Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube) - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    To je neko iz SRS ili iz one bagre iz obraza 100 % Dosta je vise pretnji i ostalih gluposti ova zemlja treba vec jednom za sva vremena da zaboravi devedesete,tuzne i nesretne
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    To je neko iz SRS ili iz one bagre iz obraza 100 % Dosta je vise pretnji i ostalih gluposti ova zemlja treba vec jednom za sva vremena da zaboravi devedesete,tuzne i nesretne
    Za SRS ne znam,ali Obraz sigurno nije...iz prve ruke informacija....za sve su krivi dezurni "krivci" iz Obraza,i za te tvoje tuzne devedesete koje su omogucile nekome danas da bira izmedju A6 i BMW,kako ,uopste imas "obraza" da kazes da su ti devedesete bile tuzne i nesrecne (sreca,ne sreta)?!Mozda ne bih da si ih licno proziveo kao ostali obicni ljudi,kojima tate nemaju da dodaju 15.000 evra za novi BMW,kad slupaju A6.
      Vrh

  3. #18

    01 Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Ma kakva pretnja smrcu?? Sta bi taj postigao smrcu N.Canka??To se neko zajebavao na YouTube.
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Nove pretnje...



    A evo i ovih radikalskih licemera... oni koji najviše prete, proklinju i opravdavaju nasilje...odjednom prvi reaguju na ovakav video...

    SRS: Otkriti ko preti Čanku!

    Srpska radikalna stranka je najoštrije osudila pretnje koje se upućuju Nenadu Čanku i zatražila da što pre budu otkriveni njihovi počinioci, saopštio je danas Okružni odbor te stranke za Južnobački okrug. "Nedopustivo je da u dužem periodu te pretnje postaju učestalije a da istražni organi, pre svega MUP, ne otkriva počinioca ili lica koja ih upućuju", navedeno je u saopštenju povodom novih pretnji smrću lideru Lige socijaldemokrata Vojvodine, objavljenih na internet sajtu "Jutjub".

    SRS insistira da počinioci što pre budu otkriveni jer "u protivnom otvoriće se ne samo sumnja već i mogućnost manipulacije da ovakve pretnje imaju sasvim drugačiju pozadinu i da iza njih eventualno stoje neki drugi razlozi i motivi", navedeno je u saopštenju koje je potpisao predsednik Okružnog odbora SRS Milorad Mirčić.

    Novi klip

    Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) saopštila je juče da su se na Internet sajtu "Jutjub" pojavile nove pretnje lideru te stranke Nenadu Čanku i najenergičnije zatražila hitnu reakciju policije i tužilaštva.

    "I ovog puta njegova glava je u centru mete, kao što je bio slučaj i u video klipu koji je postavljen na Jutjubu prošle nedelje i kojeg je LSV predala policiji", navedeno je u saopštenju.

    LSV je upozorila policiju i druge nadležne da "skorašnja istorija uči da se preko ovakvih pretnji ne sme olako prelaziti, tim pre što su one učestale, te da u civilizovanim zemljama takve pretnje nailaze na hitnu i efikasnu reakciju državnih organa".

    SPO: Gnusno pozivanje na tradicije "antifašističkog pokreta"

    Pokrajinski odbor SPO u Vojvodini danas je najoštrije osudio učestale pretnje likvidacijom Nenadu Čanku i zatražio od MUP-a Srbije da lideru LSV i članovima njegove porodice hitno obezbedi punu sigurnost i zaštitu. "Imajući u vidu da su slične pretnje prethodile brojnim atentatima u poslednje dve decenije u Srbiji, SPO je uveren da ih treba uzeti maksimalno ozbiljno", navedeno je u saopštenju povodom novih pretnji Čanku, objavljenih na internet sajtu "Jutjub".

    SPO je protiv svakog oblika govora mržnje i olakog diskreditovanja političkih neistomišljenika "jer su upravo takve pojave dovele do tragičnih događaja poput ubistva Slavka Ćuruvije, masakra na Ibarskoj magistrali ili atentata na premijera Zorana Đinđića".

    Stranka je sa gnušanjem odbacila pozivanje autora pretnji na tradicije "prvog antifašističkog pokreta na tlu Kraljevine Jugoslavije", iskazano kroz pseudonime postavljene na taj sajt.

    Izvor: Radio-televizija Vojvodine
    Poruku je izmenio robins, 20.09.2008 u 18:33
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat robins kaže: Pogledaj poruku
    Nove pretnje...

    http://www.youtube.com/watch?v=SimZGYZDQnU

    A evo i ovih radikalskih licemera... oni koji najviše prete, proklinju i opravdavaju nasilje...odjednom prvi reaguju na ovakav video...

    SRS: Otkriti ko preti Čanku!

    Srpska radikalna stranka je najoštrije osudila pretnje koje se upućuju Nenadu Čanku i zatražila da što pre budu otkriveni njihovi počinioci, saopštio je danas Okružni odbor te stranke za Južnobački okrug. "Nedopustivo je da u dužem periodu te pretnje postaju učestalije a da istražni organi, pre svega MUP, ne otkriva počinioca ili lica koja ih upućuju", navedeno je u saopštenju povodom novih pretnji smrću lideru Lige socijaldemokrata Vojvodine, objavljenih na internet sajtu "Jutjub".

    SRS insistira da počinioci što pre budu otkriveni jer "u protivnom otvoriće se ne samo sumnja već i mogućnost manipulacije da ovakve pretnje imaju sasvim drugačiju pozadinu i da iza njih eventualno stoje neki drugi razlozi i motivi", navedeno je u saopštenju koje je potpisao predsednik Okružnog odbora SRS Milorad Mirčić.

    Novi klip

    Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) saopštila je juče da su se na Internet sajtu "Jutjub" pojavile nove pretnje lideru te stranke Nenadu Čanku i najenergičnije zatražila hitnu reakciju policije i tužilaštva.

    "I ovog puta njegova glava je u centru mete, kao što je bio slučaj i u video klipu koji je postavljen na Jutjubu prošle nedelje i kojeg je LSV predala policiji", navedeno je u saopštenju.

    LSV je upozorila policiju i druge nadležne da "skorašnja istorija uči da se preko ovakvih pretnji ne sme olako prelaziti, tim pre što su one učestale, te da u civilizovanim zemljama takve pretnje nailaze na hitnu i efikasnu reakciju državnih organa".

    SPO: Gnusno pozivanje na tradicije "antifašističkog pokreta"

    Pokrajinski odbor SPO u Vojvodini danas je najoštrije osudio učestale pretnje likvidacijom Nenadu Čanku i zatražio od MUP-a Srbije da lideru LSV i članovima njegove porodice hitno obezbedi punu sigurnost i zaštitu. "Imajući u vidu da su slične pretnje prethodile brojnim atentatima u poslednje dve decenije u Srbiji, SPO je uveren da ih treba uzeti maksimalno ozbiljno", navedeno je u saopštenju povodom novih pretnji Čanku, objavljenih na internet sajtu "Jutjub".

    SPO je protiv svakog oblika govora mržnje i olakog diskreditovanja političkih neistomišljenika "jer su upravo takve pojave dovele do tragičnih događaja poput ubistva Slavka Ćuruvije, masakra na Ibarskoj magistrali ili atentata na premijera Zorana Đinđića".

    Stranka je sa gnušanjem odbacila pozivanje autora pretnji na tradicije "prvog antifašističkog pokreta na tlu Kraljevine Jugoslavije", iskazano kroz pseudonime postavljene na taj sajt.

    Izvor: Radio-televizija Vojvodine
    ...nije mi jasno da neko nema druga posla ,pa se zanosi sa ovim glupostima...ne mogu da verujem....a izvoiri su "nevidjeno" pouzdani...Sloba je jos ziv "znam" pouzdano,to je istina,i Arkan je na Kopakabani.....daj lecite se....
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Njegova najvea pretnja zivotu je holesterol (grok grok )
    kako on samjednom rece:...rodio se,tovio se,lupio ga slog...najkraca biografija
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Za SRS ne znam,ali Obraz sigurno nije...iz prve ruke informacija....za sve su krivi dezurni "krivci" iz Obraza,i za te tvoje tuzne devedesete koje su omogucile nekome danas da bira izmedju A6 i BMW,kako ,uopste imas "obraza" da kazes da su ti devedesete bile tuzne i nesrecne (sreca,ne sreta)?!Mozda ne bih da si ih licno proziveo kao ostali obicni ljudi,kojima tate nemaju da dodaju 15.000 evra za novi BMW,kad slupaju A6.
    Sve sto imam posteno je zaradjeno i znanjem i tradicijom koju poseduje moja porodica.Nikoga to ne treba da vredja moje prezime je opste poznato bilo zadnjih 100 godina.Pocevsi od velikih gazdinstava do danasnjeg vremena.Svaki dinar je zaradjen posteno to kazem tebi i svima koji imaju predrasude o meni.
    A sto se tice Canka to su igre iz SRS I Obraza.Zna se vrlo dobro ko je u tom Obrazu neki koji nisu upuceni ovde i neznaju o kakvoj se bagri i debilima radi.
      Vrh

  8. #23

    Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Sve sto imam posteno je zaradjeno i znanjem i tradicijom koju poseduje moja porodica.Nikoga to ne treba da vredja moje prezime je opste poznato bilo zadnjih 100 godina.Pocevsi od velikih gazdinstava do danasnjeg vremena.Svaki dinar je zaradjen posteno to kazem tebi i svima koji imaju predrasude o meni.
    A sto se tice Canka to su igre iz SRS I Obraza.Zna se vrlo dobro ko je u tom Obrazu neki koji nisu upuceni ovde i neznaju o kakvoj se bagri i debilima radi.
    Nije mi jasno zasto je onda moj pradeda streljan kao kulak,deda kao izdajnik....i nisu uspeli da sacuvaju ,takodje,veliko imanje......a koliko ja znam niko ,bas NIKO,od predratnih (II sv rat) veleposednika nije sacuvao imanje....imam kompletan spisak veleposednika sa imanjima,i niko nije sacuvao posed...hm???!!!...a ti mozes da vredjas clanove "Obraza"....nisi obratio paznju na ono:....iz prve ruke...informacija.....!

    ma ovde je tema tzv.pretnja Nenadu Canku....a ne, ko sta ima....uvek pises samo o imanju,a veruj mi ovde ima ljudi cije su porodice mnogo starije od tvoje 100-godisnje tradicije.....
    Poruku je izmenio BaneK, 21.09.2008 u 21:36 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Meni je cela ta priča pomalo napumpana..
    svaka medijska ličnost, a naročito političar mora biti spreman na takve ekcese..nije prijatno, ali to je rizik opredeljenja za odredjenu ideju..svima prete što nije u redu ali, no big deal
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Baš me briga da li neko preti Čanku, ili ne. Baš me briga da li neko preti i bilo kojem drugom poznatom političaru, bilo da je trenutno u vlasti, bilo u opoziciji. Baš me briga za političku elitu iz koje glasamo za one najmanje loše (kako ko već proceni), umesto da glasamo za one za koje mislimo da su najbolji...

    Dok god nas sve ne zabrine na isti načim pretnja smrću bilo kojem čoveku, pa i političaru, bez obzira na njegovo političko opredeljenje, neće biti sreće ni našoj državi ni nama...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  11. #26

    06 Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Prvo, dobar dan svima! Drugo, kupuju se tako, ljudi moji, politicki poeni! Zasto bi neko hteo da ubije tog copavog? Ma niko ga ne zarezuje 5% pa mora covek malo da se medijski probudi...
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Posecujete li youtube?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 29.10.2015, 14:08
  2. H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?
    Autor biterlemon u forumu Zdravlje
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 19:40
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.04.2007, 21:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •