Skupljanje kafanskog inventara ... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    nemam tu naviku mada mi nebi bila na omet. i ja sam kratka na staklu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #17

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    owa zena iznad davno nije bila

    ne maznjavam kafanski inventar,ali imam obichaj da chim stigne kafa stavim shecer i chokoladicu u tashnu!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Kafanski inventar?!Meni ga je preko glave...Kafana nam je druga kuca,nesto od kuce je odneseno tamo,nesto iz kafane je doneseno kuci,nisam vise ni sigurna da nece konobar da proseta sa tacnom pored mene dok pisem ovo...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Ima ovde jedna kafana, moja omijena i već duže vremena smišljam kako da maznem njihov inventar - najslađeg i najšarmantnijeg kelnera na svetu

    A od sitnijih stvari , ništa stakelno, keramičko, pošto ja živim život čergara i selim se svako malo, pa bi bilo nezgodno prenositi sve te inventare tamo amo, ali ono štu uvek imam su podmetači za čaše (obično od malo jačeg papira, ne plastične) i ono šta ja zovem košuljice za čaše (nešto što se stavi na dno čaše (vinske na primer), sa gornje strane da upija tečnost ako se nešto prelije (ja sam to prvi put ovde videla).
    Na podmetačima osim reklama mojih omiljenih pića budu zabeleženi i najdraži momenti u reči i slici, poneka e-mail adresa, br. telefona, samo izjava da mi je neko najvažniji na svetu, ili neke reke mora i okeani koji će nas odneti ko zna gde.

    To su suveniri (od kafanskog inventara) koji su neprocenjivi i idu svugde samnom.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #20

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    boze kolko kleptomana na jednom mestu
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #21

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Volim nekad maznut kriglu za pivo, kasicicu ili pepeljaru.

  7. #22

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Joj.. Nije meni gušt u kojem kraju skupljat inventar

    Nego, kad se sjetim Austrije i autoceste i onih 'restorančića' na njima.. E tamo sam skoro (imam samo 4 a ne 6) skupila cijeli set malih šalica za kavu. Jbg, kad su preslatke

    A tu.. Eh sad.. Ne smijem nigdje ići s mamom jer moja mater pati za onim staklenkama za sol i papar. I za čaše. I za pepeljare. Samo čekam da prijeđe na tanjure i noževe/vilice. Ne bi me čudilo
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    ..."sakupljam" pepeljare...ako bas ne mogu da odolim..zamolim nekoga iz mog drustva da je"sakupi"za mene...inace u mom domu ih ima toliko,da ne znam vise gde da ih redjam..kad ih volim,sta cu....male,velike,staklene,bronzane,keramicke,krista lne,sarene,jednobojne,pepeljarice

  9. #24

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Htedoh biti poštena. U češkoj pivnici sam lepo pitala postoji li mogućnost da kupim kriglu. Običnu staklenu kriglu, doduše sa logom njihovog piva. Kažu, , i odrape mi cenu, nekih 15 evrića.
    Otišla sam bez krigle, sa svojih 15 evrića u džepu, i sa šest podmetača za čaše (mislim, da ukompletiram, jelte) sa istim logom koji je bio i na krigli.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #25

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Pre neki dan sam "pozajmila" milje iz jedne kafane. Htela sam da ga poklonim jednoj lepotinji ali sam zaboravila
    Cim uzmem mustru, vraticu ga. A mozda i necu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #26

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Jeeebte, stvarno samo zzene kradu po kafanama! A oduvek sam se pito otkud mojoj kevi karirani stolnjaci i roze limena pixla...

    Aj ukradite josh po neku stolicu, pa da se nadjemo negde na ledini i sastavimo puzzle kafanu?

  12. #27

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Aj ukradite josh po neku stolicu
    Vec jesam. 4 stolice, reziserske, sklapaju se, plavo platno, reklama za pivo na naslonu...al' sam se zayeb'o, samo 2 mogu da stanu na moju terasu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pre neki dan sam "pozajmila" milje iz jedne kafane.
    Kad si ovo ćornula, nisam ni primetila

  14. #29

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Vec jesam. 4 stolice, reziserske, sklapaju se, plavo platno, reklama za pivo na naslonu...al' sam se zayeb'o, samo 2 mogu da stanu na moju terasu.



    E imam i ja jednu takvu 'kradenu

  15. #30

    Odgovor: Skupljanje kafanskog inventara ...

    pepeljare uglavnom...i ne bas iz kafana,nego iz hotela.....u kafani me nekako str` da ce da me u`vate
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Skupljanje sličica
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.03.2008, 22:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •