Želim da olakšam dušu... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Ovde me niko ne pozna... Znaš onu priču kad se dvoje potpunih stranaca sretnu u vlaku i ispričaju jedno drugom i najdublje tajne, znajući da se nikada neće videti....
    Meni se cini da ti njega neces vise vidjeti ako ne izadjes pred njega sa svojim najdubljim tajnama, mada to ste vec sigurno obavili pored tolikih kreveta u hotelu. Planovima htjedoh reci...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #17

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam ni kako da mu kažem što osećam za njega. Bojim se rastanka, pri samoj pomisli na sve plačem. Ne mogu da se skoncentrišem na posao. On ništa ne zna o tome, a ja sam se već razbolela od tuge. Svaki dan sve je gore... Ne želim ga pitati šta on misli o svemu jer se bojim njegova odgovora... Pred njim glumim raspoliženu i veselu devojku, a u sebi umirem...
    Kažeš mu lepo..rečima,mada malo je verovatno,da on baš ništa ne zna o tome.

    Kraj sezone..pa u tom slučaju,najbolje će biti za tebe da "ozdraviš"...ako ga već ne želiš pitati..i bojiš se odgovora

  3. #18

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Lado, nemoj me krivo shvatiti, uopce nisam osoba koja ne voli saslusati ili pomoci ali ovo mi zvuci toliko naivno da nemam pozitivne rijeci. Osnova svake kvalitetne veze je razgovor. Ne radi se o prolaznoj avanturi ako ona planira buducnost za njih dvoje, a ako se ona ne usudjuje razgovarati sa covijekom koga voli onda su oboje jos daleko od ikakve veze, a kamoli buducnosti.
    draga zato joj i kazem da izadje i puca direktno u metu. bice joj lakse da sazna na cemu je.mislim da je mlada al ima vremena.....
    ako sve bude ok nas tetka-savete vodi na pice
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #19

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Radimo kao sezonci u hotelu. Zaljubili smo se. Sezona se sada sve više bliži kraju... Za nekoliko dana vraćamo se kući. On u BiH. Deli nas 5oo km... Želim da ga zaposlim u hotel u kom radi moj frend, a ne znam kako da mu to kažem... Ne želim da ispadnem nametljiva... Ne znam ni kako da mu kažem što osećam za njega. Bojim se rastanka, pri samoj pomisli na sve plačem. Ne mogu da se skoncentrišem na posao. On ništa ne zna o tome, a ja sam se već razbolela od tuge. Svaki dan sve je gore... Ne želim ga pitati šta on misli o svemu jer se bojim njegova odgovora... Pred njim glumim raspoliženu i veselu devojku, a u sebi umirem... Možda mi je tema glupa i nepotrebna, ali....
    ...uhvati ga za majmuna...i odvuci u sobu...neces ispasti nametljiva...cak naprotiv...sve ce mu biti jasno...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Olakšice za treće i četvrto dete u porodici
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 19:49
  2. Želim vs moram
    Autor Goga u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 08:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •