Skupljanje kafanskog inventara ...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 49
  1. #1

    Skupljanje kafanskog inventara ...

    Evo,kao i uvek,ja previse pricam i iskrena sam,pa tako i sad
    Uz rizik da me lise sas slobodu ,moram da kazem da ja imam hobi-skupljam case od pivo..gde god da idem,moram da se vratim sa shtek casa,krigli i sl....jednom na rendgenu na aerodromu me gledase belo jerbo mi kufer bio puno casa ... al' ja slozila neku andjeosku facu,pa su se smilovali kukavci...a mozda i mislili da sam neki ludjak,pa im bi zao .. ..
    Preferiram da pitam konobara....je'l slobodna ova casa ..sto cesto upali,posto je opste poznata stvar da su to reklamne stvari koji svaki lokal dobija uz odredjenu kolicinu narucenog pica..(da,da tako ja sebe tesim svaku noc da mogu da zaspim ).Medjutim kad ne dadnu,onda dodjem sa nekom bagrom istih afiniteta,pa mi napravimo situaciju 'guzva ne zna se kuj pije a kuj placa' iliti,sto vise nas oko stola,bolja kamuflaza ..
    I tako,evo ne znam di cu s njima,al' sta cu kad volem,tuzite me iliti so su mi


    p.s.-U nasem drustvu su jos mlogo popularne i pepeljare,meniji,postolja za menije i slicno ...

  2. #2

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Hehe, bogme, kod mene necesh na kafu ikad nikad, dok ne fiksiram sve stvari po kuci za pod ili zidove


    Nemam takvu naviku, mada mi je simpatichno skupljanje suvenira.

  3. #3

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    gde me nadje!!!

    ja imam obicaj da maznjavam pepeljare onomad sam maznjavala i kashike, ono ako su neke fora ili nesto slicno.. imala sam i nekoliko sholja.. i brdo razno raznih chasha.. ali nista od toga staklenog ne potraje.. svaka mi se do sad razbila... posto ja nisam cvecka kao ti.. pa ja nikad nijesam pitala jel mogu da uzmem.. ja se samo posluzim
    pepeljare su mi sve i imam isto ko i ti.. iz svakog grada po jednu.. smao mi sad mali problem, zbog ovih zabrana pusenja

  4. #4

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Mis'im lebac..nisam lopov... ...posebna je to kategorija kad se iz kafanu ponese nesto za suvenirche

    Jao yige sestro slatka,rauzmem te skroz ... ja delim nas na ljude case i ljude pepeljare...niko nema da vole oba ..al veruj mi ja sve koje sam pitala mi se rascopale,pa moram od sad ki ti,cisto da oteram maler

  5. #5

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Sedeli mi jednom u gradu i cugali pivo iz nekih mLooogo dobrih casa... i konstatujem ja (kao i obicno ) kako "bas takvu nemam" al' nisam htela da je maznem, bila mi frka da me ne provale (a kako tamo samo sto jos nisam postala inventar, verujem da bi mi je i dali da sam trazila ). Pre nego sto smo krenuli kuci, odem ja do wc-a... vracam se i uzimam neki svoj mali ranac koji sam tada vukla sa sobom i zabacim ga na ledja... Kaze mi drug: Eeeej, lakse malo sa tim! Skontam da mi je 'ladno ubacio casu u ranac i jos me isteruje da pozurim napolje dok nisu primetili
    Pepeljaru sam maznula samo jednu, i to neku koja mi se jaaako svidela a u sustini nije nista posebno, obicna crna sestougaona, garant svi znate na kakvu mislim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Kapiram vas skroz al' ja nešto nisam imala potrebu to da radim iz prostog razloga što mi je pola društva što šankerisalo, što konobarisalo, što menadžerisalo po kafićima, neki još uvek, a neki i u predstavništvima tih istih firmi koje snabdevaju kafiće. Tako da sam uvek imala i piksle i čaše i šoljice za kafu, kapućino itd i ne samo to, već i onaj ostali materijal koji se deli na promocijama... majice, kačkete, priveske, upaljače, kišobrane, zvečke i štasvene i onda je to ubilo čar u svemu tome što vi pričate. Više mi nisu interesantne ni čaše ni piksle
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    poslednje sto sam "pozajmila" je komplet od 5 casa za crno vino(svaki moj komplet ima 5 umesto 6 komada), prelepe su, podsecaju na "dobra stara vremena"

  8. #8

    11 Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    ja obavezno maznjavam pepeljare ako mi djeluju interesantno. jednom dok sam konobarisala, bilo je bas lijepih pepeljara u lokalu gdje sam radila, i ja naravno maznem dvije (jednu crvenu i jednu zelenu). eh, onda je pola studentskog doma vidjelo te moje pepeljare, pa su ih u mojoj smjeni redovno maznjavali.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Au Goga pa ti i kompletiras! ...a ja mislila ja "najgori" slucaj
    Moj poslednji plen je casa od 0.5 Jelen pivo...tacnije,to je moj plen dobijen na zenski sarm ... sretnem ja druga ispred kafica u L. Teleckog (novi novosaCki korzo ... ),pre nekih mesec dana..izgrlismo se mi tu,izljubismo,kako se dugo nismo videli..i ja sve hocu da se skoncentrisem na njegovu pricu,al' 'oces...on drzi ogromnu gorepomenutu casu u kojoj jos ima vise od pola piva...i tako ,malo malo pa mu kazem,ijaaao sto ti lepa casa.... .. epilog je bio njegovo pijenje piva do iznemoglosti,kako su me moji gonili da krenemo dalje u promenadu ... kako bi mi dao casu!Bogo moj,mislila sam da ce kap da ga lupi.Sva sreca sve se dobro zavrsio i sada evo pijuckam sokic iz 'bizgovke',sto bi rekao moj drug,od 0.5!
    Poruku je izmenio Sonja, 05.06.2006 u 13:20

  10. #10

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    izvin'te, kada je razmena kaf. inventara, mislim na duplikate

  11. #11

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Offtopic-bobby ja videh skoro da sam pozajmila dve iste case iz Nemacku...znas kako,kad je guzva ne gledas vise sta pise,samo trpas ... ... a posto smo u istu pivnicu isli dve godine zaredom...neretko se desi da se duplira...al' sve se uzima

    Pa mis'im ovo ono,ako imas neku lepu casu od piva...(uh sto ima jedna u Egu,Tuborgova,sanjam je vec mesec dana,spremam akciju jos uvek )...al' samo preko 0.3,jel'te ostavi podatke

  12. #12

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Ajde bre bogati, ispade da samo zenski svet "pazari". Sacekajmo da ponuda bude veca, pa cemo se organizovati

  13. #13

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Pa naravno,sta's ti mislio?
    Em smo estete,em volemo da skupljamo pokucstvo i miraz ,em kad zanjisemo trepuskama nam gustim,ko moze da nam ne dadne casu/pepeljaru/stakovole ?

  14. #14

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    E tu sam bila expert...
    mogla bi da se vratim u formu...nešto sam utanjila sa staklenim inventarom...

  15. #15

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Tu je dobra organizovana akcija. Naime, u mojoj bivšoj firmi je ekipa bila fantastična, družili smo se i na poslu i van njega. I kada bi krenulo neko slavlje na poslu, uvek nam je nedostajalo čaša i pepeljara. Te smo to godinama dopunjavali na prigodnim druženjima u kafanama. Svi smo se "žrtvovali" u ispijanju žestine, raznih aperitiva, vina, da bi deo čaša vratili na sto da ih konobar pokupi, a deo lagerovali kod koleginica sa najvećim tašnama. Vremenom smo opskribili u svakoj kancelariji po tri registratora: u prvom litra pića, u drugom komplet rakijskih čaša, u trećem komplet vinskih čaša, a svako od nas je imao bar po jednu pepeljaru kao uspomenu sa tih druženja.
    Kada sam odlazila iz firme svoj inventar sam ostavila najgotivnijim kolegama. Danas, kada svratim da ih pozdravim, omiljeni lik mi uvek da "moju-njegovu" pepeljaru.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Skupljanje sličica
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.03.2008, 22:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •