Plaćen sex - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 121

Tema: Plaćen sex

  1. #16

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    eto,razmisljam nesto...onaj moj ker nije isplatio nista od onog sto smo ulozili na njega....samo se vuce po dvoristu ko neka mrcina i stalno trazi da jede i jede i jede....
    a ne privredjuje ni malo.....
    ...a ti bi da voziš džip...

  2. #17

    Odgovor: Plaćen sex

    @believer
    Tema je otvorena na muškom kutku ne zato što nema žena koje ne plaćaju sex, nego što je prosto ovo tržište veće i dostupnije muškarcima. A da ne pominjemo onu "Ovo je ovde Balkan"...
    S obzirom da se i muškarci ovde ustežu da odgovore (ne bi li bili etiketirani ), od žena bi mogli očekivati mnogo, mnogo manje odgovora (tačnije, pretpostavljam da bi se 90% složilo sa izjavom "Ja to? Nikad").
    Elem, objasnila sam zašto je tema ovde, a ne na nekom drugom mestu. To ne znači da se odgovarajuća tema ne može otvoriti na nekom drugom mestu gde bi se elaboriralo pitanje plaćenog seksa sa muškarcima, životinjama i štatijaznakome.
    Ali znači da ovde ne treba da vrve

    Objašnjenje je dato, a sada ako neko ima nešto u vezi sa temom neka se izjasni.
    Dalji off-topic postovi biće brisani.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #18

    Odgovor: Plaćen sex

    nikad,pi..to samo oni koji su psihicki ruznioni koji ne umiju da da na prirodan i ok nacin smuwaju i izjebu i tak onaprawe sebi zadowosljstwo..mada stoji,da su kurwe za prwu pomoc,humane zene koje su tu za ''indijance' likowe koji su prosto obogaljeni da ziwe smekerski,za dileje bez stila i mozga

  4. #19

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    S obzirom da se i muškarci ovde ustežu da odgovore (ne bi li bili etiketirani )
    Не бре, већ да не би били етикетирани!

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nikad,pi..to samo oni koji su psihicki ruznioni koji ne umiju da da na prirodan i ok nacin smuwaju i izjebu i tak onaprawe sebi zadowosljstwo..mada stoji,da su kurwe za prwu pomoc,humane zene koje su tu za ''indijance' likowe koji su prosto obogaljeni da ziwe smekerski,za dileje bez stila i mozga
    Изјебу? Тако причаш о узвишеном чину спајања двоје људи у ужитку физичке компоненте љубави? Није чудо што причаш и ово остало... још ти млека треба да пијеш синак, још...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #20

    Odgovor: Plaćen sex

    yossarian,jesi li ti neki swetac?takaw nacin i jeste za takwe..a ja jesam jako suptilan i imam manire,nema potrebe da wrijedjas,i ako se postawljas odje kao swetac..i ostawljas utisak kao super dasa ocigledno imas problema da me razumijes kratko sam rekao da su prostitutke ustwari humane zene koje pomazu ljudima u newolji zaprawo,ako ti je to problem da apsorbujes,ok onda
    Poruku je izmenio egzotic, 02.10.2008 u 23:57

  6. #21

    Odgovor: Plaćen sex

    -Necu da kazem da li jesam, kao ste i ne pricam i sa kojom sam i kad sam i koliko sam i bez placanja ali nemam taj "problem" u smislu, ne znam ti ja, nekog ponizenja ili straha od etiketiranja. Egzoticne masaze, ciscenje cakri, ulja svece, svilene zavese - cucavci, kukuruzi i sta ako je za dzabe nek i smrdi iz usta - ali ima i tu raznih nivoa
    I da odam jedan interni sistem objasnjavanja kakva je cica - nije isto inter toto i 1/4 finala lige sampiona.
    Eto (Samjuel) a ima ih i za prvu postavu Barse, to priznajem da je provereno - sto po talentu sto po tehnici.

  7. #22

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Da ovde ne objašnjavamo fenomen prostitucije. Činjenica je da prostitutki ima jer imaju "tržište".
    E, dragi naši muški, da vas čujemo:
    Da li ste od onih koji "novce za pi.... nikad neće dati" ili ste ipak koristili (možda i dalje koristite) usluge ovih dama?
    Učinili ste (činite) to iz znatiželje, uzbuđenja, ili vam je to ventil kad naiđu "sušni dani"? Možda imate neki drugi, nenaveden razlog?
    ...nikada nisam platio,jer nisam imao potrebe za tim...i nije mi gusht ako oboje ne uzivamo...ako ona nije zadovoljna,kao da nisam ni heftao...
    ...ipak...nikada se ne zna...mozda i platim,ako naletim na neku...koja ce me pocepati kao buldozer stracaru......
    @Nina...gde reche da dresiraju te dzukce?....
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #23

    Odgovor: Plaćen sex

    Nisam plaćao,al' dva puta me častili...jednom ovde,došao stric iz Osla i kaže umreću,a da s tobom zajedno ne 'ebem ništa...zaljubila se prostitutka u njega,a ja jedva jednom ruskinju i bilo mi fuj da nema dalje...ne znam za koji 'rac neko uopšte poželi da bude sa nekim na taj način... Drkanje je vrh vrhova u odnosu na opštenje sa nekim koga plaćaš... Drugi put čekao neke zamafijale u Orašju na prelazu između BiH i CRO,pa u povratku u Bijeljini kod pok. Mauzera 'oće dilov da časti... Jbt dve sestre Moldavke,stvarno ne videh za života ni na duplericama boljih mnogo i lepših,ali i tada ostane opor ukus kao kad za bajati jogurt daš pare,a i ne popiješ ga... E sad znam likove i prostitutke koji su često bili zajedno,pa se rodila ljubav...on oženjen,ona prostitutka,ali i od nje naslutih po priči da ne samo što on nju voli,već i ona njega...to je nesšto drugo...

    Poslednjih 3-4 godine kako stariji počeše mene da plaćaju ovako ili onako...pričam kumu...kaže,pa bio je red da svoju ludost počneš naplaćivati...nisam ga pitao da l' je mislio na q'ac ili moj mozak zajebani,ali dobro me poznavao,što je retkost,pa sam mu poverovao da je i u pravu...

    Ko ne plati na mostu plati na ćupriji... al' sex bez bar sviđanja,malo strasti prvih par puta ili samo prvi put,o ljubavi se priča kasnije, i nije sex,pa je svaka polemika oko plaćanja mlaćenje prazne slame...

  9. #24

    Odgovor: Plaćen sex

    Placen sex,hmm sex je sex pa makar on bio i placen.

  10. #25

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Placen sex,hmm sex je sex pa makar on bio i placen.
    E 'ajde sačekaj bar još 10-12 godina,pa napiši nešto o sexu sa prostitutkom,a i o sexu sa nekim koga ne možeš da zaobiđeš,tako vam se potrefilo,a onda i o sexu sa nekim o kome misliš kada se budiš i kada ležeš...

    Nisam grub,imaš pravo na svoje mišljenje i viđenje sveta oko sebe i sa 18 godina,ali ne prenagljuj,jer smejaćeš se sopstvenom sexu koji sada upražnjavaš kada pređeš 32-34 godine... Dođe ti da se vratiš i svima se izvinjavaš,mada se niko ne žali,niti se žalio,ali mozak ti radi drugačije po tom pitanju kasnije,pa nemoj da te čudi što se bar 30% tvojih vršnjakinja uhvati starijih 15-20 godina i posle ne padaju na svoje godište ili približno svoje NIKADA...

  11. #26

    Odgovor: Plaćen sex

    Ja sam trenutno za 23 godine probao devojke od 18 do 31 godine a ispod 18 necu da brojim

  12. #27

    14 Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam trenutno za 23 godine probao devojke od 18 do 31 godine a ispod 18 necu da brojim

    jeo si ih?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Plaćen sex

    Novac nikad ne bi dao...
    ... za prostitutku.

    Ali, zar je svaki seks free?
    Odvedes je na veceru, platis hotel, imas prvoklasnu ribu ali je imas tada, tamo i mozda nikad vise. Zato to nije vrsta placanja?

    Odvedes je na letovanje a ona kao dopadas joj se pa spava s tobom. Zar to nije vrsta placanja?

    Mislim da nikad ne bi platio nekoj osobi za seks. Mogu naci dovoljno onog cega zelim.
    Mogu li?

    Nadjes devojku, vozas je nedeljama dok dodjes do seksa, prilagodjavas se njenim seksualnim navikama da bi je uopste imao, a i dusa joj je kakva je-takva je. Mucis se godinama dok nadjes pravu.

    Da imam dosta novaca i da nemam devojku/zenu verovatno bi platio jednu prvoklasnu mladu, elitnu, koja moze da zadovolji na sve nacine i telesno i mentalno, pa cak i dusevno. Jednu koju mogu kupiti potpuno, koja nema na desetine partnera nedeljno.
    Da, znam takva kosta za jednu noc vise nego koliko ja zaradim za godinu dana.
    Zato ne placam za seks.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #29

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Jednu koju mogu kupiti potpuno, koja nema na desetine partnera nedeljno.
    Kupiti osobu potpuno?
    Kupićeš njeno telo, njeno vreme, njenu pažnju, ali nju nikada. Pa bila ona prvoklasna ili tzv. kamenjarka.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #30

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Kupiti osobu potpuno?
    Kupićeš njeno telo, njeno vreme, njenu pažnju, ali nju nikada. Pa bila ona prvoklasna ili tzv. kamenjarka.
    Zavisi sta podrazumevamo pod njom.
    Ako mislis na to da radi nesto protiv svoje volje pa odvaja dusu od tela, ne mislim na to.
    Postoje devojke koje se samovoljno prodaju. Vole to da rade kao profesiju,i same odlucuju da li ce sklopiti posao ili ne.
    Ako se odluce za, onda se ponasaju krajnje ``profesionalno``.
    Obzirom da nemam para za to, pricam samo informativno, kao o nekom Ferariju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •