Glupost u pijanstvu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    E pa ovako, Grmi se popeo na zgradu suda i pevao Zvezdinu himnu koliko ga grlo "nosi"...pa onda dosli milicajci sa namerom da skinu Grmija sa zgrade suda ali im to bas i nije polazilo za rukom posto gore navedeni nije hteo dobrovoljno da sidje a nikome se nije islo gore po njega...sjatilo se tu jos dosta dokonog sveta,svasta nesto vikali odozdo,od "to care" do "skoci,mozda znas da letis".....
    Posle jedno sat vremena Grmija malko otreznio vetar i cist vazduh tamo gore,pa je on naprasno shvatio kakvu budalu pravi,sto od sebe sto od organa reda i onda je naravno odlucio da se vrati na cvrsto tlo i u cvrste ruke onih sto cekaju dole....
    Zatim je zavrsio u marici i malo posle toga u stanici....Kraj sage

    P.S. Nikad mi nece biti jasno kako sam se izvukao bez batina kad su me odveli u stanicu.....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  2. #17

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Alo pijanci, 'el vam poznat ovaj kadar? A uz to i zuji u glavi, razbija
    Poruku je izmenio Mish, 07.02.2015 u 01:59
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    11 Odgovor: Glupost u pijanstvu

    uh, uh, uh. dakle, bila je neka pijanka u studentskom, stvarno se ne sjecam ni kod koga, ni koji je povod bio. ja sam se bila bas prekinula, pa sam otisla spavati. ujutro se budim u pidzami, sa jednom carapom na nozi a pored kreveta mi cipela napunjena vodom. pojma nemam kako sam to izvela...
    i jos jedna scena. izasla ja u grad sa drugaricama, a mi opalili po nekom vinu (koje ja bas nemam naviku da pijem, tako da sam se bas prekinula, dok su svi ostali bili relativno normalni). u jednom trenutku, stize nova tura, svi odjednom odose u wc, ja ostanem sama za stolom, gledam onu punu casu vina, skontam da u stvari pustaju neku odvratnu muziku, iskapim onu casu, obucem djubretarac naopako (pojma nemam kako sam to izvela, kapuljaca mi je umjesto na glavi, bila na dupetu - sa oprostenjem), i izletim iz lokala - a da nikom nista nisam rekla. i tako sam ja na cici zimi strapacirala do studentkog, sve sa onim djubretarcem okrenutim naopako, bezuspjesno pokusavajuci da navucem kapuljacu na glavu.
    Poruku je izmenio nattydread, 11.06.2006 u 11:58
    nattydread is coming to dinner

  4. #19

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Mozda ova tema bas nije "moja" jer ne pijem...ali evo ga jedan jedini put kad me je odvalilo...
    Bese to u Spaniji,bila grupa nas u hotelu...i sastanemo se nas petoro u sobi jedne drugarice,drugari kupe tekilu,mi isecemo limun ( ja sekla ),stavimo so i sve po redu i jus-u.Pocnu ture da se obrcu i malo malo,popismo mi svako po 7,8 casa sa sve 'gasenjem' sa sangrijom izmedju tura....sve bi to bilo lepo da smo otisli odmah na spavanje,ali ne,planiran je bio izlazak.Odvede (da,odvede )mene drugarica u nasu sobu da se spremim...prvo sam rascerecila rajsferslus na suknji ,te ipak,na njen predlog obucem pantalone,kaze,sigurnije je ...
    Klub-poslednje cega se secam jeste da je bio na dva nivoa i da sam pala na neki stepenik (sto nije nista cudno,obzirom da mi nije potreban alkohol za padanje ).
    Sutradan,imala sam decka (platonskog,da ne bude zabune ),dobila sam kompliment da perfektno pricam spanski (koji sam do tad samo razumela i pisala) i da nisam bas stabilna na nogama.

  5. #20

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    hehe... ja kad se napijem ne pravim gluposti..hahahahaha..ne povracam uvek se svega secam... tek neki postupci...ali, to ide ruku pod ruku sa alkoholom u krvi ..hehehe



    p.s. jedan od divnih detalja iz moje omiljene kafane.... skoro metar shootersa..
    Poruku je izmenio Mish, 07.02.2015 u 02:00

  6. #21

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Ja hteo da pomognem prijatelju da parkira kola dok je on otvarao vrata od garaže,i naravno,promašio....
    A jednom prilikom vraćajući se kući,rešilo društvo da se osveži i ukrade koju lubenicu sa pijace. Ja ladno podignem najlon i zgrabim za glavu babu koja ih je čuvala.

  7. #22

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Ljubila se sa najboljim drugom Posle nedelju dana nisam smela u oci da ga pogledam (ali zasto, on se nije bunio???). Srecom brzo smo se vratili na staro i sve je dalje ok funkcionisalo. Ovo je jedna od gluposti, a najvece me je toliko sramota da se od same sebe stidim kad se setim

  8. #23

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Eee, ima toga do ujutru... ,ali ima jedna koja mi je omiljena.
    Ulazimo nas cetvoro u trojku (lokal se zove 3), vec pre toga onako dobri , nastavimo niko ne zna koliko dugo. U jednom trenutku drug prica nesto, pada sa stolice i nastavlja da prica, posto je to meni izgledalo malo cudno, odlucim da izadjem napolje na -10, otvaram ja oci, kad ja u dunavskom parku, kao sta cu ja ovde zivim na drugoj strani, otvaram oci sledeci put, ja na bulevaru jedem sendvidz i bezuspesno pokusavam da dignem nogu na zardinjeru udaljenu oko 2 metra od mene, sledece budjenje dva tri sata kasnije u krevetu, kasnim, silazim dole, a ono onaj isti drug sa pocetka price sedi u ulazu. "Sta ti radis ovde", pitam ja njega. "Nemam pojma" kaze on...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  9. #24

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Preproslu noc smo radili zagrevanje za predstojece praznike koji dolaze,jedno od retkih tezih pijanstva ove sezone,obicno se dovezem kuci bez obzira na nivo toksicnosti ali ovoga puta sam morao da trazim asistenciju moje drage preko telefona koja me je svojim savetima,citaj,alkoholicaru jedan,dovela do kuce,sto nije uspelo jednom nesretniku iz drustva koji je sa sve kolima zavrsio u jezeru Lik se ladno odvezo do jezera,tamo pokusavao da okrene i upao zadnjim delom do haube.Na starnu sad DUI i sud,dupe mu pomera celo ostrvo od zajebancije
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #25

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Citat Lady in red kaže:
    Ljubila se sa najboljim drugom Posle nedelju dana nisam smela u oci da ga pogledam (ali zasto, on se nije bunio???). Srecom brzo smo se vratili na staro i sve je dalje ok funkcionisalo. Ovo je jedna od gluposti, a najvece me je toliko sramota da se od same sebe stidim kad se setim
    ali zasto se on nije bunio?mislim,da muskarci koriste svaku priliku dabi dokazali "drugarstvo" cast izuzecima.Treba nam tema "Dali verujete u musko.zensko drugarstvo"?

  11. #26

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Jednom za malo da se oženim.
    U cjenu pića uračunat prijevoz do groblja.

  12. #27

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Potukla se...izazvala tucu...(to prvo od najgorih da krenem) ...na ulasku u 2008. sam se ljubila sa drugom kojeg trijezna ne bih ni stapom ...poslije toga sam povratila, i to sve u lokalu.
    Poslala zilion poruka sadrzaja od "crkooo dabogda" do "ja ne mogu bez tebe"...zbog kojih sam u zemlju propadala kad bi alkohol popustio.
    Vozila auto dooobro ubijena, probusila gumu i uredno parkirala a da nisam ni primjetila da nesto nije kako treba.

    Ljetos sam bosa presla pola grada, i fasovala upalu jajnika, sedmicama sam se oporavljala.
    Neke ne smijem ni navesti...umrijet ce sa mnom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #28

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    A bilo je nekad...kao na primer,odes na rock zurku,uzivas,upoznas kojekoga,i samo se probudis pored neke,nikad je video nisi.
    Ni svestan nisi koje rizike tada cinis.
    Hasta Siempre

  14. #29

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Pa sada...bilo ih je, manje vise...
    Poslednja...zdepilirala maljavu musku ruku od lakta do malo iznad rucnog zgloba...
    Doooobra ona secerna pasta...a ja 'tela da je bacim...samo mi falilo malo da veDZbam
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Citat Che_Guevara kaže: Pogledaj poruku
    A bilo je nekad...kao na primer,odes na rock zurku,uzivas,upoznas kojekoga,i samo se probudis pored neke,nikad je video nisi.
    Ni svestan nisi koje rizike tada cinis.
    Pa ako si se probudio pored nje velike su sanse da si je vidio prije spavanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glupost...
    Autor dankaBg u forumu Psihologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 00:30
  2. Glupost dana!!!
    Autor Captain Jack u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.01.2009, 18:27
  3. Imam neku glupost u kompu!
    Autor Bacvanin u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2007, 17:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •