Plaćen sex - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 121

Tema: Plaćen sex

  1. #31

    Odgovor: Plaćen sex

    Da ovde ne objašnjavamo fenomen prostitucije. Činjenica je da prostitutki ima jer imaju "tržište".
    E, dragi naši muški, da vas čujemo:
    Da li ste od onih koji "novce za pi.... nikad neće dati" ili ste ipak koristili (možda i dalje koristite) usluge ovih dama?
    Učinili ste (činite) to iz znatiželje, uzbuđenja, ili vam je to ventil kad naiđu "sušni dani"? Možda imate neki drugi, nenaveden razlog?

    Dao bih, da imam dovoljno kinte. Ali bih otishao u inozemstvo i naruchio crnkinju, azijatkinju, brazilku...chistio shirenja vidika radi...



  2. #32

    Odgovor: Plaćen sex

    Daaa mulatkinja holandska i kineskinja,tajlanđanka,ali....na celu noć,a ne 30e za klečanje ili 50e za sat hopa cupa... čisto da ne bude da me ne probaju...

  3. #33

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    jeo si ih?
    Fali tu jedno slovo izmedju e i o

  4. #34

    Odgovor: Plaćen sex

    Meni ne, možda tebi ... fali... slovo...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #35

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam trenutno za 23 godine probao devojke od 18 do 31 godine a ispod 18 necu da brojim
    Ako si se osvrnuo na moj dobronamerni savet,onda il' me nisi shvatio il' ne možeš da shvatiš...

    Apropo probanja... Zašto ne pođeš od neke njihove ili univerzalne istine da su one tebe samo probale... Ti si na probi uvek što ne utuviš to sebi u glavu,nisi još u tom dobu niti u toj moći očigledno je da od tebe zavisi i da ti budeš taj koji kontrolišeš kome je kako bilo... Ne pomišljaj da si nekoga ti iskoristio,jer možda je njima bilo bolje,pa si ti iskorišćen,a zašto si bačen već pitanje za tebe samo...

    Ispod 18 nemaš šta da probaš,gubite energiju i vreme,niti ti saznaješ nešto novo , niti oni šta imaju da nauče od tebe... sa ovima od 16 možeš i u zatvor,pa sve i da ih oženiš...takav zakon jbg...

    Što veći broj recki dovodi u pitanje tvoju umešnost u sex-u , važi i za njih i za tebe... Devojka ili se rodi da bude čulnija od proseka ili se nauči ako naleti na prave u početku karijere,a tako i kod nas...ili jesi ili nisi... Mada te čulnije i shvataju da nije primereno sebe davati svakoj budali,pa nađeš curu sa malim iskustvom po ciframa,a najvećim zadovoljstvom za sebe ili obrnuto...mnogo frajera,a zadovoljstvo za kajanje...tako ti je moj kolega mladi i sa nama...

    Volim da plaćam emocijama,ko ne plati na mostu,plati na ćupriji,ali s godinama nekako sve manje emocija na računu...

    Da ne zaboravim... Najlepše mi je bilo kada je prostitutka od 19 sela u autobus,jer ja nisam mogao van tek tako i došla do mene na noć,starijeg 22 godine od nje... e to je gušt... kada ti se plaćen sex ne naplati,već ista u slobodno vreme potroši vreme i pare da te 'proba' samo... Al' do te slave nije lako stići...

  6. #36

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Placen sex,hmm sex je sex pa makar on bio i placen.
    ... tano a jeftiniji je od braka
    - Ne kupujem njenoj mami cvee i ne moram da joj se ulizujem i pravim fin
    - ne oblaim je
    - ne ranim je
    - ne brani mi nişta
    - ne ucenjujeme
    Kad bolje razmislim plaenice su mnogo praktinije od cmizdravih veza i moljenja za peglanje jedne koşulje ...
    Zivele plaenice
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #37

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ... tano a jeftiniji je od braka
    - Ne kupujem njenoj mami cvee i ne moram da joj se ulizujem i pravim fin
    - ne oblaim je
    - ne ranim je
    - ne brani mi nişta
    - ne ucenjujeme
    Kad bolje razmislim plaenice su mnogo praktinije od cmizdravih veza i moljenja za peglanje jedne koşulje ...
    Zivele plaenice
    Posle ovoga, ostaje mi samo da i da se piscu, te da požurim da nađem jednu takvu.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  8. #38

    Odgovor: Plaćen sex

    ali kad kazu onu otrcanu frazu 'od biraca nema jebaca' kako bi ga tako supio..cus,weli od biraca nema jebaca,znaci swako grdilo koje ti se pusti ono,da powalis,pa wazi.. boga mi ,sam ja probirljiw i to dobro

  9. #39

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Posle ovoga, ostaje mi samo da i da se piscu, te da požurim da nađem jednu takvu.
    ...ajd ' ti u potragu, a ja znam gde ću...

  10. #40

    Odgovor: Plaćen sex

    More, jednom kad se mnogo naljutim, ima da platim dva čoveka da probam i ja to čudo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #41

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    More, jednom kad se mnogo naljutim, ima da platim dva čoveka da probam i ja to čudo..
    ...znam ja dvojicu...jesu skupi ali i kvalitetni...

  12. #42

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ali kad kazu onu otrcanu frazu 'od biraca nema jebaca' kako bi ga tako supio..cus,weli od biraca nema jebaca,znaci swako grdilo koje ti se pusti ono,da powalis,pa wazi.. boga mi ,sam ja probirljiw i to dobro
    ...ko bira...ostane suvoga qrca...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ko bira...ostane suvoga qrca...
    Još jedna varijacija na temu birača:

    - Ko bira ... masturbira!
    Poruku je izmenio memento, 06.10.2008 u 22:38 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #44

    Odgovor: Plaćen sex

    kako ko,wele ''swi kuci sem poneki''..ja ne masturbiram,ja biram i heftam andjele,dok onaj ko ne bira ,dobro mu pane i krezubi zenski bogalj,recimo

  15. #45

    Odgovor: Plaćen sex

    Da niste otišli u ?
    Da vas ne podsećam šta je tema, pročitajte u naslovu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •