Plaćen sex
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 121

Tema: Plaćen sex

  1. #1

    Plaćen sex

    Da ovde ne objašnjavamo fenomen prostitucije. Činjenica je da prostitutki ima jer imaju "tržište".
    E, dragi naši muški, da vas čujemo:
    Da li ste od onih koji "novce za pi.... nikad neće dati" ili ste ipak koristili (možda i dalje koristite) usluge ovih dama?
    Učinili ste (činite) to iz znatiželje, uzbuđenja, ili vam je to ventil kad naiđu "sušni dani"? Možda imate neki drugi, nenaveden razlog?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Plaćen sex

    ...nisam imao potrebu da koristim... ...a nadam se da ni neću...

  3. #3

    Odgovor: Plaćen sex

    Ја мислим да наше друштво није толерантно према оваквим појавама, и да би мушарцу који би се овде пријавио одмах залепили некакву етикету илити стигму. Једноставно, морамо да научимо да будемо више опен мајндид. А хомосексуалци, то је ок, то више нико не осуђује!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја мислим да наше друштво није толерантно према оваквим појавама, и да би мушарцу који би се овде пријавио одмах залепили некакву етикету илити стигму. Једноставно, морамо да научимо да будемо више опен мајндид. А хомосексуалци, то је ок, то више нико не осуђује!
    ...možda bi mu žene zalepile etiketu...ja nemam ništa protiv toga, nisam imao potrebu, ne znači da osuđujem...

  5. #5

    Odgovor: Plaćen sex

    takođe nisam, i nadam se da neću. možda bi ali samo po preporuci za nešto što je extra, neverijem ni tad

  6. #6

    Odgovor: Plaćen sex

    @macak1610
    Da li to znači da bi to eventualno uradio samo zbog znatiželje?
    A šta ako ti se svide takvi izleti?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Plaćen sex

    ...mada......kad bolje razmislim... ...možda bih pristao na kompenzaciju... ...teško je izvući keš u današnje vreme...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    @macak1610
    Da li to znači da bi to eventualno uradio samo zbog znatiželje?
    A šta ako ti se svide takvi izleti?
    ...jel to usledila zabrinutost povodom glasina da firma ide na doboš, pa sad planiraš da pokreneš biznis po mladjinom programu i otvoriš nova radna mesta za mlade...

  8. #8

    Plaćen sex

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...možda bi mu žene zalepile etiketu...ja nemam ništa protiv toga, nisam imao potrebu, ne znači da osuđujem...
    Друго си ти, ти си толерантан по тим питањима

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A šta ako ti se svide takvi izleti?
    Одлично питање!
    Причају пријатељи мојих пријатеља... нема смарања, нема игрица, нема лагања, нема жена које не знају ни саме шта хоће, нема приче у празно, нема процењивања, одмеравања да ли је боља од тебе или није, поређења са комшијом или поштаром... диван чист искрен однос... проблем је ако ти се то свиди...
    Poruku je izmenio Mish, 02.10.2008 u 23:24 Razlog: spojene uzastopne poruke
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Друго си ти, ти си толерантан по тим питањима
    ...zato za pedere nisam...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Одлично питање!
    Причају пријатељи мојих пријатеља... нема смарања, нема игрица, нема лагања, нема жена које не знају ни саме шта хоће, нема приче у празно, нема процењивања, одмеравања да ли је боља од тебе или није, поређења са комшијом или поштаром... диван чист искрен однос... проблем је ако ти се то свиди...
    ...mo'š se čovek i zaljubiti u takvu...

  10. #10

    Odgovor: Plaćen sex

    ne zelim da budem etiketiran
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Plaćen sex

    Žute banke nisam dao, niti bilo koju drugu valutu i uslugu. Doduše neke prijateljice noći sam poznavao, čak smo se i družili. Za šankom naravno. Plaćao sam im i pića, ali nikada nisam poželeo seks sa takvim osobama.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Plaćen sex

    zasto se tema odnosi samo na muskarce kad ima i zena koje placaju seks? jel?
    hm
    danaske prica meni moj kolega,inace Zemunac koji lici na sve osim na Zemunca,kako je u Bg-u uhapsen lik koji je iznajmljivao svog psa za seks sa zenama...i jos kaze,da se taj namplatio para...posao cveta,on vozi dva dzipa od po ne znam ni ja koliko desetina hiljada evrica,i ima nekoliko mobilnih...daklem,mora da ih ima,jer ne postizava s jednim sve...
    eto ti sad....
    a ker,kaze moj kolega,izdresiraaaaannnnnn!!!!! cudo jedno....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    nisam Ja maJke mi....
    ni ja ... ne lajem na muşterije
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    nisam Ja maJke mi....
    eto,razmisljam nesto...onaj moj ker nije isplatio nista od onog sto smo ulozili na njega....samo se vuce po dvoristu ko neka mrcina i stalno trazi da jede i jede i jede....
    a ne privredjuje ni malo.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •