2+2=?
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Tema: 2+2=?

  1. #1

    2+2=?

    Ukoliko jedna žena poseduje praktičnost kakvu obično,tvrde mnogi,poseduju muškarci i povodi se više razumom,nego osećanjima,da li to može biti prihvaćeno od strane sredine u kojoj živi?
    Od malena žene su vaspitavane u okviru onih vrednosti koje su smatrane ''prihvatljivim'' za njihov pol i mesto koje im ''pol određuje''.Vrednosti su umiljatost,strpljenje,ali i lukavstvo.Među tim ''poželjnim'' vrednostima je i uzmicanje pred problemima-kada uzmičete lakše vas je izmanipulisati,bilo da je manipulant jedan ''zao'' muž,bilo da je to jedan nemarni roditelj,ili poslodavac.Na uzmicanje žene se oslanjaju sve kategorije manipulanata.I svi svesno podržavaju ''sentimentalnost'' kod žena.Ne odgovara im ''praktična žena''.Ne odgovara im žena koja poseduje ''kritički odnos prema stvarnosti''.Ne odgovara im kada dobro poznatu činjenicu kako su 2 i 2 jednako 4 potvrđuje jedna žena.
    Da li je teško prihvatiti ženu kojoj su 2+2=4?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: 2+2=?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Da li je teško prihvatiti ženu kojoj su 2+2=4?
    nije uopste tesko prihvatiti zenu kojoj su 2+2=4 kad znam da je zavrsila matematiku.

    i kad mi sve uvek govori brojkama na papiru a papir ko papir a zene su uvek prakticne a nekad i romanticne
    Poruku je izmenio robert ns, 28.11.2008 u 20:52 Razlog: prakticno volim te romanticno

  3. #3

    Odgovor: 2+2=?

    ...prave žene se zadovoljavaju jednocifrenim brojevima... ...kad kupuju...

  4. #4

    Odgovor: 2+2=?

    Ja sam se, verovatno zbog izuzetne sreće, uvek nekako nalazio sa ženama koje su, verovali ili ne, znale da je 2+2=4. I ne samo to. Sve odreda su znale i da pišu i da čitaju.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: 2+2=?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Da li je teško prihvatiti ženu kojoj su 2+2=4?
    Ne da nije teško, nego je inteligentna žena velika sreća i zadovoljstvo.
    Obožavam pametne i jake žene, pa sam uz takve ceo život provodio i od njih puno toga naučio.
    Postoje predrasude, da se lakše izadje na kraj s onim drugim ženama, al' ja sam se puno puta uverio,
    da je mnogo lakše naći zajednički jezik i dogovoriti se s pametnicom. Inteligencija i praktičnost mi nekako uvek idu zajedno.
    Nema većeg zadovoljstva u vezi, nego kad uvek imaš skim da razmeniš mišljenja o bilo kojoj temi koja te muči.
    A nebrojeno puta sam dobijao rešenja i podršku ka zajedničkom cilju od inteligentnije od mene.

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  6. #6

    Odgovor: 2+2=?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Ne da nije teško, nego je inteligentna žena velika sreća i zadovoljstvo.
    Obožavam pametne i jake žene, pa sam uz takve ceo život provodio i od njih puno toga naučio.
    Postoje predrasude, da se lakše izadje na kraj s onim drugim ženama, al' ja sam se puno puta uverio,
    da je mnogo lakše naći zajednički jezik i dogovoriti se s pametnicom. Inteligencija i praktičnost mi nekako uvek idu zajedno.
    Nema većeg zadovoljstva u vezi, nego kad uvek imaš skim da razmeniš mišljenja o bilo kojoj temi koja te muči.
    A nebrojeno puta sam dobijao rešenja i podršku ka zajedničkom cilju od inteligentnije od mene.
    Vladapero,mislim sta reci?Prilog 2454
    Lakse je manipulisati sa manje pametnom.
    I zato pametne zene su izazov za jakog i stabilnog muskarca.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #7

    Odgovor: 2+2=?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Vladapero,mislim sta reci?Prilog 2454
    Lakse je manipulisati sa manje pametnom.
    I zato pametne zene su izazov za jakog i stabilnog muskarca.


    Dodala bih još nešto na sve ovo: za pametne žene se,tako reći,''lepe'' kao po nekom pravilu komformisti jer ih privlači ta snaga koju u sebi ima jedna žena dovoljno mudra da ne pristane na kompromise i ulagivanja iz računa.Zatim,kada se otični,ipak malko preračunaju,shvate kako ne mogu da prate tempo jedne,takve žene i nađu joj zamenu.Ta zamena je,opet kao po nekom pravilu,jedna kopija one prve,mudre žene-ima njene kvalitete što se tiče obrazovanja,ali je njeno postojanje u potpunoj saglasnosti sa njegovom željom da živi udobno.
    Muškarci koji su kukavice,gotovo uvek prodaju žene za malo sigurnosti,za malo uljuljkanosti.

    2+2=4,to zna svaka mudra žena i svaki mudar muškarac.To znaju svi,ali nisu svi dovoljno pošteni da to tako i prihvate.Poneki ljudi traže zaklon od ove vrste matematike,a taj zaklon je žena koja je dovoljno pametna da obezbedi udobnost,a opet dovoljno slaba da tu udobnost okruni pravim smislom.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #8

    Odgovor: 2+2=?

    Ne mogu prate jaku zenu ako su slabi,zeljni divljenja,iskomleksirani....
    Treba jakoj zeni biti partner sa dobrom kondicijom mozga.
    Zamore se.
    Osecaju se smoreno.
    Zato traze laksu varijantu.Lici a nije.
    Nadju nesto sto sija ko zlato . A zlato nije.
    p.s. svaka cast izuzetcima
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #9

    Odgovor: 2+2=?

    Sve zavisi kako njemu ide matematika.
    Baji sa Audijem Q7 i zlatnim lancem oko vrata koji je širine La Manša 2+2=7...pa shodno tome on traži djevojku koja dolazi do istog rezultata samo njoj znanim metodama.

    Oni kojima je 2+2=4 ...pri tome umiju da elaboriraju dobijeni rezultat svakako neće htjeti da ih sluša neko ko ne zna tajne metode dobijanja tog rezultata... Još ako pri tome umije da dodaje krevet, oduzima odjeću, dijeli noge i množi...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: 2+2=?

    Znam da sabiram, mnozim, oduzimam....ma svasta nesto, ali kad pocnem da se presabiram...moz da bude svakojakih ishoda, ne samo matematickih, nego i drugih jel..
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #11

    Odgovor: 2+2=?

    2 + 2 = Baba

    Ako pod zbirom podrazumevamo kombinaciju inteligencije i lepote.

  12. #12

    Odgovor: 2+2=?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    2 + 2 = Baba

    Ako pod zbirom podrazumevamo kombinaciju inteligencije i lepote.
    Pogresan odgovor

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •