Zavodnice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29

Tema: Zavodnice

  1. #1

    Zavodnice

    Nisu samo muškarci skloni promiskuitetu, već i žene. Iako su uzroci takvog ponašanja žena gotovo identični ponašanju promiskuitetnih muškaraca, famoznih švalera, posledice za takve žene su sasvim drugačije nego u muškom slučaju.

    U našoj sredini je još snažno uvreženo mišljenje da su švaleri face i frajeri, a žene kurve, drolje, kučke i ko zna šta sve još. Da li je to baš tako i šta je uzrok tome?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Zavodnice

    naravno da jeste zene zavodnice dobijaju etiketu lake zenske a tip muskarca svalera se penje visoko na lestvici on je dasa,frajera to sve zbog duplih arsina
    jer na balkanu jos uvek vlada patrijahat sa malom tendencijom menjanja postojeceg sto muskarcima itekako odgovara a sto bi onda nesto menjali?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #3

    Odgovor: Zavodnice

    po meni zawodnice su: ili su namiguse,ili oce samo sto prije da se udaju(wataju zadnji woz),ili su glupe,ili su nimfomanke,ili drogasice iz drogaske familije:hahaha

  4. #4

    Odgovor: Zavodnice

    Suvise mi je lep naziv zavodnice za dame koje su sklone promiskuitetu.
    Nazvala bi ih fufice.To im vise prilici.
    Zavodjenje je umetnost.
    Raznim postupcima zene zavode muskarce u zelji da im se dopadnu: komunikacijom,igrom,hodom,nacinom odevanja,izrazom lica,...
    Nije mi u skladu zato naziv teme i uvodni post.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #5

    Odgovor: Zavodnice

    i ja mislim da uvodni post i naslov teme nemaju baš neke naročite veze..

    zavodnica po meni ne mora biti promiskuitetna žena, ona može da zavodi samo jednog muškarca..iznova i iznova..

    zavodjenje je talenat, to je način življenja..žene koje imaju taj dar su stvarno žene u pravom smislu te reči, a zavodjenje se ne vezuje samo za krevet i sex..

    a koja je razlika izmedju promiskuitetnih muškaraca i žena?

    pa nema je..obrni, okreni-dodje mu na isto..

  6. #6

    Odgovor: Zavodnice

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    U našoj sredini je još snažno uvreženo mišljenje da su švaleri face i frajeri, a žene kurve, drolje, kučke i ko zna šta sve još. Da li je to baš tako i šta je uzrok tome?

    Moram priznati da neretko čujem i komentar tipa "budala, prevario onako lepu i dobru ženu" ili "ma našla drugog, šta će joj ona budala".
    Mislim da se u našoj sredini ipak pomeraju granice i da se neki stereotipi menjaju.
    Činjenica da je patrijahalno vaspitanje ne osuđuje promiskuitetno ponašanje muškaraca, dok je promiskuitetna žena okarakterisana kao biće niže vrednosti.

    S druge strane, ne bih promiskuitetne žene nazvala zavodnicama.
    Po mom mišljenju zavodnica je žena koja flertuje sa muškarcem, diskretno mu skrećući pažnju na svoje ženske čari, lepotu, fizičku privlačnost i to je umeće i nauka, koje se može odnositi na samo jednog muškarca, iznova i iznova.

    Promiskuitetna žena, koja ide iz jedne u drugu seksualnu vezu, bez uplitanja emocija ili namere za ostvarivanjem stalne veze, ukoliko to radi za novac onda je prostitutka a ako to radi onako, iz zabave onda ne znam kako se to zove....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #7

    Odgovor: Zavodnice

    Nisu samo muškarci skloni promiskuitetu, već i žene.
    Ne bi ih ja tako nazvala,za njih postoji drugi naziv,e sad ako je tvoje viđenje drugačije,ok.

    Zavodnica je nešto drugo…mislim da se ljudi rađaju s tim.

    Ne smatram da bi ona bila sa svakim,koga zavede… ne.

    Kada se ona pojavi u prostoriji punoj ljudi,svi pogledi su uprti u nju…

    Ona prosto pleni,i mislim da žena sa takvim umećem,izaziva divljenje kod oba pola.

    Često i nenamerno,ona prosto svojom pojavom zavodi…pokretima tela…pogledom,ne mora pod obavezno biti ni nadprosečna lepotica.

    Ne mora ni da ulaže neke silne napore,kad nekog poželi da zavede..ona ga samo pogleda…i to je dovoljno.

    ...naravno,ovo je samo moje mišljenje i ne mora biti tako...
    Poruku je izmenio duga12, 05.10.2008 u 03:13

  8. #8

    Odgovor: Zavodnice

    zavedes pa shvatis da ti se vise ne svidja....
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  9. #9

    Odgovor: Zavodnice

    Moram priznati da sam namerno dao ponešto romantičan naziv ovoj temi, koji odaje utisak da je u velikom raskoraku sa početnim postom upravo očekujući reakcije u tom smislu. Međutim, reakcije su premašila moja očekivanja...

    Naime, dešava se suštinska sličnost sa reakcijama na temi Švaler. Ako se teme uporede, lako se može uočiti da je značajan broj replika bio usmeren u negiranju, ili bar ublažavanju, negativnog mišljenja o švalerima koje sam izneo u početnom postu. Te, da kažem, apologetske postove pisalu su, naravno, muškarci. I to ona tvrda balkanska mačo ekipa.

    I šta se sada dešava? Dame koje su gotovo listom napadale te "nedozrele", "nesigurne", "sebične" itd. muške skotove , na jednom su pune razumevanja i simpatija za žene sa suštinski identičnim manirima koje poseduju švaleri. Odjednom se slamanje srca suprotmom polu zove umetnost, šarm, urođeni kvaliteti, talenat, nauka, diskretno (valjda da ne vidi partner) skretanje pažnje na svoje čari, svoju lepotu i fizičku privlačnost, one su nešto drugo itd.

    Meni je sve ovo neobično simpatično i baš me veseli, posebno i zbog toga, jer je više nego očito da se u formiranju svojih stavova uglavnom baziramo na svojim projekcijama i predstavama nekih pojava i događaja, tako da za iste ili slične pojave i nemamo baš iste ili slične aršine.
    Poruku je izmenio memento, 05.10.2008 u 08:36 Razlog: slovne greške
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #10

    Odgovor: Zavodnice

    ja ih volim
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Zavodnice

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Međutim, reakcije su premašila moja očekivanja...
    Naime, dešava se suštinska sličnost sa reakcijama na temi Švaler.
    Mene nimalo nije iznenadila tvoja reakcija,kao ni što se tema o zavodnici,našla na podforumu Erotika i sex...a o švaleru smo pisali,na psihologiji čak...

    Meni tu nema nema sličnosti,kada to kažem,ne poistovećujem švalerku i zavodnicu...ne bi ja to u isti koš smestila.Mada suštinska sličnost u vezi reakcija postoji,velika nam je razlika u viđenju ovih tema,rekla bi.


  12. #12

    Odgovor: Zavodnice

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Moram priznati da sam namerno dao ponešto romantičan naziv ovoj temi, koji odaje utisak da je u velikom raskoraku sa početnim postom upravo očekujući reakcije u tom smislu. Međutim, reakcije su premašila moja očekivanja...

    Naime, dešava se suštinska sličnost sa reakcijama na temi Švaler.
    .......
    Meni je sve ovo neobično simpatično i baš me veseli,

    Namece mi se pitanje, isto ono koje je postavio Ilija Cvorovic kada Jakovljevic ostane bez perike, ali posto si sve lepo priznao da nastavimo.

    Tacno je da iz nas govore stereotipovi: zavodnica - fatalna zena - Fata.
    To je po difoltu jedna utegnuta cica i svesna svoje premoci nad muskim organom za razmisljanje. Svest o tome da u startu ima prednost ne ide bez odredjene inteligencije. "To je samo za odlikase"

  13. #13

    Odgovor: Zavodnice

    Dok kod muskaraca glavnu motivaciju cini ego, kod nekih zena je to vrsta telesne potrebe.

    Nisu pojave potpuno iste, kao ni razlozi.

    Koliko sam shvatio danasnje mlade devojke su do 25. godina cesto vec presle i 10 partnera, pa ne znam ima li smisla deliti na zavodnice ili ne...

    Vremena se menjaju, zene na drugaciji nacin iskazuju svoju seksualnost nego ranije.
    Zavodnice moje generacije su danas uglavnom srecne majke, sa muzem strancem a neke i domacinom...
    Da li i dalje zavode, pojma nemam. Verovatno ne jer su se prilicno raspustile (sto nikako ne mogu razumeti kod zena).
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Zavodnice

    Vecita inspiracija umetnicima...da nije tih fatalnih zena kako bismo samo ostali uskraceni za mnoga umetnicka ostvarenja........
    Meni je film Malena na odlican nacin predstavio uspon i pad jedne lepotice, zavodnice.
    dreamhunter...

  15. #15

    Odgovor: Zavodnice

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ja ih volim
    ...i ja...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •