Biti žena na netu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 52
  1. #16

    Odgovor: Biti žena na netu

    cim sam se pojavila ovde neki clan me spopao pa se nisam pojavljivala danima...ali vidim da se on ovde vise nece vratiti pa sad mirno plovim po ovom divnom forumu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #17

    Odgovor: Biti žena na netu

    Tesko vam je biti zena ne samo na netu nego i u zivotu,sta da vam radim
    Salim se

  3. #18

    Odgovor: Biti žena na netu

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa šta ja znam,ne osećam se nešto prozvanom
    isto ovako. kao prvo uopce se ne osjecam kao "slabiji spol" i oni koji me poznaju popucali bi od smijeha da se kojim slucajem tako prezentiram. volim to sto sam zensko, a pacijenata... pa lakse ih se rijesiti online nego u real life. da barem uzivo imam opciju "ignore". nego...off topic...becare, ti si meni facinantan skroz. nesto ko' fatamorgana. gledas i nevjerujes, logika mi ne dopusta. to tvoje samopouzdanje je impresivno moram priznat. ajde neka...masala.
    Poruku je izmenio Savannah, 28.10.2008 u 16:50
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #19

    Odgovor: Biti žena na netu

    Smatram da ovisi i od foruma na kojem jesmo.

    Naime, prije će se muškarac javiti ženi nego da žena se prva javi njemu. Tu na netu, moje viđenje, još vrijedi ona stara vremena - 'muško je taj koji prilazi ženi'.

    Ima li kakvih nemorlanih ponuda - ima i uvijek će ih biti. To se ne da izbjeći. Stvar je samo kako se postavimo mi sami te koliko a i što očekujemo od provođenja vremena na netu.

    Po meni je sve ovo jedna zafrkancija stoga, kako god da mi netko 'uleti' - ne živciram se. Ako je bezobrazan - rješavam sve po kratkom postupku i sa doziranom finoćom.

    Uglavnom, biti žena na netu.. Nema prevelike razlike. Tako sam se bar ja postavila.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Biti žena na netu

    Nisam primetila da je to neki problem,valjda smo svi ovde da se zabavimo
    i malo zezamo!A na netu mozes da budes i Deda Mraz,ko to zna?

  6. #21

    Odgovor: Biti žena na netu

    Ma sve je ok ako si ok... Hocu reci, nisam imala problema do sad jer nisam dirala niti vredjala nikog i kontam da funkcionise isto u oba pravca, nema neke razlike... E sad ko je ovo razumeo....
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  7. #22

    Odgovor: Biti žena na netu

    Dobro mi je. Niko me ne muci i ne zlostavlja.
    Ne bih ni piskarala svasta da imam frku da ce me neko terorisati.

  8. #23

    Odgovor: Biti žena na netu

    Ovo mi nije jedini forum na kojem sam prisutna kao clan,a dosada nisam imala nikakvih problema sto sam zensko.Valjda me nisu "dirali" zbog godina,a mozda je razlog sto se na ovakvim forumima ne gleda toliko na pol(mozda zato sto nemora da se naznaci,a moze se i lagiti)pa se to tretira sa zadrskom.Bitniji je sadrzaj,sto neko napise,nego od koga je doslo.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  9. #24

    Odgovor: Biti žena na netu

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    cim sam se pojavila ovde neki clan me spopao pa se nisam pojavljivala danima...ali vidim da se on ovde vise nece vratiti pa sad mirno plovim po ovom divnom forumu
    Isti slucaj.
    Vrlo brzo je popio ban ali vidjala sam posle njegov nick na temi "ko od forumasa vam nedostaje"
    Ko bi nama ugodio
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #25

    Odgovor: Biti žena na netu

    Hmm...ja nisam žena!.....no problem do sada.

  11. #26

    Odgovor: Biti žena na netu

    Koliko sam razumela pitanje se odnosi na ceo NET..
    Zavisi onda na kom sajtu.. Na forumima nisam imala nikakvih problema zato sto sam zensko, do sada...
    Mada ovde smo svi bezbedno, block i kraj price..
    Volim sto sam zensko, i volim sto imam stav (nisam povodljiva) pa volim i da postujem sa normalnim ljudima o zanimljivim temama...

  12. #27

    Odgovor: Biti žena na netu

    Do sada,a dugo sam na NET-u,nisam imala nikakvih problema.Na mnogim sam forumima,odem i na pricaonice,ali do sada je sve bilo OK i nadam se da ce tako ostati.Nisam neko ko provocira,iritira ponasanjem,niti "solim pamet"...iznesem svoje misljenje i idem dalje...Forume bas volim...
    "Najlepse Cudo sveta,skupi se uz mene i cuti" Mika Antic

  13. #28

    Odgovor: Biti žena na netu

    Zaprepastila me ova tema. Nisam do sada ni razmišljala da sam "žena" na net-u i da treba da znam karate, kung-fu i ostalih 50 opasnih riječi da bih opstala.
    Na forumima sam bila, nikakvih problema, uvijek upoznam super ekipu...i sve 5. Muškaraca se najmanje bojim a ako već dođe do neke gnjavaže, jer ne vidim da može da me zatuče preko monitora lako se verbalno obračunati ili se potruditi da budu odstranjeni. Na msn-u je blažena opcija BLOCK .
    "Block and delete from your contacts?" Hell yea.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #29

    Odgovor: Biti žena na netu

    Pa zar su i ovde znali da spopadaju?
    Za pohvalu ovde mi se čini nekako najotmenije od svih foruma koje posećujem.
    Ali me ovo podsetilo na jednu kartašku igru gde mi je nick ženski(tako mi admin dao) pa me neretko spopadaju ali samo s pitanjem, hej odakle si i sl. dok druge zaobilaze.
    Sada vas malo više shvaćam.
    I tako u beskrajno!

  15. #30

    Odgovor: Biti žena na netu

    To je super stvar...extra!

    životami

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vasi ukucani rade dok ste vi na netu?
    Autor diktatorka u forumu Porodica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 09.07.2015, 21:29
  2. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  3. Biti il' ne biti?
    Autor SQUAW u forumu Porodica
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 18:00
  4. Koliko vremena provodite na netu?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:33
  5. Ko ce biti sampion u F1?
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 04:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •