Debela i onda...? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 109
  1. #16

    Odgovor: Debela i onda...?

    zene koje su 'pune sebe'
    paa.,ok samo ako nije extremno,da recimo ne mogu ni da padnu,koliko su debele

  2. #17

    Odgovor: Debela i onda...?

    htedoh sad da napišem nesto u smislu kao "prvi utisak, izgled, ovo ono", ko bude razumeo znaće šta sam mislio, al samo malo razmislih i sam svoju misao demantovah....
    .....setio sam se jedne "buce" koju čim sam video, video njene krupne prelepe crne oči i njen fantastičan osmeh i "puna usta zubi".... pa onda još i kad je "progovorila", tj. kad smo počeli da pričamo.... pa ja nisam mogao da prestanem da blejim u nju i da ne skidam osmeh u njenom prisustvu..... znači u sekundi svi navodni "kriterijumi", tobož "ukus" i sve, po pitanju izgleda "moje" žene, ne da su postali nebitni, već su prestali da postoje..... nažalost bila je i dalje je "vezana", pa smo i dan danas mnogo dobri "gari" (za one van ns to znaci "drugari" )..... generalno, s "bucama" i imam takvo iskustvo, mnogo dobri "gari" i imam mnogo takvih "garisha", ali ne isključujem ni druge mogućnosti..... nemam takvih predrasuda....
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  3. #18

    Odgovor: Debela i onda...?

    Izgled svakako nije presudan,ali...Ja mislim da je to ipak stvar
    kulture i odnosa prema sebi,isto kao i pokvareni zubi,neuredna kosa...
    Ako ne povedes racuna prvo o sebi kako ces onda usmeriti npr.decu?

  4. #19

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    )..... generalno, s "bucama" i imam takvo iskustvo, mnogo dobri "gari" i imam mnogo takvih "garisha", ali ne isključujem ni druge mogućnosti..... nemam takvih predrasuda....
    kod nas se kad se neko nekom bas i ne svidja kaze ajd budemo gari,.gari budimo samo dobri drugovi,...

    ali kad neko ko je debeo trazi svoju jucu debeljucu to je tako slatko,.i lepse nego da ima nekog misa malenoga pa da mu tepa misicu moj


    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Izgled svakako nije presudan,ali...Ja mislim da je to ipak stvar
    kulture i odnosa prema sebi,isto kao i pokvareni zubi,neuredna kosa...
    Ako ne povedes racuna prvo o sebi kako ces onda usmeriti npr.decu?
    a krupnije kosti pa takva je gradja stabilna a stabilna zena je osnov svega i kucu da nosi na ledjima !

  5. #20

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    lepse nego da ima nekog misa malenoga pa da mu tepa misicu moj

    A zasto bi bilo?

    Opet smo kod predrasuda.

    Tema je vezana za predrasude o debelim zenama,a svelo se sve na predrasude o mrsavim,ili zgodnim.Nema potrebe da se jedni kude kako bi se drugi hvalili
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #21

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    A zasto bi bilo?

    Opet smo kod predrasuda.

    Tema je vezana za predrasude o debelim zenama,a svelo se sve na predrasude o mrsavim,ili zgodnim.Nema potrebe da se jedni kude kako bi se drugi hvalili
    pogresno si shvatila,....
    kad imas trsavu devojku koja zvekece dok hoda sanjas o ladji!
    Kad imas ladju sanjas o ...

    jednostavno Debela pa sta,...al kad me nece nijedna Duca a ova moja nikako da je ugojim za sve ove godine ...pa da budem sretan sa jednom od Trse do Juce debeljuce o jednom trosku.. a ona meni kaze svinjo debela a nisam debeo samo sam se malko ugojio 10kg za sve godine braka ali od njene hrane ne od komsijske
    Poruku je izmenio robert ns, 22.11.2008 u 22:26 Razlog: volem juce pa makar bile i debeljuce

  7. #22

    Odgovor: Debela i onda...?

    stvarno,ja sam bio u blizini gde je jedna lepa i fina devojka bila zaista tuzna,jer sto tako izgleda,ona nije kriva,neki silibajzeri su joj se podsmehivali i nisu je ok gledali..,ja sam bio veoma zgranut,i ja se nisam se osecao ok,zato sto je ona tako divna,lepa i nezasluzuje one seljacine u dusi

  8. #23

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Možda sam i ja ''ćup sa drškama'',155cm i 75kg....i onda?Mene zanima to ..''i onda''....
    Eh, koh muskarcima nikad nemo's udovoljiti.
    Po meni stvar kilaze je kako se ona nosi.
    Dobro, tu ne prihvatam onu ekstremnu gojaznost, koja se pravda na bolest, a izazvana je brdom cipsa i brze hrane,onako usput.
    Nekad, imam obicaj dok sedim u mom omiljenom kaficu u centru da gledam prolaznike.
    I vidim lepe i zgodne devojke,koje nemaju ono nesto sto bih izdvojilo, nista osim uniformisanosti.
    Vidim i one bucke,koje svoju kilazu nose na savrsen nacin.
    Stvar ukusa.

  9. #24

    Odgovor: Debela i onda...?

    Rece Bella stvar ukusa slazem se
    Znam puno *buca* koje su simpaticne,sarmantne,vesele,srdacne,dobrodusne.... .
    Moja kuma je *buca* i to jedna mnogo sarmantna,vesela,duhovita....i elegantna.Ona kad se picne nije joj ravna ni jedna klinka od 20godina.Ona je neko ko zna da istakne ono lepo na njoj,da zamaskira visak....zapravo ona zna da nosi to. I sto me odusevljava nikad je nisam cula da se zali na visak kilograma i
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #25

    Odgovor: Debela i onda...?

    Debela i onda....Nista Shut Karta

  11. #26

    Odgovor: Debela i onda...?

    dosada sam bio neodlucan, ali odnedavno definitivno ne zelim jako gojaznu partnerku...
    jednostavno mi se ne dopada...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #27

    Odgovor: Debela i onda...?

    tesko... ne smeta mi gojaznost
    ali me ne privlaci ni malo...

    jednostavno nije to moj tip zene

    a smatram da i radi zdravlja covek treba da
    povede racuna o svom telu

  13. #28

    Odgovor: Debela i onda...?



    Njemu ne smeta, mozda ne moze da dise " punim plucima", ali je prihvatio svoju debelu voljenu partnerku!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #29

    Odgovor: Debela i onda...?

    ili je dobio 500 dolara za malo teskog fizickog posla
    slikanja s njom...?

  15. #30

    Odgovor: Debela i onda...?

    Debela devojka ?! Ne, ni slucajno ! To ne dolazi u obzir.

    Ja nisam tebeo pa zato ne zelim ni da moja devojka bude debela.

    Mogu biti drug/prijatelj debeloj devojci ali nesto vise od toga nikako.

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 08:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •