Prećutkivanje u vezi - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 80 od ukupno 80
  1. #76

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    @lado, dobro je kada možeš tako. Mislim da je to i više nego ok.
    Moj izraz lica me izdaje, taka i da, kada želim da prećutim - džaba je. Sve je tako očito i vidljivo.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #77

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Sreca u vezi / braku zavisi i od onih rijechi koje nikada jedno drugom ne kazhemo...

    Nijesam sadista po prirodi, kad vidim da je ucrnjachen (s' pravom, razlogom), da mu pridodam, pa koliko god bio kriv..Naprotiv, potrudicu se da ga tada zagrlim, jubnem i nasmijem tako, da me isprska pljuvachkom od srece kad se nasmije...nenamjerno, naravno...
    Isto tako ako me napuchi, a on je u super raspolozhenju, a meni neshto nije do 'chojkanja' nacu mu vala iznenadnu sijedu - koja njega u manite bachi, posred bronzina od glave, pa ha!
    Isto tako bi ga zafrljachila nechim, kad bi mi rekao - utjeshio da imam stomachic (a ono drob), da sam slatka kad sam raschupana ka' Milic Vukashinovic, da mi je glasic umiljat kad se probudim, a ja pricham ka' zhaba, da sam prava domacica, a dzibrim na priganiju...

    Meni mozhe(sh) sve da kazhesh..samo nadji pravi nachin
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #78

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    U svaku vezu sam ulazila kao "otvorena knjiga". Znao je sve o mojoj proslosti i sadasnjosti. Ne volim da precutkujem...ne volim da lazem...
    Ne smatram da je dobro precutati nesto...jer kad tad u nekom odsutnom trenutku moze to da izleti...
    Ne znam da li je to "pametno" ili ne...ali to sam ja
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #79

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Precutkivanje spada u one "bele lazi"..... kao manje lose.

    Ne mislim da je dobro (i potrebno) sve reci partneru - ali ako pita.... tu vec svako izbegavanje, foliranje i muvanje, vodi ka spletu lazi iz kojih se kasnije tesko izvlaci.


    Neke stvari precutim iz ciste lenjosti da mu "raportiram"....... a bila bih zahvalna da nekad i on nesto precuti...... nda, kod nas je on "lajavi krelac"

  5. #80

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Ume bilo kakvo prećutkivanje da nanese lepu štetu.
    Zašto? Zato...što se polazi od pretpostavke (koja uopšte ne mora biti tačna) da ono što se prećuti je nešto što se želi sakriti , jer "se zna da nije ok"...( a to ne mora da ima blage veze).
    Ali...znam da muškarci umeju da neke stvari prećute jer ne žele da ženu opterećuju nekim svojim "lošim danom" (ja to zovem..."izuju se pred vratima" i jako poštujem sve koji to umeju ).
    Sa druge strane...mislim da je ipak to međusoban odnos...i da dvoje sami određuju šta žele podeliti sami...a šta sa svetom.
    Mada..život ume da nas stavi u neke situacije i tako nam pobrka sve lončiće .
    Doživljavao sam sa jednom osobom bukvalno kao da smo pod "kupolom" koja nas deli od celog sveta . Osećaj....da postoji samo vaš svet ..u toj kupoli...dok je sav ostatak sveta negde "u drugoj galaksiji". Moram priznati...da je osećaj fantastičan, ličan, intezivan i savršen jer ste svesni da samo vas dvoje "pišete pravila" i da svi aršini sveta nisu merodavni . Druga planeta bukvalno
    Moja preporuka....stvorite samo vaš svet...u njemu se podelite više nego što bi ikada mogli svesni ostatka sveta !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 22:25
  2. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 17:43
  3. Kompromisi u vezi?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2012, 11:05
  4. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 11:16
  5. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 15:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •