Švaler - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 117 od ukupno 117

Tema: Švaler

  1. #106

    Odgovor: Švaler

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Devojke! Žene!

    Zar vam nebi bilo draže da uhvatite momka ili muža u krevetu sa nekom devojkom nego sa nekim momkom.

    Ja glasam za ovo prvo.

    A vi vidite šta biste volele.
    Ne bih volela ništa
    Taman da se valja u MOM krevetu, na MOJOJ posteljini sa MOJIM čovekom..
    Uh, ne smem ni da pomislim
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #107

    Odgovor: Švaler

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Devojke! Žene!

    Zar vam nebi bilo draže da uhvatite momka ili muža u krevetu sa nekom devojkom nego sa nekim momkom.

    Ja glasam za ovo prvo.

    A vi vidite šta biste volele.

    A zašto bi mi njih uopće morale uhvatiti sa ikime u krevetu??
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #108

    Odgovor: Švaler

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Devojke! Žene!

    Zar vam nebi bilo draže da uhvatite momka ili muža u krevetu sa nekom devojkom nego sa nekim momkom.

    Ja glasam za ovo prvo.

    A vi vidite šta biste volele.
    koji apsurd od dileme swalercina nema sta

  4. #109

    Odgovor: Švaler

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    A zašto bi mi njih uopće morale uhvatiti sa ikime u krevetu??
    mozeş ti da ga uvatiş i negde drugde ali je u krevetu najudobnije
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #110

    Odgovor: Švaler

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    mozeş ti da ga uvatiş i negde drugde ali je u krevetu najudobnije
    Evo, zato ste Vi meni zakon! Nema šta!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #111

    Odgovor: Švaler

    ...da se ne lazemo...svaki muskarac bi metnuo svakoj ribi koja mu se svidi...razlika je samo sto neki imaju muda da to urade(a u braku su ili imaju vezu) a oni drugi nemaju...svaler voli zene...jer ni jedna nije ista...svaka zena ima nesto posebno,sto je razlikuje od druge...i svaka nova je novo,drugacije iskustvo...da,mislim da je u pitanju nemirni duh,a ne neka emotivna falinka koja tera muskarce na cesto zavodjenje i menjanje zena...kapiram zene koje ne vole svalere,ali kada muskarci pocnu da ih osudju,e onda mi se prikenja...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #112

    Švaler

    ............

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...svaler voli zene...


    jes da kako ne voli

    "penis bonus pax in domus" pravi kućni tip....'be po kućama
    Poruku je izmenio Mish, 02.10.2008 u 18:55 Razlog: spojene uzastopne poruke

  8. #113

    Odgovor: Švaler

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    ............





    jes da kako ne voli

    "penis bonus pax in domus" pravi kućni tip....'be po kućama
    ...nije obavezno...moze i po sljivici...i livadama...



    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #114

    Odgovor: Švaler

    Imao sam jednog strica švalera. Imao je niz dobrih osobina, ali i jednu manu. Strasno je voleo žene. Sećam se da je i u nekim srednjim godinama bio aktivan. Vešto je krio svoje švalerske akcije od svoje supruge sve do jednog, da kažem, slučaja. Naime, tadašnja njegova meta je zahtevala poseban pristup i on joj se predstavio kao čovek bez obaveza i bez porodice. Ta dotična je želela, pre nego što mu se poda, da optrči koji krug, kako mi je on pričao, pa je zahtevala od od njega da izlaze po restoranima. Znajući da se time dovodi u opasnost da moja strina čuje za te njegove izlaske, on joj je počeo da nabacuje priču kako u gradu ima jedan čovek koji neverovatno liči na njega i da ga je, eto, nedavno jedan prijatelj pitao šta to kao radi jednoj kafani u pripitom stanju. Strina je odmah reagovala rečima:
    - Ju, pa ti ne piješ nikada.
    Ovo je zaista bilo tačno, jer moj stric nikada nije okusio alkohol. On je jedva dočekao strininu reakciju i nastavio:
    - Pa to ti kažem. Ima jedan isti ja i mnogi nas mešaju.
    Pošto je moja strina bila žena domaćica i uvek u poslu, retko je išla do grada, ali je zato imala brojne savesne komšinice koje su počele, onako uokolo, da joj saopštavaju za glasine o njenom mužu. Kad je to ona shvatila, samo je odmahnula rukom:
    - Ma ko će njega onakvog. Osim toga, to i nije on. To je jedan što jako liči na nega...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #115

    Odgovor: Švaler

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...da se ne lazemo...svaki muskarac bi metnuo svakoj ribi koja mu se svidi...razlika je samo sto neki imaju muda da to urade(a u braku su ili imaju vezu) a oni drugi nemaju...svaler voli zene...jer ni jedna nije ista...svaka zena ima nesto posebno,sto je razlikuje od druge...i svaka nova je novo,drugacije iskustvo...da,mislim da je u pitanju nemirni duh,a ne neka emotivna falinka koja tera muskarce na cesto zavodjenje i menjanje zena...kapiram zene koje ne vole svalere,ali kada muskarci pocnu da ih osudju,e onda mi se prikenja...
    Može i tako.
    A može i ovako:

    Da se ne lažemo... nikakva specijalna muda ne trebaju da ga metneš... to umeju i životinje i ljudski profili koji se mudima ne mogu pohvaliti. Treba malo vremena, mesto, prstohvat amnezije i vlage među butinama. Neviđeno šmekerstvo. Muda trebaju da voliš i želiš onu sa kojom si.
    Važi i obratno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #116

    Odgovor: Švaler

    A obično većina pada na stereotipne nedokazane ni sebi ni drugima...

    Nego švaler je ružna reč kao što su sponzorušu izmislili oni koji ne mogu da 'ebu ono što im duša ište...tako se i švaler izmisli da žena zna unapred da se ako je kojim slučajem i zaslužio pažnju,istog kloni,jer je ženiti neće,a možda se ne bi ni udavao...

    Ženskaroši su takođe nekada kod glupljih anatemisani pod istim pojmom,a zapravo su pomenuti svi oni koji nisu sigurni kako su i da l' su dobri bili bivšoj,pa im uvek treba novo ne bi li dokazali sebi da su uspešni,pošto ih već niko ne hvali...

    Frajer se rodi i stvara,kao sportista,ne možeš bez talenta,ali ni bez rada...frajere hvale one koje on skriva,što sa ženskarošima i švalerima nije slučaj...

    Ko se diči etiketiranjem švaler ili švaler i po radi ono što ne bi da njemu drugi rade,pa ne vidim da je ok biti švaler...Nisam uočio da promuskuitetne žene bolje opšte od neiskusnih...to znam i za nas da je slučaj...Genetika valjda ili sve po malo...

  12. #117

    Odgovor: Švaler

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Devojke! Žene!
    A babe?

    Zar vam nebi bilo draže da uhvatite momka ili muža u krevetu sa nekom devojkom nego sa nekim momkom.

    Ja glasam za ovo prvo.

    A vi vidite šta biste volele.
    Dzst seknd pliz da iskalkulisem
    2 muskarca i ja...ili...2 zene i on...e pa ovako: da se _deda_ ne bi previse zamarao time sto bi morao da zadovolji 2 zene, ja glasam za ono drugo. Mislim, da ne bude zabune, ja to samo zbog _dede_...vodim racuna o njegovom zdravlju i takooo...
    Posle bih mu verovatno rekla Mrsh pedercino jedna furundzijska, ali ako vec moram da biram izmedju 2 zla, izabracu ono u kojem bih ja vise uzivala.

    Ama salim se. Valjda...
    I sad sam zaboravila o cemu se radi ovde. A. Da. Svaleri...
    Jesu to one iskompleksirane vecite pubertetlije? Ne znam, samo pitam. Jer ako jesu, sa grobarima necu da imam posla!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •