Kako da uradim sledeće? - Strana 16
Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Prikaz rezultata 226 do 232 od ukupno 232
  1. #226

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat KJS kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje: da li je moguce da program koji se startuje sa Windowsom ne bude prikazan na taskbaru? Dakle, da program radi a da njegova ikonica ne bude na taskbaru (ne da bude sakrivena, pa onda kliknes na strelicu, a ona se prikaze).
    Potraži u opcijama/podešavanjima tog programa check box show icon in system tray, show icon in taskbar ili nešto tog tipa i odčekiraj.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #227

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    nisi naveo koji OS koristis...ako je win 7 u pitanju vrlo lako se da podesiti: Control panel > Notification Area Icons

    Poruku je izmenio neobarocco, 13.03.2011 u 18:12

  3. #228

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    neobarocco, koristim Windows xp ali mislim da niste pazljivo procitali moje pitanje. Na ovaj nacin je moguce sakriti ikonicu i u XP-u, ali ako kliknete na strelicu ona se odmah prikaze. Ovo sto necromancer kaze mozda bi bilo moguce ali nisam siguran da li ta opcija u tom programu postoji. Evo, reci cu i koji je program u pitannju. Teamviewer, hteo bih da ga instaliram na kancelarijskom racunaru ali ostali koji imaju pristup da ne moraju da znaju da je instaliran. Vecina njih doduse ne bi ni primetila ikonicu na taskbaru.To bi mi puno olaksalo posao posto ne bih vise morao da na kraju svakog radnog dana idem do kancelarije. Ako vam je sad nesto jasnije, a postoji mogucnost da se ikonica ne prikazuje ni u kom obliku na taskbaru, a da program radi, javite je li to moguce.

  4. #229

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    aj' ovako: desni klik na taskbar > properties > customise > i za teamviewer postavi always hide

  5. #230

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Pa, vec sam rekao da sam to pokusavao. Dovoljno je samo da kliknes na strelicu i program se prikaze.

  6. #231

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Не можеш то да урадиш са Team Viewer-ом. Инсталирај неки VNC дериват па га подеси.

    А реално што би ти колеге намерно гасиле TW ако ти је потребан за рад од куће, мирише ми да ту има још нечега.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  7. #232

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    DBlica, hvala vam na odgovoru. Inace, nisam pominjao gasenje i nema APSOLUTNO nicega osim da bi mi to olaksalo posao, a da kolege (onda bi ubrzo saznao i sef) ne moraju da znaju da ja to radim iz kuce. Inace, vec sam rekao da tacno 80% njih ne bi ni znalo da ga iskljuci, a za onih 20% nisam siguran. Probacu sa VNC-om. Pozdrav.

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516

Slične teme

  1. Šta ćete sledeće kupiti?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 16.10.2017, 16:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •