Skupljanje kafanskog inventara ... - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 49 od ukupno 49
  1. #46

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Poznavao sam lika koji je imao garnituru stolica iz baste jedne kafane u Feketicu.Drustvo se ponapijalo,pokupili stolice na Ficu,on ih vozio,ujutru da krene na posao a na Fici 4 stolice.

  2. #47

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Jednom su me ufatili kako maznjavam viljusku u nekom hotelu na Kopaoniku, kada sam sa skolom bila tamo na skijanju....posto jos uvek ne mogu da zaboravim to ruzno iskustvo, ne radim to....
    Kada mi se nesto bas jako svidi, krenem da kukam u kaficu gde sam i sama sitan inventar, pa mi daju
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #48

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    nek se javi onaj ko nema bar jedan suvenir iz kafane

  4. #49

    Skupljanje kafanskog inventara ...

    Jedne davne godine sam iz pariskog kafea Franklin (na Passy-u), za opkladu, iznela celu čajnu garnituru (čajnik, dozu za šećer i mleko i punu šolju čaja).
    Tresla sam se od straha, ali sam dobila opkladu.

    Šta mislite, da li sam sve to posle vratila u kafe?

    Inače, volela sam da skupljam kafanske čaše i pepeljare i imala sam zavidnu kolekciju (kad sam bila mlada - sve u svoje vreme).

    Imam prijateljicu koja je do pre izvesnog vremena skupljala pepeljare iz ugostiteljskih objekata i redovno ih kačila na jedan zid u kući. U momentu kad joj je taj hobi dosadio, površina zida pod pepeljarama zauzimala je oko 8m kvadratnih (4x2m zida).
    Sada su pepeljare u podrumu, u nekoliko kartonskih kutija.
    Poruku je izmenio Mish, 04.09.2008 u 20:38 Razlog: spojene uzastopne poruke

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Skupljanje sličica
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.03.2008, 22:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •