Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje?

    I upropašćavanje Zrenjanina i ovajđenje nekoga zbog toga i čistka u Zrenjaninu.

    A do sledećih izbora se neće zaboraviti, jer posledice tek dolaze. No, svi znamo da ne građani broje glasove na izborima, nego predstavnici stranaka i nekakvi kupljeni NVO-i a predstavnici ino-vlada koje imaju interes posmatraju, da se kolač ravnopravno podeli. Igraju se ljudi izbora, pa ne gine nam revolucija, socijalna...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    No, svi znamo da ne građani broje glasove na izborima, nego predstavnici stranaka i nekakvi kupljeni NVO-i a predstavnici ino-vlada koje imaju interes posmatraju, da se kolač ravnopravno podeli. Igraju se ljudi izbora, pa ne gine nam revolucija, socijalna...
    Neverovatna glupost. Ne mogu a da se ne zapitam dokle ce se samo ponavljati?

    Znachi druze Itebejac, vec 8 godina sam ja taj koji broji glasove i ne znam nachin na koji bih ih pokrao (a da ne pribegavam fizichkom nasilju, tipa oslepljivanja ostalih chlanova izborne komisije, a ima ih gomila, to ste svi mogli da vidite). Znachi, pishi shta hocesh, uopshte mi ne smeta, ali na gluposti tipa "kradja glasova" sam alergichan. Ili nisi chuo da Slobelix vishe ne jashe ovim krajevima?
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Neverovatna glupost. Ne mogu a da se ne zapitam dokle ce se samo ponavljati?

    Znachi druze Itebejac, vec 8 godina sam ja taj koji broji glasove i ne znam nachin na koji bih ih pokrao (a da ne pribegavam fizichkom nasilju, tipa oslepljivanja ostalih chlanova izborne komisije, a ima ih gomila, to ste svi mogli da vidite). Znachi, pishi shta hocesh, uopshte mi ne smeta, ali na gluposti tipa "kradja glasova" sam alergichan. Ili nisi chuo da Slobelix vishe ne jashe ovim krajevima?
    Istina živa. I ja sam dugo u biračkom odboru i odgovorno tvrdim da je krađa glasova bukvalno neizvodljiva. Svaka čast ako uspeš da ukradeš samo jedan glas, a kamoli neki broj koji bi bio presudan.
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje?

    Ne razumete poruku društva,..
    "Mi smo tu samo zbog para.."

    Kupljeni su to izbori unapred, gledajte za primer američke - sve se vrti samo oko para.. kod nas mislite da ne?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Čistka u DS-u ili samo obično hapšenje?

    Najnovija vest je da su Goranu Knežević i ostalima produžili pritvor da ne bi uticali na svedoke, jer još nisu saslušali sve svedoke.

    Još nisu saslušali sve svedoke - nisu uzeli iskaze - to znači da još nema potpune optužnice? - ondak ni zločin još nije dokazan? - ondak se ugrožavaju ljudska prava pritvorenih?

    Ako policija ne uzme iskaze "predloženih" svedoka do 2012-e, onda će pritvoreni biti dotle u pritvoru? Pa će se ustanoviti da nisu krivi, pa će tužiti državu, i onda mi porezne platiše preko poreza bum platili odštetu, jer su policajci i istražne sudije zevale...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  2. Kreativna samoća
    Autor Isahara u forumu Ljubav
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:35
  3. ...samo za oženjene...
    Autor veverica u forumu Muška kafana
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 22.05.2011, 07:37
  4. Da li je vaš muškarac samo vaš
    Autor alokin74 u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 08:53
  5. To može samo baba
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 09:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •