Želim da olakšam dušu...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Želim da olakšam dušu...

    Radimo kao sezonci u hotelu. Zaljubili smo se. Sezona se sada sve više bliži kraju... Za nekoliko dana vraćamo se kući. On u BiH. Deli nas 5oo km... Želim da ga zaposlim u hotel u kom radi moj frend, a ne znam kako da mu to kažem... Ne želim da ispadnem nametljiva... Ne znam ni kako da mu kažem što osećam za njega. Bojim se rastanka, pri samoj pomisli na sve plačem. Ne mogu da se skoncentrišem na posao. On ništa ne zna o tome, a ja sam se već razbolela od tuge. Svaki dan sve je gore... Ne želim ga pitati šta on misli o svemu jer se bojim njegova odgovora... Pred njim glumim raspoliženu i veselu devojku, a u sebi umirem... Možda mi je tema glupa i nepotrebna, ali....
    Lepo je ono sto coveka srećnim cini

  2. #2

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    probaj da mu napises sms ako ti je problem da kazes
    Poruku je izmenio Goga, 13.09.2008 u 21:18 Razlog: Nema potrebe za citiranjem...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #3

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Radimo kao sezonci u hotelu. Zaljubili smo se.
    ...jesi li sigurna da se nisi mozda samo ti zaljubila...

  4. #4

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...jesi li sigurna da se nisi mozda samo ti zaljubila...
    suptilno,nema sta !

  5. #5

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...jesi li sigurna da se nisi mozda samo ti zaljubila...
    pa sta iako jeste.neka mu kaze pa sta bude,bice
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    pa sta iako jeste.neka mu kaze pa sta bude,bice
    ...pa da je sigurna ne bi je bilo strah...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    suptilno,nema sta !
    ...šta ću kad sam suptilan...

  7. #7

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    draga probaj direktno. nemas sta da izgubis ili hoce ili nece.treceg nema
    Poruku je izmenio Goga, 13.09.2008 u 22:07 Razlog: nema potrebe za citiranjem...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #8

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Gle stara moja ja ti (da se izrazim u zargonu) uopce ne pusim ovu pricu. Nije ti problem izaci sa ovom temom pred tebi nepoznate osobe i traziti savijet, a nemas muda pricati sa onim sa kojim si navodno provela cijelo ljeto i zelis ga zaposliti?!? Nemoj mi vrijedjati inteligenciju!
    Poruku je izmenio Savannah, 13.09.2008 u 21:24
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #9
    ponekad je lakse razmeniti misljenje sa ljudima i koji te ne poznaju ali koji te cuju nego sa onima koji su ti bliski a ne slusaju.


    mozda je i njega strah ili decko nije toliko suptilan da sve zapazi
    Poruku je izmenio Goga, 13.09.2008 u 21:26 Razlog: Uzastopni postovi
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #10

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Gle stara moja ja ti (da se izrazim u zargonu) uopce ne pusim ovu pricu. Nije ti problem izaci sa ovom temom pred tebi nepoznate osobe i traziti savijet, a nemas muda pricati sa onim sa kojim si navodno provela cijelo ljeto i zelis ga zaposliti?!? Nemoj mi vrijedjati inteligenciju!
    i ja sam ovog misljenja,mozda gresim,ali sve mi govori da nije tako

  11. #11

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Gle stara moja ja ti (da se izrazim u zargonu) uopce ne pusim ovu pricu. Nije ti problem izaci sa ovom temom pred tebi nepoznate osobe i traziti savijet, a nemas muda pricati sa onim sa kojim si navodno provela cijelo ljeto i zelis ga zaposliti?!? Nemoj mi vrijedjati inteligenciju!

    Ovde me niko ne pozna... Znaš onu priču kad se dvoje potpunih stranaca sretnu u vlaku i ispričaju jedno drugom i najdublje tajne, znajući da se nikada neće videti....
    Poruku je izmenio Zbunjena, 13.09.2008 u 21:29 Razlog: greška unosa
    Lepo je ono sto coveka srećnim cini

  12. #12

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Radimo kao sezonci u hotelu. Zaljubili smo se. ..
    Ako je tako, onda i on umire i glumi pred tobom. Jednostavno ga pitaj da li bi voleo da radi u tom hotelu ili šta misli da li je dobra ideja da se raspitaš za posao... Ako je odgovor negativan, to i dalje ne znači da je i ljubav bila sezonska.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #13

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Ako on ne razume i i ne uočava buru u tebi, ja bih se zabrinuo na tvom mestu. Mislim da postoji samo jedan ispravan način, a to je da mu direktno i iskreno kažeš šta nameravaš i šta osećaš. I to što pre, da bi on imao vremena to da shvati do definitivnog kraja sezone. Nemaš šta da izgubiš. Razmisli, ako ne kažeš - nema ništa od vas. A ako kažeš - možda. Izbor je jasan.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #14

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Ako si nagovestila neke znake simpatije a on je potpuno neutralan, tu nema pomoci.
    Ako ga pogledas u oci i ne uzvraca onako sa onim sjajem, nista ne kapira, nema pomoci.
    Ipak ne gubis nista ako kazes i pitas. Pitaj za njegovo ``bracno stanje`` ili pricaj o tvojoj slobodi i da trazis princa...
    Ko proba, makar je iskoristio sansu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #15

    Odgovor: Želim da olakšam dušu...

    Citat Zbunjena kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam ni kako da mu kažem što osećam za njega. Bojim se rastanka, pri samoj pomisli na sve plačem. Ne mogu da se skoncentrišem na posao. On ništa ne zna o tome, a ja sam se već razbolela od tuge. Svaki dan sve je gore... Ne želim ga pitati šta on misli o svemu jer se bojim njegova odgovora... Pred njim glumim raspoliženu i veselu devojku, a u sebi umirem...
    Kažeš mu lepo..rečima,mada malo je verovatno,da on baš ništa ne zna o tome.

    Kraj sezone..pa u tom slučaju,najbolje će biti za tebe da "ozdraviš"...ako ga već ne želiš pitati..i bojiš se odgovora

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Olakšice za treće i četvrto dete u porodici
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 19:49
  2. Želim vs moram
    Autor Goga u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 08:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •