Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat sa juga kaže: Pogledaj poruku
    Jeste i dalje tvrdim da je sama doprinijela jer je ljudima puna kapa njenih neutemeljenih optužbi a još više bode oči kada se sastaje sa teroristima i daje im podršku. Navedi mi jednu državu gdje je moguće da to prođe bez posljedica.
    Nekima je očigledno prekipilo.
    Da je bačimo na kolac ili da joj zakivamo eksere pod nokte?
    Dovoljno demokratski?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #17

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Тема служи да се у њој пише о лику и делу као и деловању Соње Бисерко и њене (не)зависне НВО која од како постоји само изазива контраверзе и шокира јавност! Ово је форум и служи да се размене мишљења о некој теми, особи, спорту!

    Послењих дана су све теме на политици генерално неактивне и имају мало постова по дану па тако и ова ....
    A.

    Hvala na objashnjenjE.


    Pohvalno je shto si se ti bash raspisao.

  3. #18

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Da je bačimo na kolac ili da joj zakivamo eksere pod nokte?
    Dovoljno demokratski?


    To si ti rekla. Ja nisam. Pročitaj ponovo moj post. Najviše mrzim kada ljudi namjerno vade iz konteksta i još ponešto dodaju svoje i to predstave kao tuđe mišljenje. Isto kao što ne volim ni podvale od strane nacionalista takođe ne volim ni podvale tzv. demokrata. Nemoj podvaljivati! Nećemo tako razgovarati.

  4. #19

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Dovoljno demokratski?
    А да ли је довољно демократски и непристрасно од баке Бисерко да јавно изјави да је ловом на српске оптуженике али међународно медијском хајком на Србију осветила брата који је био припадник озлоглашених хрватских паравојних јединица ЗЕНГИ (збор народне гарде) које су нама и те како познате по злочинима над нехрватским (читај српским) цивилима широм лијепе њихове!Њен је рођени брат погинуо у сукобима са ЈНА и војском РСК! Да ли таква особа може уопште да буде меродавна и непристрасна по БИЛО ком питању везаном за Србију ... а камоли политичком...! Наравно да нико нема права да је сачекује по ћошковима, па у Србији има још много не владиних организација које се стварно залажу за људска и мањиснка права, али оне не могу да дођу до изржаја због ових ајкула (бисерко,кандић...) ... њих нико не сачекује по ћошковима и буџацима! Сада су у Србији омрзнуте све НВО управо захваљујући антисрпским организацијама које предводе бака Бисерко и бака Кандић ... а многе те НВО су стварно коректне!Јел то демократија?

    Да ли је демократски да бака Бисерко прави некакве спискове неподобних и листе за одстрел, ја сам мишљења да је након 500 година Турске, 4 година аустријске, 4 године немачке и 45 година комунистичке окупације Србији доста прављења икаквих спискова неподобних и било каквих листа уопште, ко сме да да себи за право да ради такве ствари у 21. веку? Да је не дај Боже, нека група грађана направила листу неподобних и антисрпских невладиних организација и на њу уврстила НВО баке Бисерко и баке Кандић против тих грађана би се повела таква невиђена хајка да су нацисти, фашисти, егзекутори ... а кад бака Бисерко стави на листу за одстрел српске интелектуалце то је некако просто нормално!
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 08.10.2008 u 23:17

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  5. #20

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Da je bačimo na kolac ili da joj zakivamo eksere pod nokte?
    Dovoljno demokratski?


    Па жена се само бори за људска права... једно од људских права је признавање НАТО државе... није она радник у служби Америке, није... то је љуцко право...

    http://www.blic.co.rs/politika.php?id=60195

    Biserko: Crna Gora treba da prizna Kosovo
    Autor: FoNet, Tanjug | 09.10.2008. - 09:32 izmena 10:14

    Predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava Srbije Sonja Biserko ocenila je da Crna Gora, i pored protivljenja Beograda, treba da prizna nezavisnost Kosova, piše današnja podgorička Republika.

    "Mislim da Crna Gora treba da prizna nezavisnost Kosova. Ne samo ona, već sve zemlje u regionu, jer je to preduslov za stabilnost regiona", rekla je Biserko. Ona je ocenila da Srbija sa inicijativom koju sada vodi u UN smo gubi vreme, zbog toga što je kosovska nezavisnost realnost koju su priznale najveće i najmoćnije zemlje sveta, kao i zemlje koje su organizovane u EU, ka kojoj teži i Srbija.
    Biserko je rekla da Srbija, u slučaju da ''kazni'' Crnu Goru za eventualno priznanje nezavisnosti Kosova, na raspolaganju ima veliki broj sankcija, počev od ekonomskih, zabrane ulaska u državu nekim političarima iz Crne Gore i brojne druge.
    "Mislim da to, prosto, nije realno. Ekonomske veze su dosta intenzivne i mislim da država u tom slučaju neće mnogo profitirati, a neke od tih ekonomskih veza se, ionako odvijaju drugim kanalima. To je, prosto, jedna emocija, koja u ovom momentu dominira našom političkom scenom i jednim delom elite, tako da u tome ne vidim neki veći problem po Crnu Goru", rekla je Biserko.
    Ona je rekla da Crna Gora ne treba previše da obraća pažnju na reakciju Beograda, čija sadašnja akcija ide uporedo sa inicijativom pred UN, pa se vrši pritisak i na Makedoniju i na Crnu Goru, ali i Bosnu, koja se još nije izjašnjavala oko priznanja nezavisnosti Kosova.
    "Smatram da je to jedan nepotreban i pogrešan korak prema susedima koji Srbija u ovom momentu koristi. To je nešto na šta će Srbija morati pristati i ona mora da odustane od državnog koncepta koji je de facto poražen i da se okrene svojim unutrašnjim problemima, koji su brojni, ali isto tako i normalizaciji svojih odnosa sa svim susedima, pa i Kosovom", tvrdi predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #21

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Па жена се само бори за људска права... једно од људских права је признавање НАТО државе... није она радник у служби Америке, није... то је љуцко право...
    To za shta se ona bori, to je njena stvar. I zato je placena jel?
    Moje mishljenje o njoj nije nikakvo, dakle, ona je za mene nebitna da bi se uopshte obazirala otvaranje teme od strane nekog mediokriteta. Ono što mi je zasmetalo i uopšte ponukalo da ovde nešto otkucam je način na koji se poziva na obračun sa neistomišljenicima. Pa ta ideologija ostrašćenosti i ubij svakog ko ne misli ko ja, nije nam donela ništa dobro. A doneće više zla nego što je Sonja Biserko u stanju da nanese bilo kome
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #22

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    To za shta se ona bori, to je njena stvar. I zato je placena jel?
    Moje mishljenje o njoj nije nikakvo, dakle, ona je za mene nebitna da bi se uopshte obazirala otvaranje teme od strane nekog mediokriteta. Ono što mi je zasmetalo i uopšte ponukalo da ovde nešto otkucam je način na koji se poziva na obračun sa neistomišljenicima. Pa ta ideologija ostrašćenosti i ubij svakog ko ne misli ko ja, nije nam donela ništa dobro. A doneće više zla nego što je Sonja Biserko u stanju da nanese bilo kome
    Zar to dotična upravo ne radi. Govori o spiskovima nepodobniih. To su radili fašisti i komunisti. Dotična kaže da se bori za ljudska prava! How yes no.

  8. #23

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    To za shta se ona bori, to je njena stvar.
    Престаје да буде њена лична ствар оног тренутка када цео народ сврстава у исти кош са појединцима који су чинили злочине! Не може једна Бисерко да тврди да је цео српски народ крив за стравичне злочине у БиХ, ја као припадник српског народа нисам крив за Сребреницу и нећу да преузмем одговорност за то! Међународни суд правде је то потврдио својом пресудом да Србија НИЈЕ крива за злочин у Сребреници, сад се нашла једна бака да се ставља изнад међународног суда и да тврди супротно! Бака Бисерко се труди да велича само злочине који су починили припадници српског народа док се својски труди да прикрије нимало наивне нити лакше злочине муслимаснких џелата и хрватских територијалаца почињених над српским народом! Сви "поглавници" су били криви за ратове у СФРЈ и сви појединци требају да одговарају а не цела држава!
    I zato je placena jel?
    Бака Бисерко сама не крије да је финансирана и плаћена од стране САД,ЕУ и разних "сорош" фондација, не видим зашто је ти овде браниш?
    otvaranje teme od strane nekog mediokriteta
    За ово се надам да ће реаговати модератори јер је протвно правилима форума, а мој одговор на ову ниско интелигентну, јадну и крајње непотребну прозивку нећеш добити јер не желим да се спуштам на ниво "форумских изазивача, прозивача и подстрекача" ... Колико има права Бака Бисерко да пише оне гадости и изјављује исто толико има права сваки члан овог форума па и свих осталих да се са њом сложи или не, али ти немаш права да икога вређаш!Стога бих молио модератора да реагује по правилнику и едитује ово непотребно малограђанско прозивање!Хвала

    ostrašćenosti i ubij svakog ko ne misli ko ja, nije nam donela ništa dobro
    Ајде нађи бар једну реченицу из датих текстова у којима се позива на линч Баке Бисерко јер спроводи политику западних сила?Немој овде да прозиваш без разлога и да скрећеш тему а понајмање да измишљаш поруке које никада нису ни написане!

    Ово сам морао да напишем јер ја сам покренуо ову тему, наравно текстове нисам писао ја, већ су цитирани извори који су наведени у целости! Молио бих чланове форума поготову оне са дужим стажом да науче да разликују ауторску поруку од оне поруке у којој је цитиран текст другог аутора! Све критике на дате текстове су једино валидне ако се упуте ауторима датих текстова!

    С дужним поштовањем свим члановима форума,

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  9. #24

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    A što se ti toliko žestiš i nerviraš oko svega ovoga?
    Pa na forumu se piše, ne izaziva predinfarktno stanje
    Pusti i Sonju i sve ostale, nismo ovde da se svadjamo zbog njih kad su svi oni isti..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #25

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    A što se ti toliko žestiš i nerviraš oko svega ovoga?
    зато што нећу да ме ико ставља у исти кош са којекавим појединцима који су починили којекаве злочине, нећу да ме неко сврстава у кош са неонацистима и фашистима и да ме назива клерофашистом јер подржавам цркву и јер сам верник! Управо због таквих људи ја сам имао проблема кад сам студирао преко да објашњавам људима и да их убеђујем да Срби нису убице,кољачи и угњетавачи људских права! Па најшира могућа права мањине имају управо у Србији (Војводини) таква права припадници неких мањина имају само још можда у Румунији и нигде више! Људи попут Бисерко наносе само зло нашем друштву и стварају изузетно негативно мишљење о васколиком српском народу који дао преко 1 500 000 душа за слободу од фашиста и преко 1 000 000 душа за слободу од аустроугарске чизме у процентима је то исти однос који је дала Русија у односу на број становништва за слободу Европе, е зато не може дотична да нас ставља у исту раван са нацистичком немачком!Зато се жестим ...
    Pa na forumu se piše, ne izaziva predinfarktno stanje
    Па ја управо то и радим, само омогућујем људима да се види и друга страна медаље а не само речи баке Бисерко и њених активиста!
    Pusti i Sonju i sve ostale, nismo ovde da se svadjamo zbog njih kad su svi oni isti..
    слажем се, али нисам ја овде називао некога погрдним именима нити сам вређао ... поготову не чланове форума!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  11. #26

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    To za shta se ona bori, to je njena stvar. I zato je placena jel?
    Њена ствар би била кад би се борила за своје право да хекла или за своје право да живи у срећном браку са приплодним крмком.
    Она се бори за зло уперено према нама, нашем народу, нашој држави, и сваком од нас појединачно. Бори се за то да нама буде што горе. Томе се једноставно мора супротставити.

    Moje mishljenje o njoj nije nikakvo, dakle, ona je za mene nebitna da bi se uopshte obazirala otvaranje teme od strane nekog mediokriteta. Ono što mi je zasmetalo i uopšte ponukalo da ovde nešto otkucam je način na koji se poziva na obračun sa neistomišljenicima. Pa ta ideologija ostrašćenosti i ubij svakog ko ne misli ko ja, nije nam donela ništa dobro. A doneće više zla nego što je Sonja Biserko u stanju da nanese bilo kome
    Соња Бисерко не спада у неистомишљенике. Соња Бисерко спада у добро познату групу која свим силама упиње да нам нанесе зло. На љуту рану треба љуту траву.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #27

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Њена ствар би била кад би се борила за своје право да хекла или за своје право да живи у срећном браку са приплодним крмком.
    Она се бори за зло уперено према нама, нашем народу, нашој држави, и сваком од нас појединачно. Бори се за то да нама буде што горе. Томе се једноставно мора супротставити.

    Put do pakla popločan je najboljim namerama,vreme će pokazati sve..
    Sve što je antisrpsko nalazi otelotvorenje u imenu te žene, nije li to malo preterano? Ili to samo pokazuje da svako ko pokuša da štrči na ma koji način, biva u startu anatemisan?
    Eto ja dobih 2 crvena otkad postujem na ovoj temi a nisam ništa rekla u odbranu lika i dela dotične. Naravno, da to želim, to bih i uradila ali opet, njena ličnost je toliko minorna da bi se oko nje lomila koplja pa mi se sve čini da je dobrovoljno preuzela na sebe ulogu žrtvenog jarca (iliti koze). Eto, isto tako ja ne hajem što mi lepe crvene zato što pišem ono što se drugima ne svidja , možda i nju bole briga za svu prašinu koja se diže oko nje i helsinškog odbora..psi laju karavani prolaze..
    A da nema Sonjice, ne bi se mi ovako lepo razgovarali..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #28

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Eto ja dobih 2 crvena
    За један црвени знам сигурно да га ниси добила јер мислиш другачије ... већ због беспотребног вређања ... а за други не могу да тврдим ... ни ја нисам прошао боље а нисам ни стигао да напишем своје мишљење већ сам цитирао друге !

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  14. #29

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Nije mi jasno kako neko uopste moze da trosi reci na Sonju Biserko,smesno je to....ima i pametnijih tema.

  15. #30

    Odgovor: Sonja Biserko ~ inkvizitorka XXI veka

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Put do pakla popločan je najboljim namerama,vreme će pokazati sve..
    У вези поменутог смећа, прошло је сасвим довољно времена.

    Sve što je antisrpsko nalazi otelotvorenje u imenu te žene, nije li to malo preterano? Ili to samo pokazuje da svako ko pokuša da štrči na ma koji način, biva u startu anatemisan?
    И опет, она није особа "која штрчи на ма који начин". Она се већ дуги низ година на најодвратније начине бори за зло Србима.
    Што се тиче отелотворења у имену те жене, наравно да није она српски архинепријатељ, нити најважнији ни најјачи, али како је одвратна. Било који део септичке јаме да издвојиш, одвратан је.

    Eto ja dobih 2 crvena otkad postujem na ovoj temi a nisam ništa rekla u odbranu lika i dela dotične. Naravno, da to želim, to bih i uradila ali opet, njena ličnost je toliko minorna da bi se oko nje lomila koplja pa mi se sve čini da je dobrovoljno preuzela na sebe ulogu žrtvenog jarca (iliti koze). Eto, isto tako ja ne hajem što mi lepe crvene zato što pišem ono što se drugima ne svidja , možda i nju bole briga za svu prašinu koja se diže oko nje i helsinškog odbora..psi laju karavani prolaze..
    A da nema Sonjice, ne bi se mi ovako lepo razgovarali..
    Црвени нису никаква трагедија, добијају се кад се неко не слаже с тобом или твојим постом. А Соња Бисерко је толико одвратна појава да ме не чуди да је одвратна и назнака да она није шљам зликовачки.
    Није она ни минорна, преко ЛДПа и ДСа се полако њени истомишљеници све више инфилтрирају у државне институције. А одатле ће да нам ведре и облаче... ту је новац, ту су радна места, ту је моћ. Присутни су и у медијима... они нам кроје јавно мнење малтене. Само погледај медијске куће, стално зову представнике те струје, док рецимо Образ или Двери, који имају сличну подршку у друштву, ни изблиза толико не зову.
    Шта њу боле - баш ме боле. Ја гледам шта ради.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sonja Savić
    Autor nattydread u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.09.2010, 16:28
  2. Najvaznija otkrica XX veka
    Autor Kunic u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 28.09.2009, 14:56
  3. Najmalerozniji automobil XX veka
    Autor Nenad_DPb u forumu Auto-moto
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 14:45
  4. Sonja
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 13.09.2006, 12:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •