Legalizacija marihuane - Strana 8

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za legalizaiju Marihuane?

Učesnika ankete do sada
15. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    10 66.67%
  • Ne

    5 33.33%
Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 151
  1. #106

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    .....neću da s izjasnim.....aha...

  2. #107

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    E, ja bih legalizovao sve: od najlaksih (vec legalizovanih - cigareta) do najtezih droga. Mogle bi da se kupe na svakom kiosku. Za kvalitet robe bi odgovarala drzava. Marze od prodaje bi isle u drzavnu, a ne u dilersku kasu. Pa ko voli, nek izvoli.

    Poenta je da nikoga ne mozete spasti od njega samog. Ovako bi drustvo bar imalo neke koristi (nisu Holandjani ludi).

    P.S. For d rekord: eto, ja nikada nisam zapalio ni cigaretu...

  3. #108

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Postavljajući one hipotetičke zabrane, a u vezi legalizacije marihuane, naveo sam kao mere sankcija i represije, ali nisam naveo prvo da to toga nedođe a to je: Zdravo društvo, porodica, i vaspitanje kroz porodicu i obrazovanje.
    A moj prijatelj Angus je imao ovo prvo ispravno pa nema razloga da mi dira komšiju Mileta, nije mu nešto dobro ima težak oblik šuljeva i često "ide" retko!
    In vinas veritas

  4. #109

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    (nisu Holandjani ludi).
    Nisu al im smrde ulice na drogasku mokracu... Pa to je neki odvratan miris, pa ako moraju stanari da napisu na svoje podrumske prozore da je ovde zabranjeno pishanje, pa to je vec stvarno bljak...

    Elem zabranjeno je prosenje pa se prosjaci maskiraju kao ulicni sviraci...
    Opali zubi, pocrvenela kosa, izgledaju stariji 15 do 20 godina od onog sto jesu...
    A nisu oni poceli heroinom, prvo svi zapale travu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #110

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nisu al im smrde ulice na drogasku mokracu... Pa to je neki odvratan miris, pa ako moraju stanari da napisu na svoje podrumske prozore da je ovde zabranjeno pishanje, pa to je vec stvarno bljak...

    Elem zabranjeno je prosenje pa se prosjaci maskiraju kao ulicni sviraci...
    Opali zubi, pocrvenela kosa, izgledaju stariji 15 do 20 godina od onog sto jesu...
    A nisu oni poceli heroinom, prvo svi zapale travu...
    Sto ne kazes: prvo svi zapale cigaretu? Vidis, ja sam sto posto siguran da su cigarete 10 puta vece drustveno zlo od marihuane. Ali su svuda u svetu legalizovane i okrece se brdo kinte oko njih. Cini mi se da sam jednom procitao da je sastav cigarete nekoliko puta otrovniji od sastava dzointa. Pa ti vidi.

  6. #111

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Zamena teza ili nešto drugo, neznam, ali opravdavati legalno pušenje cigareta koje je već veliko zlo, ili navodeći kao primer, pa to isto iskoristiti za opravdanje da se legalizuje marihuana i još dosta toga preko, ima li to veze ?

    I ostadoh dužan Isahari i Gospodin Ne: Zvanična i priznata medicina eksplicitno kaže: Homoseksualnost je bolest poremećene seksualnosti, i nema više opredeljenja, ko hoće da bude bolestan neka bude ja neću.
    In vinas veritas

  7. #112

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Rekla bih da postoji tema o Homoseksuanosti.
    Ovde je tema legalizacija marihuane, pa molim da se iste i pridržavate.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #113

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku

    - zabranjuje se pokretanje diskusije o legalizaciji marihuane,
    -zabranjuje se pokretanje diskusije o nastranim(bolesnim),i javnim ispoljavanjem tih bolesnih seksualnih nastranosti tipa homoseksualnost,
    nemoj morribe ziv biJo... jos nam je samo ostalo da diskutujemo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #114

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Mislim da je i ovako ima previse oko nas a kako bi tek bilo kad bi se legalizovala..samo bi bilo vise ljudi sa unistenim zivotima,a i glupe su mi one spike u medicinske svrhe...pa valjda je medicina napredovala a ne da salje kuci bolesnog coveka da pusi marihuanu...

  10. #115

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat Lana_Mi kaže: Pogledaj poruku
    pa valjda je medicina napredovala a ne da salje kuci bolesnog coveka da pusi marihuanu...
    U pravu si, toliko je napredovala da je u mogucnosti da sintetizuje molekul THC-a.
    Vole ljudi sintetiku...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  11. #116

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Iako nikad nisam pušio mnogo sam puta ispušio u životu.
    ali sam za legalizaciju marihuane pa ko voli nek izvoli
    kad mogu Holandezi mogli bi i mi .
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  12. #117

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Naravno, NE! Ako ti treba neka droga da bi prezivo nesto....jer ti zivot nije kako bi zeleo da bude....i zato nalazis izlaz u drogi....pa brate ubi se, spasi svet, koji ces da zivis ako nisi sposoban!

    Najprostije receno

    Znam da se monogi nece sloziti sa mnom, al briga me, znam da sam u pravu!
    Ja sam uvek u pravu

  13. #118

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    ApsolutnoAko ja nesto necu ko ce me ubediti u suprotno.

  14. #119

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Za legalizaciju sam + bolju edukaciju.

    Jutrošnji pristigli sms:" Dilema:reći ljudima koje voliš da im dete koje isto tako voliš puši travu u ogromnim količinama ili ćutati ko pi@ka?"

    Odgovorila sam da bih ćutke nastavila da ih volim. Mene je pre jedno dve godine zainteresovalo u kakvo li to blaženo stanje odlaze moje drugari ali me je brzo prošlo i do jutros nisam ni razmišljala o njoj.

    Kako bi roditelj koji koristi marihuanu odgovorio? Da li sa svojim detetom planira da priča i o tome ili će sačekati , pa ako primeti da i dete koristi, onda reagovati? Kako će reagovati?

    thnx

  15. #120

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    ...ako se legalizuje gandza...onda treba i zuto,belo,itd...mislim,to je kao neka logika...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •