Kako sa strancima
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Kako sa strancima

    Nasi muskarci i stranci se razlikuju i po shvatanjima i po ponasanju. Meni stranci izgledaju cesto tako hladni, i ne snalazim se bas najbolje s njima. Kako osvojiti stranca a da ne ispadnes ni primitivna ni previse nametljiva i navalentna?

  2. #2

    Odgovor: Kako sa strancima

    paaa, neki nasi muskarci u dijaspori su gori od stranaca.. stoga bi nekad radje izabrala stranca nego nasheg.. ne znam bas o kojim to strancima tacno pricas.. ali mislim da nije ni bitno.. kako da osvojis stranca? pa sve zavisi koliko si drustvena, otvorena, druzeljubiva i slicno.. stranca ces osvojiti ko i svakog drugog naseg muskarca ne razlikuju se oni bas toliko

  3. #3

    Odgovor: Kako sa strancima

    Citat yige_gui kaže:
    pa sve zavisi koliko si drustvena, otvorena, druzeljubiva i slicno.. stranca ces osvojiti ko i svakog drugog naseg muskarca ne razlikuju se oni bas toliko
    tacno tako ... cak je lakse osvojiti strance nego nase muskrace...
    nesto nisu mnogo izbirljivi oni su samo na izgled hladni...
    samo pazi da ne naletis na nekog snoba (bilo da je nas ili stranac) - ti su ti najgori
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: Kako sa strancima

    Strance osvojim ljubaznoscu i osmehom.
    Meni je teze osvojiti nase devojke(jedino onda ako je samo navratila ovde) a narocito muskarce jer svi nekako nisu na istoj dijagonali iako smo iz istih krajeva, recimo nikada nisu culi za Azru a kamoli za Partibrejkerse.
    I tako u beskrajno!

  5. #5

    Odgovor: Kako sa strancima

    Sa strancima jako jednostavno, otvoreno, bez mnogo nesporazuma. Mada je ovo užasno široko pitanje. Zavisi od vrste stranca, uglavnom smo im malo egzotični i oni malo više zainteresovani obavezno počnu sa pitanjima kako smo mi to tamo i šta radili, kako preživeli, kako se izvukli, pa se onda malo čude i malo dive. Uglavnom su neposredni i otvoreni. Meni se desilo da sam sretala strance koji su pročitali "Na Drini ćuprija", na šta bih ostajala totalno bez reči... Nema razlike, u tim nekim stvarima nije važno da li je izvesni stran ili nije, mnogo je više važno koju vrstu energije nosi sa sobom.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    Odgovor: Kako sa strancima

    U pocetku je bilo malo teze,sada je tako jednostavno!
    nomen est omen

  7. #7

    Odgovor: Kako sa strancima

    najgore mi bilo sa strancima jel nisam znao engleski ali je sad mnogo bolje

  8. #8

    Odgovor: Kako sa strancima

    vishe ne znam ni sama kako sa nashima,a tek sa strancima...neki su otvoreni,neki ne...sve zavisi od zemlje do zemlje...skandinavci su hladni,ali sa dobrom dozom alkohola svashta im pada na pamet...mediteranci su ok,bar po meni...sa njima moze da se prica i bez alkohola...
    Sofija...

  9. #9

    Odgovor: Kako sa strancima

    Ufff, ja licno tesko sa vecina strancima,kao sto je navedeno "hladni" su podosta po karakteru,ba ovi svajcarsci su strasni po tom pitanju...
    @c@

  10. #10

    Odgovor: Kako sa strancima

    "Lijepa rijec i gvozdena vrata otvara"
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #11

    Odgovor: Kako sa strancima

    Kako da osvojis stranca.... Jednostavno Skuvas mu lonac pasulja sa suvim rebrima
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Kako sa strancima

    Pa sad zavisi,ako ste stranci u tudju zemlju,treba gledati slusati sve zivo,kako se ponasaju kakvi su njihovi obicaji,pa tako nekako s njima,ako je stranac kod vas u vasu zemlju,on ce se prilagoditi brzo,samo treba imati malo strpljenja prema njemu,zbog jezika,obicaje,ali nije tako strasno biti stranac
    No me toques

  13. #13

    Odgovor: Kako sa strancima

    lepo ignorises ih....i samo trazis nase.....
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  14. #14

    Odgovor: Kako sa strancima

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    lepo ignorises ih....i samo trazis nase.....
    A kako ih to ignorises?

    Inace,
    ja ne znam da li sam stranac tamo ili ovde.
    Ili sam i tamo i ovde domaci.
    Mada to vise nije ni bitno. Bitno je da se razumemo.
    I tamo i ovde...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •