.
    Upravo je temu nasilja i beskrupuloznosti nad sveštenicima obradio Borislav Pekić u filmu "Vreme čuda", za koji je napisao scenario.
    No to kolega sigurno zna, samo je možda "zaboravio"

    Ležanje Šešelja u Miloševićevom zatvoru pamtimo kao jednu predstavu za javnost, i ne bih na taj cirkus trošio reči.
    Zbunjuje, međutim, kako je Nikolić vodio mogao biti direktor javnog preduzeća (JKP pogrebno) u rodnom mu gradu, uz toliko političkog proganjanje kojima je bio izložen od svih partija, stranaka, NVO, CIA, Mosada itd...
    U normalnom svetu komunisti i socijal-demokrate nisu isto.Ali u srbiji se stranke nazivaju socijal-demokratskim,a nacin rada im je mnogo blizi komunizmu,ds i sps.Ovo za kostunicu kao kandidata mislim da nije bas skroz tacno,mada treba jos jednom proveriti.Sta je radio Pekic,to nikako ne moze da odbrani Micunovica koji je hteli mi to da priznamo ili ne u svojim cudnim trenucima radio stvari koje se kose sa njegovim javnim istupima od 90. na ovamo.Ne znam na koje lezanje u zatvoru mislis da je bila predstava za javnost,i da li samo kod Milosevica ili su ga i komunisti hapsili radi javnosti.Eto vidis koliko sam u pravu.Cak je i kod komunista moglo da se bude direktor i ako nisi zasluzan clan partije,ali kod ovih takozvanih socijal-demokrata,ako nisi sa njima,cak i ako si obican radnik strahujes za posao.Nema sanse ni da pomislis da budes na nekoj funkciji,ovo je iz licnog iskustva.Ono sto su Nikolic i Seselj podrzavali Ameriku,to je bio jedan od najpametnijih poteza do sada.Da je tada Milosevic koji je bio na vlasti uradio isto to,bile bi velike sanse da Ameri budu na nasoj strani tokom devedesetih.Ali sad je gotovo,bilo pa proslo.

  10. #40

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat NiN SNS KI kaže: Pogledaj poruku
    U normalnom svetu komunisti i socijal-demokrate nisu isto.Ali u srbiji se stranke nazivaju socijal-demokratskim,a nacin rada im je mnogo blizi komunizmu,ds i sps.Ovo za kostunicu kao kandidata mislim da nije bas skroz tacno,mada treba jos jednom proveriti.Sta je radio Pekic,to nikako ne moze da odbrani Micunovica koji je hteli mi to da priznamo ili ne u svojim cudnim trenucima radio stvari koje se kose sa njegovim javnim istupima od 90. na ovamo.Ne znam na koje lezanje u zatvoru mislis da je bila predstava za javnost,i da li samo kod Milosevica ili su ga i komunisti hapsili radi javnosti.Eto vidis koliko sam u pravu.Cak je i kod komunista moglo da se bude direktor i ako nisi zasluzan clan partije,ali kod ovih takozvanih socijal-demokrata,ako nisi sa njima,cak i ako si obican radnik strahujes za posao.Nema sanse ni da pomislis da budes na nekoj funkciji,ovo je iz licnog iskustva.Ono sto su Nikolic i Seselj podrzavali Ameriku,to je bio jedan od najpametnijih poteza do sada.Da je tada Milosevic koji je bio na vlasti uradio isto to,bile bi velike sanse da Ameri budu na nasoj strani tokom devedesetih.Ali sad je gotovo,bilo pa proslo.
    Kakva ekvilibristika i beletristika! Kakva anticipacija predvidjanja! Kakva fabula radnje.!
    Kakva elaboracija na zadatu temu ! Sjajno ! U pravu si ! Ni sam ne znas kolko si u pravu?

  11. #41

    Угрожени интереси Српске Напредне Стран&

    Криминално крило Српске радикалне странке на челу са Игором Мировићем, успело је да се инфилтрира у врхове Српске напредне странке у Војводини, са жељом да избегне кривичну одговорност због почињених финанцијских малверзација за време своје владавине у Новоме Саду. Наиме, Игор Мировић је за време своје владавине у Заводу за изградњу града Новога Сада починио разне финанцијске малверзације (најпознатија је афера „Бехатон“) и тиме себи обезбедио у еврима милионску противправну финанцијску корист.

    Приликом поплочавања центра главног града покрајине посао увоза бехатон плочица вредан 600.000 евра је поверен фирми „AIC projekt internacional“ која је у власништву Дарка Човића, иначе блиског пријатеља горе споменутог господина. Човић је уједно и особа која је продала Мировићевом брату Предрагу стан у Новом Саду. У суду под бројевима ОВ1-53130/04 и ОВ1-56703/04 крију се уговори о куповини станова. У првом случају купац је Предраг Мировић, брат директора ЗИГ-а, а продавац ни мање ни више него Дарко Човић и извесна Олгица Лукић. У другом случају купци су Мировићеви родитељи, Мило и Олга, а продавац је извесни Дејан Пабовић. Уговори за оба стана потписани су у року од само неколико дана, 9. и 27. децембра .

    Поставља се питање, чиме је Мировић заслужио 2 стана? Па тиме што је квадрат уместо 11 плаћен 42 евра. То је само једна од многих малверзација, а било их је пуно. У међувремену, Мировић заслепљен великом количином новца,гради и луксузну вилу на падинама Фрушке Горе са својим „пријатељем“ из бивше странке Милорадом Мирчићем.

    Гледајући све то, грађани одлучују да казне на изборима 2008.године, лоповлук и бахато понашање! Листа "За европску Војводину" осваја 41 од 60 расположивих мандата у другом кругу покрајинских избора, док је пораженом СРС-у остало само пет. После ових избора, Игор Мировић је изгубио сваки легитимитет да заступа интересе грађана у оквиру било које странке. Једном изневерено поверење грађана никада више се не може повратити. Никада више ни на једној листи Игор Мировић неће остварити добар изборни резултат.

    Лошу атмосферу коју је створио у Заводу за иградњу града Новог Сада успео је да пренесе и у градски одбор Српске напредне странке. Вољу градског одбора покушава да промени грубим наметањем своје воље. Тренутна кадровска решења му не одговарају и на све начине покушава да наметне своје кадрове, који су његова слика и прилика. Не занимају га ни стручност, ни знање, ни морал, а ни случајно воља чланова. Једина звезда водиља му је да наметне кадрове, њему лојалне, који ће му омогућити даље бахато понашање и данас-сутра опет противправно богаћење.

    Човек које је тренутно води градски одбор ће изгледа бити прва жртва ове погубне политике коју заговара Игор Мировић. Човек који је доктор наука, професор на факултету физичке културе, човек беспрекорног морала и има само једну ману. Нема ни једну мрљу у својој каријери.Због огромне снаге његовог карактера и немогућности да буде контролисан од стране Игора Мировића, мора бити смењен. Сплетке, интриге и закулисне игре су једино знање које Мировић поседује и које тренутно обилато користи да смени човека коме није ни до колена.

    Стручност, није битна. Знање, није битно. Једину врлину коју цени Игор Мировић је лојалност и зато пошто-пото његов кадар мора бити изабран за Председника Градског одбора СНС Новог Сада. То што неко има криминални досије или гомилу склоњених кривичних пријава, то је чак врло пожељно, јер ће бити лакше контролисан и манипулисан од ДОН Игора Мировића.

    Подршка и поверење огромне већине чланова градско одбора, Мировићу није битна и не мора да се поштује. Па боже мој, ко још пита чланство шта оно жели.


    Зашто Српска напредна странка није постигла добар изборни резултат у општини Врбас?

    Зато што је једно крило ОО СНС Врбас вршило опструкцију кампање сопствене партије.

    Госпођица Дана би могла много тога да исприча. Можете ли да погодите ко је контролисао то крило које је вршило опструкцију? Па наравно Игор Мировић!!!! Питате се зашто?

    Бечић који није ништа бољи од Мировића, није смео да направио добар резултат јер би му постао директна конкуренција.Апетити Мировића су изгледа превелики и пуца много високо.

    Дон Мировић свуда пушта своје пипке и ствара странку унутар странке.

    Појављује се ту и господин Пушара из Бача. Многи знају да је овај господин „ВЕЛИКИ“ привредник у Бачу, а исто тако се зна да је на недрима других политичких странака, првенствено СПС-а, па онда ДС-а дошао до великог богатсва. Обилато је користио услуге политичког система у општини Бач, а користи га и сада. Он има само једну визију и то: не бољу Србију, него повећање свој банковног рачуна.

    Ово још једном показује да морални квалитети нису битни, а да је једино битна лојалност газда Мировићу. Данас-сутра, шта мислите како ће проћи на изборима и да ли ће грађани казнити или наградити странку коју он представља?

    Исти случај је и са Бачком Паланком. Дон Мировић је опет поставио свог човека који нема подршку у народу и не може бити лидер који ће довести СНС до победе на изборима.Семе криминала и неморала оставља свуда око себе и трује све општине које дотакне.



    Господине Мировићу, нисте Ви створили Српску напредну странку!!!

    Нисте ВИ дали НИШТА Српској Напредној странци, већ је Српска напредна странка Вама дала.

    Српска напредна странка Вам је дала оно исто што и осталим грађанима ове напаћене земље Србије. ШАНСУ ЗА НОВИ ПОЧЕТАК, ШАНСУ ЗА БОЉИ ЖИВОТ, ВИЗИЈУ БОЉЕ И ЛЕПШЕ СРБИЈЕ, У КОЈОЈ ЋЕ ЉУДИ ДА ЖИВЕ ОД ПЛОДА СВОГ ЗНОЈА И РАДА (а не као Ви од финанцијских малверзација и закулисних игара).

    Господине Мировић не узимајте нам оно што је дуго година спавало дубоко у нама, а господин Томислав Николић и господин Александар Вучић су својом живом речју поново пробудили:

    НАДУ КОЈА НАМ ДАЈЕ СНАГЕ ДА СЕ БОРИМО ЗА БОЉЕ СУТРА!!!




    Са зебњом у срцу се на крају питамо, колико далеко је Игор Мировић спреман да иде у остваривању својих личних интереса?


    ГРАЂАНИ НОВОГ САДА


    КОЈИ ЖЕЛЕ ДА ЖИВЕ У ПОШТЕНОЈ И НАПРЕДНОЈ ВОЈВОДИНИ, А У ОКВИРУ

    ЈЕДНЕ ДРЖАВЕ –МАЈКЕ СРБИЈЕ!!!



    Tu ne cede malis, sed contra audentior ito

    извор
    markomarkovic
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 13.12.2009 u 14:28 Razlog: izbačen link za blog

  12. #42

    Odgovor: УГРОЖЕНИ ИНТЕРЕСИ СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРА

    Citat lala1 kaže: Pogledaj poruku
    Криминално крило Српске радикалне странке на челу са Игором Мировићем, успело је да се инфилтрира у врхове Српске напредне странке у Војводини, са жељом да избегне кривичну одговорност због почињених финанцијских малверзација за време своје владавине у Новоме Саду. Наиме, Игор Мировић је за време своје владавине у Заводу за изградњу града Новога Сада починио разне финанцијске малверзације (најпознатија је афера „Бехатон“) и тиме себи обезбедио у еврима милионску противправну финанцијску корист.

    Da se nije mozda prvo inficirao medju naprednjake (citaj radikale) pa tek posle izvrsio kriminalna dela?
    Vladavina? Vodjenje neke institucije naprednjaci smatraju vladavinom?

    Зашто Српска напредна странка није постигла добар изборни резултат у општини Врбас?

    Зато што је једно крило ОО СНС Врбас вршило опструкцију кампање сопствене партије.
    Nemojte vise molim vas, to vec boliiiiii!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #43

    Odgovor: УГРОЖЕНИ ИНТЕРЕСИ СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРА

    E moj Lalo,pa nisu to nasi problemi mani se naprednjaka.Gledaj za nase bolje sutra.

  14. #44

    Odgovor: Naprednjaci

    Odgovori Lidera na neka pitanja.
    Tako je to kada si u opoziciji.
    Tesko se zivi i potrebno je mnogo odricanja.
    Srecom da ima bastu i sumu da se prehrahi i on i cela porodica.


    Nedavno ste kupili stan za koji ste podigli kredit od 200.000 evra. Kako možete da otplaćujete ratu koja, prema nekim procenama, iznosi između 2.500 i 3.500 evra?
    - Nemojte da preterujete. U to je umešana cela moja porodica i ja taj kredit uspevam da otplaćujem.


    Kako vam je uopšte uspelo da podignete toliki kredit, s obzirom na to da je vaša mesečna plata nešto veća od hiljadu evra?
    - To nije srpska banka, to je strana. Otkud znam šta je njih motivisalo. Dobio sam kredit pod istim uslovima kao i drugi građani Srbije.


    Ako ste ih dobili pod istim uslovima kao i ostali građani Srbije, ratu ćete plaćati preko tri hiljade evra?
    - Opet preterujete.


    Pod kojim uslovima ste dobili kredit?
    - To može da vam kaže samo banka, ja ne mogu.


    Da li ga sami otplaćujete?
    - Otplaćuje cela porodica, a moji dodatni prihodi su dovoljni da živimo od toga. Sečem šumu, proizvodim rakiju, imamo baštu iz koje se svi hranimo. Veoma sam skroman u životu. Ništa nikom nisam oteo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  15. #45

    Odgovor: Naprednjaci

    Док владу браниш из све снаге, махинације опозиције не пропушташ да критикујеш... ако питање Томиног стана не реши све проблеме Србије, не знам шта ће А Коштуница?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •