Debela i onda...? - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 109
  1. #76

    Odgovor: Debela i onda...?

    Ako zanemarimo ekstreme, bilo mršave ili debele, pa da biram između malo punije ili malo mršavije, ja sam uvek za mršavice. (A ne volim mršave muškarce).
    Meni se to jednostavno više sviđa. Ne volim da je žensko debelo, pogotovo ako se radi o mladoj osobi.
    Poenta je što i kad bi posmatrali jednu istu devojku muškarci i žene je ne bi videli na isti način.
    Meni većina muškaraca kaže da sam mršava, a žene kažu da izgledam kako treba, nikako mršavo.
    Znači, kad žena za neku kaže da je mršava, za muškarce je to već leš, normalno da im se ne sviđa, a ako oni za neku ženu kazu da je punija, za žene je to već predebelo. Zato i nema slaganja oko mišljenja. Naravno, postoje izuzeci.
    Poruku je izmenio paparazzo, 24.03.2010 u 13:22
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #77

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ko te pita kako izgleda, važno da radi pos'o.
    & underpaid......

  3. #78

    Odgovor: Debela i onda...?

    Joooj Bombi, ne brkaj babe i zabe
    Imam utisak ko da ne citamo istu temu
    pa ocigledno sam pobrkala loncice
    da ne citiram sad ceo tvoj post Bela- ali to je to - slazem se s time sto si rekla.


  4. #79

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    Odnosilo se isključivo na antivirusnu alatku.

    Khm, o temi... moramo razlikovati devojke sa viškom kilograma i one sa viškom desetina kilograma. Devojka s viškom kilograma može šarmom, elokvencijom, duhovitošću, lepotom ličnosti nadomestiti "nedostatak" koji se ogleda u par kilograma preko normale... bar kod mene. S druge strane, ne vidim kakvu bi ličnost trebala imati devojka iz onog drugog slučaja, pa da mi se dopadne. Prosto ne mogu sebe da zamislim u takvoj vezi.

  5. #80

    Odgovor: Debela i onda...?

    Auu ubijate o ovoj temi vise,vec 2,3 dana!
    Neko voli debele neko mrsave,neko srednje...
    Covek je onakav kakav se najbolje oseca.
    I sta tu sad ima da se prica?

  6. #81

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Devojka s viškom kilograma može šarmom, elokvencijom, duhovitošću, lepotom ličnosti nadomestiti "nedostatak" koji se ogleda u par kilograma preko normale...
    Kao ja na primer
    neunistiva zlojebaba!

  7. #82

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku




    Gojaznost, dovodi do depresivnosti u vecini slucajeva.
    Maski je to po meni savrseno objasnila
    A sto mislis da su debele depresivne samo zbog kilaze?
    A mnogo tih debeljuca je nekad bilo kao grana pa je zbog nekih drugih razloga upalo u depresiju ....Pa su jele,i jele i nabacile 5,10,15,20 kg i postale depresivne jos vise.Zbog kilaze.
    I tako u krug.
    Poruku je izmenio lado, 24.03.2010 u 21:41
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #83

    Odgovor: Debela i onda...?

    Provalio sam da sam i ja debela zena, al u duši, u zadnje vreme mnogo gledam Bad Spensera i to sa posebnom naklonošću, a to nije slučajno..

  9. #84

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    A sto mislis da su debele depresivne samo zbog kilaze?
    A mnogo tih debeljuca je nekad bilo kao grana pa je zbog nekih drugih razloga upalo u depresiju ....Pa su jele, i jele i nabacile 5,10,15,20 kg i postale depresivne jos vise.Zbog kilaze.
    I tako u krug.
    Eto sama si postavila i dala odgovor.
    Mozda su imale nekih drugih problema, koji su ih zakovali za frizider, ali to je vec domen psihologije
    Sve sto sam imala, rekla sam, da se ne ponavljam.
    A vi me lincujte
    Da je Hunter tu vec bi to odavno odradio, imam srece danas

  10. #85

    Odgovor: Debela i onda...?

    Ovo su priče o kiselom grožđu, kao - debela sam i super mi je, baš mi je lepo što imam 10-15-20-daljenesmemnidazamislim kg viška, to nadomJešćujem svojim neverovatnim šarmom i životnim elanom.

    Besmislice.

    Krenuću od sebe: ja bih baš voleo da imam više ploĆica a manje ožiljaka, više kose a manji nosiĆ i tako dalje. Uopšte mi to ne bi smetalo i mislim da bih bio još bolja ličnost nego sada, sa mnogo manje komplexića koji tu i tamo izbiju na površinu.

    Nisam upoznao debelu ženi koja je sa neviđenom gracioznošću nosila svoju težinu i bila srećna zbog nje.

    Sumnjam da tako nešto uopšte postoji, ali ako je to politiĆki korektno i diprinosi kolektivnoj iluziji o šarmu koji prekriva salo, evo počeću da verujem u tu urBanu legendu.

  11. #86

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    i bila srećna zbog nje.
    Cekajte ispade da se sreca meri kilogramima?
    Ja koliko znam i NE-debele zene nisu srecne zbog malih grudi,velikog stopala broja 43,velikog nosa,ravne zadnjice.....

    Ne mogu da verujem ispade da su mrsave zene srecne,pune samopouzdanja,zadovoljne....

    Moja kuma je zena sa 5-10 kg viska kilograma.Ona nikad nije kukala i cmizdrila kako ima visak.Zna da su to geni koje ne moze da promeni i to je to.Oduvek je znala perfektno da se sredi i da izgleda kao bomba bolje od neke mrsave devojcice.
    A pitanje srece..... A sta je to ustvari sreca?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #87

    Odgovor: Debela i onda...?

    ma da! mora da sa njom nesto nije u redu, ili joj je kiselo voce , ako kaze da joj se jebe zivo kad vaga vrisne na njene kg.

    urbana je legenda da se zena oseca dobro u svojoj kozi ukoliko prelazi odredjeni br kilograma koji je svrstava u mrsavice .
    nema sanse da oseca dobro sa 70 kilograma!!! to je nemoguce !!!
    i ne uklapa se u semu i sigurno ta osoba pati !!! i iskompleksirana je !!
    pitajte lav hantera ako mi ne verujteeeeeee buaaaa smrc.

  13. #88

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Cekajte ispade da se sreca meri kilogramima?
    Ja koliko znam i NE-debele zene nisu srecne zbog malih grudi,velikog stopala broja 43,velikog nosa,ravne zadnjice.....

    Ne mogu da verujem ispade da su mrsave zene srecne,pune samopouzdanja,zadovoljne....

    Moja kuma je zena sa 5-10 kg viska kilograma.Ona nikad nije kukala i cmizdrila kako ima visak.Zna da su to geni koje ne moze da promeni i to je to.Oduvek je znala perfektno da se sredi i da izgleda kao bomba bolje od neke mrsave devojcice.
    A pitanje srece..... A sta je to ustvari sreca?
    Ako ti nije problem, ne istrži mi rečenice iz kontexta, jer onda ne znače ništa. Ako je ono što si citirala (po tvom mišljenju) poenta moje priče, a tvoj post njen nastavak, mi se nikada nećemo (spo)razumeti.

    Što je sasvim ok.

  14. #89

    Odgovor: Debela i onda...?

    Zar mislis da zena sa 40 i nesto moze da bude iskompleksirana?
    To mi vise rezervisano za pubertetlije....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #90

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ako ti nije problem, ne istrži mi rečenice iz kontexta, jer onda ne znače ništa. Ako je ono što si citirala (po tvom mišljenju) poenta moje priče, a tvoj post njen nastavak, mi se nikada nećemo (spo)razumeti.

    Što je sasvim ok.
    Evo nije mi problemCitiram sve od reci do reci ....
    Ne mozemo se nikako sporazumeti naravno
    Da li si nekad bio debeo pa tvrdis to sto pises?
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 08:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •